• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Мегафон модем тарифи і ціни на інтернет

Для тих, хто користується модемом для виходу в інтернет, стільниковий оператор пропонує спеціальні інтернет тарифи. Мегафон модем тарифи відрізняються своїми характеристиками в залежності від регіону, в якому підключений абонент, в огляді наведені дані для Москви і Санкт-Петербурга.

Базовий тариф в будь-якому регіоні - це "Мегафон-онлайн". При ньому 1 Мб трафіку варто 1.90 руб для абонентів, підключених в Московському регіоні і 1.50 рубля для Північно-Західного регіону. Здавалося б - невигідна, застаріле пропозицію. Але окремо без підключених опцій ніхто цим тарифом не користується. Мегафон пропонує кілька опцій, в рамках яких дається певна кількість трафіку за абонентську плату. Це «Інтернет XS», «Інтернет S», «Інтернет M», «Інтернет L», «Інтернет XL», Інтернет на день (для Північно-Західного регіону), «Інтернет 24» та «Інтернет 24 PRO» (для Москви ).

Дані при підключених опціях наведені в таблиці нижче.

Для Московського регіону

Для Північно-Західного регіону

Слід зазначити, що на даний момент проходить акція при якій можна підключити опцію «Інтернет S» всього за 150 рублів на місяць. При цьому виділяється 3 Гб інтернет трафіку в Москві або 5 Гб для абонентів, підключених в Санкт-Петербурзі. Детальніше ми писали про це тут

Окремо про опції, які можна підключити на добу. У Санкт-Петербурзі за 40 рублів підключається опція "Інтернет на день" при якій встановлено ліміт у 500 Мб, в Московському регіоні - це дві опції «Інтернет 24» (200 Мб за 24 руб.) І «Інтернет 24 PRO» (1, 5 Гб за 150 руб).

Якщо ви ще не придбали модем, то оператор пропонує спеціальні пакети, в які включені вартість модему і підключеної опції на місяць вперед. Ці інтернет тарифи модем мегафон називаються «Мегафон-Онлайн. Модем »(в Санкт-Петербурзі) або« Мегафон-Онлайн з модемом »(для Москви).

Модем »(в Санкт-Петербурзі) або« Мегафон-Онлайн з модемом »(для Москви)

У Москві в «Мегафон-Онлайн з модемом» входить вартість 3G модема (їх кілька на вибір) і оплата опції «Інтернет 699» на один місяць вперед. Комплект коштує 700 рублів, після місяця користування тарифна опція автоматично перемикається на «Інтернет М». У Санкт-Петербурзі вартість схожого комплекту «Мегафон-Онлайн. Модем »становить 900 рублів.

У Московському регіоні є також спеціальний тариф "Мегафон-Онлайн з модемом 4G +", в комплект входить модем з висоскоростним інтернетом 4G + і 16 Гб трафіку на місяць.

Таким чином вказані основні інтернет тарифи модем Мегафон для Москви і Санкт-Петербурга, вартість дзвінків по цих тарифних планів і умови для інших областей Росії дивіться на сайті megafon.ru свого регіону.

Новости