• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Тариф «хайп» від МТС

 1. Головні переваги тарифу
 2. Тарифний план «хайп»: опис
 3. Вартість послуг на тарифі «хайп» від МТС
 4. Як перейти на тариф від МТС «хайп»
 5. Підключення через додаток
 6. Підключення через Особистий кабінет
 7. Підключення через USSD-команду
 8. Особливості тарифного плану «хайп»
 9. Відгуки про тариф «хайп» від МТС

7 вересня 2017 року компанія МТС відкрила для абонентів новий тарифний план «хайп». Тариф, що означає в перекладі «ажіотаж» дійсно викликав великий інтерес серед своїх користувачів, які активно почали змінювати тарифний план та переходити на «хайп». Чим же так примітний тариф «хайп» від МТС з гучною назвою і в чому його вигода, ви дізнаєтеся з даного огляду.

Головні переваги тарифу

Компанія МТС дослідила, якими інтернет-ресурсами найчастіше користуються абоненти. Як показує статистика, інтернет-користувач проводить більшу частину свого часу в соціальних мережах, різних месенджерах, онлайн іграх, а також за прослуховуванням музики. Стільниковий оператор МТС взяв до уваги ту обставину і зробив все самі хайповие інтернет-ресурси безлімітними, що так і вабить користувачів, які активно використовують соціальні мережі.

Тарифний план «хайп»: опис

Як уже згадувалося вище, вся увага акцентована на безлімітний інтернет на найпопулярніші ресурси:

 • «Однокласники»,
 • «ВКонтакте»,
 • Instagram,
 • Twitter,
 • Telegram,
 • Whatsupp,
 • Viber,
 • Skype,
 • Snapchat,
 • Apple Music,
 • Google Music,
 • Яндекс Музика,
 • МТС Music ,
 • YouTube,
 • App Store,
 • Zvooq,
 • Google Play,
 • Twitch,
 • World of Tanks,
 • World of Blitz,
 • World of Warships,
 • War Thunder,
 • The Division,
 • Rainbow Six,
 • Tanki X,
 • Tanki Online,
 • Skull and Bones.

Все це доступно без обмежень для користувачів МТС, які підключилися до нового тарифу. Головною умовою є щомісячна абонентська плата в розмірі 370 рублів за тарифом. Ціна в інтернет-магазині за придбання комплекту «Сім-карта + Тариф« хайп »- 300 рублів (для Санкт-Петербурга і ЛО). Абонентська плата для Москви і Підмосков'я становить 500 рублів на місяць.

Читайте також: Тарифи МТС в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, актуальні на 2019 рік

Також у вартість включено додатковий пакет з 7 ГБ трафіку на всі інші ресурси інтернету.

Більш того, за цю абонентську плату користувачам доступні безлімітні дзвінки на МТС Росії та надано 100 хвилин спілкування на будь-які номери в домашньому регіоні, а також 200 СМС-повідомлень на будь-які номери в домашньому регіоні.

Увага: ТП «хайп» діє у всіх регіонах РФ, але за використання послуг за межами регіону підключення буде списана плата в розмірі 15 рублів щодня.

Вартість послуг на тарифі «хайп» від МТС

Ціни на послуги тарифу «хайп» від МТС:

 1. Абонентська плата для федеральних номерів складає 370 рублів на місяць для Санкт-Петербурга, 500 рублів на місяць - для Москви. Для новачків в перший місяць щомісячної плати. Замість неї встановлена ​​добова оплата в перший місяць користування - 12,33 рубля (для Санкт-Петербурга) і 16,67 рублів (для Москви).
 2. Абонентська плата для міських номерів - 150 рублів (для СПб і ЛО) і 304,80 рублів (для Москви і Підмосков'я). При цьому підключається послуга «Міський номер».

Послуга Москва і Підмосков'ї, руб / міс Санкт-Петербург і ЛО, руб / міс Абонентська плата за тарифом 500 370 Абонентська плата за тарифом в 1-ий місяць 16,67 12,33 «Міський номер» 150 304,80

Для всіх областей Росії встановлена ​​фіксована абонентська плата - 370 рублів на місяць, за винятком таких республік і областей:

Республіка / Область Абонентська плата, рублів / місяць Амурська область - Благовєщенськ 450 Астраханська область 300 Кабардино-Балкарська Республіка - Нальчик 300 Республіка Калмикія - Еліста 300 Камчатський край - Петропавловськ-Камчатський 650 Карачаєво-Черкеська Республіка - Черкеськ 650 Кемеровська область 350 Республіка Комі 450 Красноярський край - Норильськ 700 Магаданська область 700 Пензенська область 300 Республіка Саха (Якутія) - Якутськ 450 Сахалінська область - Южно-Сахалінськ 600 Тульська область 300 Республіка Тива - Кизил 300 Ульяновська область 3 50 Хабаровський край 450 Ханти-Мансійський АО - Югра 450 Чеченська Республіка 300 Ямало-Ненецький АО - Салехард 450 Республіка Інгушетія - Магас 300 Москва і Підмосков'ї 500 Чукотський АТ - Анадир Відсутня

Увага: При знаходженні на території Чукотського АТ швидкість доступу в інтернет складає до 128 Кбіт / с (безліміту не надаються); в інших регіонах РФ - максимально можлива.

Вартість пакета послуг в межах абонентської плати, яка діє по всій Росії:

Послуга Обсяг Трафік на встановлені інтернет-ресурси Безліміт Трафік на всі інші інтернет-ресурси 7 Гб Дзвінки всередині мережі та на телефони МТС Росії Безліміт Дзвінки абонентам інших операторів в домашньому регіоні і на телефони МТС Росії 100 хвилин Повідомлення на всі номери в домашньому регіоні 200 СМС

Ціна на голосовий трафік для абонентів МТС у всіх регіонах РФ:

Послуга Вартість, рублів / хвилину Вхідні дзвінки по всій Росії 0,00 Вихідні дзвінки всередині мережі в домашньому регіоні 0,00 Вихідні дзвінки на номери інших операторів в домашньому регіоні 2,00 Вихідні дзвінки всередині мережі за межі домашнього регіону 0,00 Вихідні дзвінки на номери інших операторів за межі домашнього регіону 5,00

Вартість СМС-повідомлень:

Послуга Москва і Підмосков'ї, руб / міс Санкт-Петербург і ЛО, руб / міс Вхідні СМС та MMS 0,00 0,00 Вихідні СМС на всі номери в домашньому регіоні (понад 200 СМС) 2,00 2,00 Вихідні СМС на всі номера по всій Росії 3,80 2,80 Вихідні СМС на міжнародні номери 8,00 8,00 Вихідні MMS на всі номери Росії 9,9 9,9

Ціна на мобільний інтернет на тарифі «хайп» від МТС:

Послуга Москва і Підмосков'ї, руб / міс Санкт-Петербург і ЛО, руб / міс 1 Мб трафіку на встановлені інтернет-ресурси 0,00 0,00 1 Мб трафіку на всі інші інтернет-ресурси (в рамках пакета, встановленого на тарифі) 0 , 00 0,00 500 Мб додаткового інтернет-пакета 95,00 95,00

Вартість дзвінків в інші країни для абонентів МТС у всіх регіонах РФ:

Послуга Вартість, рублів / місяць Дзвінки в країни СНД 35,00 Дзвінки в європейські країни 49,00 Дзвінки в усі інші країни 70,00

Решта хвилини, СМС-повідомлення і інтернет-трафік не переносяться на наступний місяць. У день нарахування абонентської плати все залишки згоряють.

Як перейти на тариф від МТС «хайп»

Існує кілька способів переходу на ТП «хайп»:

 1. Через додаток «Мій МТС»;
 2. Через Особистий кабінет;
 3. За допомогою USSD-команди.

Підключення через додаток

Додаток «Мій МТС» - це сервіс, розроблений оператором для того, щоб користуватися послугами МТС було ще простіше. За допомогою програми можна підключати / відключати різні опції, перевіряти баланс, керувати платними підписками, контролювати залишки по пакетам хвилин, СМС і інтернету, і, звичайно ж, змінювати тарифний план.

Для початку необхідно завантажити однойменне додаток в інтернет-магазині на вашому мобільному пристрої або планшеті: App Store або Google Play. Встановивши додаток, виконайте вхід, ввівши номер телефону і запросив пароль по СМС. Далі виберіть розділ «Тариф», потім «Змінити тариф». Із списку виберіть ТП «хайп», натисніть на нього і виберіть функцію «Перейти на цей тариф».

Підключення через Особистий кабінет

Особистий кабінет - це ще один зручний сервіс, за допомогою якого можна робити все ті ж операції, як і в додатку «Мій МТС». Ви зможете з легкістю оплачувати різні послуги, перевіряти баланс, поповнювати рахунок, стежити за новинами, контролювати основний і бонусний баланси. У ЛК ви зможете знайти відповіді на актуальні питання.

Щоб змінити тарифний план через Особистий кабінет необхідно відкрити офіційний сайт компанії МТС, в правому верхньому кутку вибрати «Увійти в Особистий кабінет». Потім потрібно ввести номер телефону в якості логіна і запросити пароль через СМС, якщо у вас немає постійного пароля. Після виконання входу, знайдіть розділ «Тариф» і зверніться вищеописаної інструкції.

Підключення через USSD-команду

USSD-команда - це спеціальна комбінація для підключення різних послуг. Введення комбінації сьогодні є найзручнішим способом переходу на інший тарифний план, так як вам потрібно тільки ввести команду і натиснути на кнопку виклику.

Для переходу на «хайп» слід набрати єдину для всіх регіонів РФ команду: * 111 * 1010 * 1 #.

Особливості тарифного плану «хайп»

При переході на тарифний план, автоматично підключаються наступні послуги:

 1. Автоінформування про баланс,
 2. Голосова пошта: обмеження переадресації в роумінгу,
 3. Відео виклик,
 4. Конференц зв'язок,
 5. БІТ за кордоном,
 6. «Вам дзвонили»,
 7. Легкий роумінг та міжнародний доступ,
 8. Інтернет-помічник,
 9. Доступ без налаштувань,
 10. заборона контенту ,
 11. Мобільний інтернет,
 12. Мобільний офіс,
 13. «Гудок хайп» (безкоштовно перші два місяці),
 14. Мобільний помічник,
 15. Як переадресовувати дзвінки,
 16. Служба коротких повідомлень,
 17. Інформування по СМС про послуги,
 18. Очікування або утримання викликів,
 19. МТС Music Смарт (без обмежень перший місяць),
 20. Визначник номера.

Важливо: ТП «хайп» не призначений для модемів. При використанні сім-карти в модемі, доступ в інтернет обмежений. Для модемів рекомендується використовувати « МТС Коннект-4 ».

Для відключення тарифу «хайп» від МТС немає потреби використовувати будь-які команди. Відключення тарифного плану відбувається автоматично при переході на інше тарифна пропозиція. Перехід на інший ТП здійснюється безкоштовно.

Відгуки про тариф «хайп» від МТС

Даний тарифний план цікавий, в першу чергу, тим абонентам, які проводять більшу частину свого часу в інтернеті. І багато користувачів вже встигли випробувати цю пропозицію і підкреслити його достоїнства і недоліки.

Переваги тарифу на думку абонентів, що випробували «хайп»:

 1. «Безлімітний інтернет на багато чого, включаючи Ютуб і Яндекс Музику. Наявність пакета інтернет на все інше. Гарне співвідношення ціна-якість ».
 2. «При наявності трафіку все працює швидко і дивовижно».
 3. «Повний безліміт на все, багато безкоштовних смс».

Головним недоліком тарифу, які відзначили користувачі, є відсутність безлімітних пропозицій після закінчення трафіку:

«При вичерпанні основного трафіку, безліміт пропадає».

Але і в цій ситуації є вихід. Ви завжди можете підключити додатковий інтернет-пакет або будь-яку іншу опцію, а їх у компанії величезна кількість. При виникненні проблем ви можете звернутися в службу підтримки компанії по телефону 0890 - для користувачів МТС і 8 (800) 250 08 90 - для користувачів інших стільникових операторів.

Новости