• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Безлімітний Інтернет для телефону

Пакет «Безлімітний Інтернет для телефону» і пакети серії «Безлімітний Інтернет для смартфона» - це безлімітний інтернет для мобільного телефону для всіх абонентів «Алло Інкогніто» з SIM-картою на базі мережі «Мегафон» Пакет «Безлімітний Інтернет для телефону» і пакети серії «Безлімітний Інтернет для смартфона» - це безлімітний інтернет для мобільного телефону для всіх абонентів «Алло Інкогніто» з SIM-картою на базі мережі «Мегафон».

Для абонентів «Алло Інкогніто» з SIM-картою на базі мережі «Білайн» є спецпропозиція «Вся Страна.ru» .

Назва пакета Плата за підключення Абонентська плата Максимальна швидкість передачі даних до обмеження швидкості Обсяг трафіку до обмеження швидкості на добу / Зона дії Безлімітний Інтернет для телефону 100 руб. 5 руб. / Добу Чи не обмежена 30 Мб / Мск і МО Безлімітний Інтернет для смартфона 100 руб. 10 руб. / Добу Чи не обмежена 70 Мб / Росія Безлімітний Інтернет для смартфона 4G 100 руб. 20 руб. / Добу 10 Мбіт / с 100 Мб / Росія Безлімітний Інтернет для смартфона 4G PRO 100 руб. 30 руб. / Добу 20 Мбіт / с 200 Мб / Росія

Увага! Важливо пам'ятати!

Пакети «Безлімітний Інтернет для телефону», «Безлімітний Інтернет для смартфона», «Безлімітний Інтернет для смартфона 4G», «Безлімітний Інтернет для смартфона 4G PRO» доступні для підключення тільки для тарифних планів мережі «Алло Інкогніто» на базі SIM-карти мережі « Мегафон ».

Пакет «Безлімітний Інтернет для телефону» дійсний р Москва і Московській області. Для розширення географії дії пакета в загальноросійської мережі «Мегафон», за винятком території Таймирського муніципального району, м Норильськ, Магаданської і Сахалінської областей, Камчатського краю, Чукотського адміністративного округу, Республіки Саха (Якутія), Республіки Крим, м Севастополь необхідно підключити опцію «Безлімітний Інтернет - Росія +» .

Пакети «Безлімітний Інтернет для смартфона», «Безлімітний Інтернет для смартфона 4G», «Безлімітний Інтернет для смартфона 4G PRO» діють на території Московського регіону, а також в загальноросійської мережі «Мегафон», за винятком території Таймирського муніципального району, м Норильськ, Магаданської і Сахалінської областей, Камчатського краю, Чукотського адміністративного округу, Республіки Саха (Якутія), Республіки Крим, м.Севастополь.

Всі зазначені в даній пропозиції ціни доступні тільки при підключенні одного з пакетів безлімітного Інтернет для телефонів і смартфонів. Після відправки Інтерактивної команди на підключення / відключення пакету необхідно переконатися в його підключенні / відключенні. Для цього необхідно дочекатися відповідного SMS-повідомлення з підтвердженням про підключення / відключення пакету. Тарифікація послуг за відсутності підтверджуючого SMS-повідомлення про підключення пакету відбувається за тарифами відповідного тарифного плану (тарифи опубліковані на сайті www.alloincognito.ru ).

Підключення пакетів є тільки в разі «Безлімітний Інтернет для телефону», «Безлімітний Інтернет для смартфона», «Безлімітний Інтернет для смартфона 4G», «Безлімітний Інтернет для смартфона 4G PRO», «Базовий», «Оптимальний», «Прогресивний», «Максимальний», «Інтернет S», «Інтернет M», «Інтернет L», «Інтернет XL» , «Інтернет XXL» неможливо.

Підключення пакетів є тільки в разі, якщо баланс Електронного рахунку перевищує 250 руб.

Абонентська плата списується щодоби і в повному обсязі з моменту підключення пакета незалежно від балансу Електронного рахунку. У день підключення і в день відключення пакету абонентська плата списується в повному обсязі.

Максимальна швидкість передачі даних до обмеження швидкості в кожному конкретному випадку залежить від технічних можливостей мережі та обладнання, за допомогою якого ви здійснюєте доступ в Інтернет.

Після досягнення зазначеного для кожного з пакетів Обсягу трафіку до обмеження швидкості вводиться обмеження швидкості до 64 Кбіт / с .. Скасування обмеження швидкості і обнулення лічильника обсягу трафіку в рамках пакету відбуваються щодня в період з 23:45 до 00:00.

Підключення / відключення

Поточний статус


Виконання будь-якої Інтерактивної команди здійснюється протягом 24-х годин з моменту її отримання. Обов'язково необхідно дочекатися відповідного SMS-повідомлення з підтвердженням про підключення / відключення пакету. Тарифікація послуг за відсутності підтверджуючого SMS-повідомлення про підключення пакету відбувається за тарифами відповідного тарифного плану (тарифи опубліковані на сайті www.alloincognito.ru ).

Новости