• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кращий безлімітний мобільний інтернет

 1. 3G провайдери українського ринку
 2. На що потрібно звернути увагу, вибираючи провайдера
 3. Устаткування для 3G для інтернету
 4. Тарифи 3G операторів України
 5. І все-таки «Інтертелеком»!

Дата: 18.07.2016 Переглядів: +1293 Коментарів: 0

Ще зовсім недавно бездротові 3G комунікації в нашій країні розвивалися слабо і невпевнено. Сьогодні ситуація змінилася, оскільки вітчизняні провайдери почали проявляти активність, викуповуючи частоти і стрімко розвиває свої невидимі мережі. Міста-мільйонники, великі мегаполіси і населені пункти сільської місцевості все більше і більше огортаються потужностями 3G операторів України. Спробуємо розібратися в нюансах бездротового зв'язку, і постараємося з'ясувати який же кращий 3G інтернет в Україні!

3G провайдери українського ринку

Бездротовий інтернет в нашій країні надають такі оператори:

 • МТС з послугою коннект, в стандарті CDMA-2000 EVDO Rev.A. 450Mhz із заявленою найвищою швидкістю до 9,3 Мбіт / с. А також з сервісом 3G в технології HSPA c показниками швидкості на прийом 6,5-9 Мбіт і передачу 1-2,5 Мбіт. Поширений у всіх великих містах і райцентрах.
 • ТриМоб, діючий в стандарті UMTS-2100 з найвищими швидкісними показниками до 7,2 Мбіт / с. Мережеве покриття переважно у великих мегаполісах України, в іншій місцевості працює в роумінгу з МТС.
 • Київстар з UMTS / HSDPA і швидкістю до 42 Мбіт / с. Поки незначне поширення мереж по Україні.
 • Lifecell, що дає в HSDPA + на закачування 9,5-12 Мбіт, а на віддачу 2,5-4 Мбіт. Радує високою швидкістю в основному у великих містах.
 • Компанія PEOPLEnet з 3G сервісом в стандарті CDMA-2000 EVDO Rev.A 800Mhz з обіцяним максимумом за швидкістю до 3,1 Мбіт / с. Розкинув мережі в основному в центральних і південних частинах країни.
 • Інтертелеком, який реалізує послуги бездротового інтернету на частоті 800 Mhz в рамках стандартів CDMA-2000, EVDO Rev.A і EVDO Rev.B зі швидкісним максимумом до 3,1 і до 14,7 Мбіт / с. Має найширше покриття мереж по всій Україні, більше 80% всіх територій.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи провайдера

Бездротовий інтернет найкраще рішення для:

 • роботи або навчання без прив'язки до місця;
 • користування в автомобілі;
 • входу в мережу в подорожах або за кордоном;
 • жителів приватного сектора і сільської місцевості.
 • комунікаційних повідомлень в місцях, де провідний інтернет недоступний.

Вибираючи для себе кращий 3G інтернет, користувач повинен чітко усвідомлювати: який трафік йому потрібен, наскільки часто він планує користуватися інтернетом, яка швидкість з'єднання важлива? Обмежені лімітовані пакети не всіх влаштовують, постачальник послуг після закінчення пакетних мегабайт значно знижує швидкість або бере додаткову плату. Якщо користувач входить в мережу не кожен день, йому буде цікавіше платити тільки за дні користування або оплачувати тільки за спожитий обсяг. Просунутим абонентам потрібно багато швидкого інтернету і вигідніше буде замовити безлімітний пакет з максимальною швидкістю.

Устаткування для 3G для інтернету

Щоб облаштувати доступ в мережу для одного комп'ютера досить придбати  3G модем Щоб облаштувати доступ в мережу для одного комп'ютера досить придбати 3G модем . Ці пристрої бувають зовсім простими або оснащеними масою функцій і додаткових опцій. Якщо зупинитися з вибором на 3G Wi-Fi роутер, то вдасться отримати модем і маршрутизатор одночасно для постачання інтернетом декількох домашніх пристроїв. Такі девайси технічно досконалі, просто налаштовуються, працюють автономно на акумуляторному заряді по кілька годин. Для стаціонарної точки вай-фай доступу купується 3G модем і традиційний роутер, що підключається до електричної мережі.

Посилювати і стабілізувати сигнал інтернету, покликані антени для 3G модему . Їх на ринку представлена ​​достатня кількість: спрямовані, панельні, автомобільні, квартирні. Підключають їх за допомогою спеціальних перехідників. Модеми та антени відрізняються сприйнятливістю до частот того чи іншого оператора. Є моделі для ТриМоб, наприклад. Є прилади, що працюють виключно з МТС коннект, а існують девайси здатні підтримувати мережі декількох операторів.

Якщо говорити про провайдера «Інтертелеком», то для роботи в Rev.A і Rev.B потрібна різна обладнання. З більш раннім стандартом працюють всі модеми оператора, а для Rev.B необхідні спеціальні 3G турбо модеми . Ці пристрої, як правило, оснащуються роз'ємами під виносну антену, щоб з її допомогою при необхідності, ще більше посилювати і покращувати якість сигналу. У більшості випадків, особливо в сільських місцевостях без антени не обійтися.

Тарифи 3G операторів України

Тарифи українських 3G операторів різняться, але кожен намагається справити позитивне враження на абонентів, пропонуючи лояльні плани і акції. МТС і Укртелеком хоч і завоювали довіру споживача, не дають досить якісне інтернет-з'єднання через перевантаженість мереж в містах і обмежену поширеність потужностей в сільській місцевості. Лайф теж високошвидкісний тільки в межах мегаполісів.

Всі оператори пропонують абонентам тарифи з пакетним обсягом трафіку і обмеженням по швидкості після закінчення мегабайт Всі оператори пропонують абонентам тарифи з пакетним обсягом трафіку і обмеженням по швидкості після закінчення мегабайт. Існують пакети з оплатою за використаний трафік або з вирахуванням коштів тільки за дні користування інтернетом. Також операторами пропонується необмежений нічим доступ до мережі за певну, місячну абонплату. Хочеться зауважити, що у «Інтертелеком» найбільш збалансовані тарифи, великий їх вибір, а ще саме велике мережеве покриття територій України. Що і робить оператора доступним до підключення практично в будь-якій точці країни.

І все-таки «Інтертелеком»!

Чому «Інтертелеком»? Та все дуже просто - покриття, швидкість, інноваційні технології, великий асортимент вигідних тарифів, безлімітний трафік. І хоча користувач може заперечити, що не завжди все так ідеально! Але за результатами рейтингових досліджень і народних голосувань за попередні роки «Інтертелеком» лідирує, надаючи кращий доступ до Інтернету, і на досягнутому не зупиняється!

Вибираючи для себе кращий 3G інтернет, користувач повинен чітко усвідомлювати: який трафік йому потрібен, наскільки часто він планує користуватися інтернетом, яка швидкість з'єднання важлива?
Чому «Інтертелеком»?
Новости