• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

МТС: «Мій Безлімітіще»

  1. Висновки, порівняння

як і передбачалося , Тариф «Smart Безлімітіще» був відправлений в архів. Туди йому і дорога, бо фігня була порядна. На зміну йому вийшов «Мій Безлімітіще». Однак безлімітом в ньому знову навіть не пахне. Проте сама модель тарифу нехай і не нова на ринку, але вельми цікава. Йдеться про тариф-конструкторі, принцип якого нам давненько вже запропонувала Yota. Тепер він з'явився і в МТС.

Отже, розмір хвилин / SMS (слава Богу, хвилини тут на першому плані), а також обсяг інтернет-трафіку ви можете вибирати і змінювати в будь-який час в залежності від своїх поточних потреб. Шкода тільки, квоти задовольнять потребу далеко не всіх абонентів, їх тупо мало. Однак МТС треба було постаратися не вбити новим тарифом інші свої пропозиції, особливо для «важких» абонентів.

  • Хвилини / SMS даються порціями 300, 500, 700 або 900. хвилини поширюються на всі номери Росії (що вері гуд), SMS - тільки на свій регіон (що відстій)
  • Інтернет: 7, 12, 22, 32 Гб.

Дані пакети можна комбінувати в будь-якій послідовності і міняти в будь-який час, тому що списання абонплати - добове.

При підключенні або переході на ТП «Мій Безлімітіще» за замовчуванням вам даються пакети 500 хвилин і 500 SMS на місяць + 12 Гб трафіку за 19 рублів на добу (570 в місяць, ціна для Москви). Протягом першого місяця ви можете збільшити пакети до максимального значення без зміни розміру оплати, протестувавши свій профіль споживання послуг.

Протягом першого місяця ви можете збільшити пакети до максимального значення без зміни розміру оплати, протестувавши свій профіль споживання послуг

Мінімальний макет: 300 хвилин і SMS + 7 Гб = 450 руб. в місяць. Якщо порівняти його з ТП Smart Mini (350 хвилин на всі мережі тільки домашнього регіону і МТС Росії, 350 SMS та 1 Гб за 400 руб.), То я б, безумовно, вважав за краще «Мій Безлімітіще».

Діє тариф «Мій Безлімітіще» в своєму нинішньому вигляді без доплат тільки в домашньому регіоні. У поїздках по Росії параметри тарифу залишаться колишніми, однак за кожен день користування послугами зв'язку у роумінгу (ось так його отеменяют!) Ви будете платити МТС по 15 руб. Ще один відстій. Тому безроумінговим даний ТП у мене язик назвати не повертається.

Понад пакет місцеві хвилини традиційно для тарифів Smart стоять 2 руб., Міжміські 5 руб., Дзвінки на МТС Росія залишаються безкоштовними і безлімітними. Інтернет понад квоту коштує 150 руб. за кожен автодокупаемий 1 Гб (до 15 разів на місяць).

Перенесення невикористаних пакетів на новому «Моєму Безлімітіще» немає. У відміну від старої версії тарифу. Це мінус. Втім, напевно МТС дуже страждає через цю нав'язаної ринку можливості від Tele2 .

Висновки, порівняння

Найоптимальнішим для себе бачу пакет 900 хвилин і SMS + 7 Гб трафіку - з другого місяця 810 руб. Дуже дорого, підключати не буду.

Пропорції зі Smart Mini (самий бюджетний варіант) наводив вище. Тут «Мій Безлімітіще» виглядає краще. Правда, якщо згадати яким був Smart Mini раніше ...

Середній варіант 500 хвилин і SMS + 7 Гб за 510 руб. не набагато відрізняється від звичайного Smart: 550 хвилин і SMS + 5 Гб за 500 руб. у місяць.

Порівнювати з Yota не зовсім коректно, тому що у Yota немає нездорової доплати 15 руб. в день за користування зв'язком за межами свого регіону. Самі ж розцінки за тарифами і обох операторів порівняно високі, похибка невелика. Однак в конструкторі Yota можна вибрати більше варіантів пакетів хвилин і трафіку (в обох напрямках). Наприклад, 500 хвилин, безлімітні SMS і 12 Гб в Yota стоять 580 руб., В МТС аналогічна збірка (виняток - 500 SMS) обійдеться вам в 570 руб. Різниця в 10 руб., Але у МТС ще є 15 руб. в день за роумінг по країні.

У Yota тарифом можна управляти через мобільний додаток, в МТС зробили також - через «Мій МТС».

Підключатися до тарифного плану «Мій Безлімітіще» чи ні? Конструктор цікавий, новий для МТС і для багатьох зручний. Ціни - нудні і кусаються. Роумінг по Росії за 15 руб. в день - абсурд.

Інша недавня сумнівна новинка:

МТС «хайп» вийшов. розбираємо >>

Безлімітний інтернет на «хайп» >>

Підключатися до тарифного плану «Мій Безлімітіще» чи ні?
Новости