• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

"Безліміт на день" - безлімітний інтернет на добу за 25 рублів від "МТС".

І знову оператор зв'язку МТС радує всіх шанувальників безлімітного інтернету І знову оператор зв'язку "МТС" радує всіх шанувальників безлімітного інтернету. Тепер, у всіх володарів тарифних планів "МТС Коннект-4", "МТС Коннект.нетбук" і "Бізнес-Коннект" є можливість користуватися безлімітним інтернетом тільки тоді коли це необхідно і оплата буде списуватися тільки за факт підключення до мережі.

Тобто, якщо Ви не користуєтеся інтернетом, то і гроші Ваші залишаються на рахунку. Тарифна опція "Безліміт на день" - створена для тих кому не потрібен постійний щоденний вихід в інтернет, а тільки в міру необхідності. Немає ніякої щомісячної абонентської плати, немає первинних обмежень по швидкості, 250МБ трафіку кожен день на повній швидкості, оплата списується тільки за факт підключення до інтернету. При перевищенні наданого обсягу трафіку швидкість інтернету знижується до 64 Кбіт / с.

Тарифна опція "Безліміт на день" діє тільки в Вашому домашньому регіоні. Для підключення опції "Безліміт на день" можна набрати на своєму телефоні комбінацію * 111 * 67 * 1 #, для відключення * 111 * 67 * 2 #. Більш детальну інформацію про цю опції Ви можете дізнатися на сайті оператора або в салонах зв'язку.

Новости