• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Анлім скасовується: архівні опції «Мегафона» чекає модернізація

 1. «Мегафон» помножив бонуси на нуль
 2. Дізнатися баланс стаціонарного телефону МТС стало складніше (Ростов)

Вчора компанія «Мегафон» оповістила абонентів про зміну умов надання ряду інтернет-опцій Вчора компанія «Мегафон» оповістила абонентів про зміну умов надання ряду інтернет-опцій. Згідно з новими правилами, з 14 квітня клієнтам будуть запропоновані модифіковані опції «розмірів» M, L, XL і XS. Однак користувачів опцій «Інтернет XS», «Інтернет XS (подобовий)», «Інтернет XS 2013», «Інтернет XS за півціни», «Інтернет XS Море» і «Інтернет XS Tasty» нові правила навряд чи порадують. Адже вже на наступному тижні після вичерпання відведеного ліміту швидкість до кінця доби буде знижуватися не до 64 Кбіт / с, а до нуля! .. Таким чином «Мегафон» стимулює абонентів економити трафік, вибирати більш дорогі пакети Інтернету - або переходити до іншого оператора. Який з цих випадків більш ймовірний, спробували розібратися експерти TechnoDrive.

«Розслабився? .. Плати!»
Якщо SMS від оператора починається словами «Залишайтеся завжди на зв'язку з рідними і близькими», а потім делікатно повідомляється про «зміни тарифів», ймовірно мова піде про «затягуванні гайок». Це правило абоненти «Мегафона» засвоїли з часів введення плати за мовчання і скасування єдиної тарифікації Інтернету у роумінгу.
Але оператор не має наміру зупинятися - і знову «інформує абонентів про зміну умов надання ряду інтернет-опцій». На офіційному сайті « Мегафона »Відповідний реліз можна знайти, перейшовши з головного сторінки в розділ« Новини »; далі потрібно вибрати пункт «Регіональні новини»; після чого в верхньому меню замінити «Московський регіон» (за замовчуванням) на пункт «Ростовська область», натиснути «ОК» - і у випадаючому списку вибрати новина з «лаконічним» назвою «Більше не потрібно хвилюватися, якщо трафік закінчується. Ви завжди будете на зв'язку з близькими та рідними. Кавказький філія ».
Пройшовши настільки хитромудрим шляхом, абонент «Мегафона» може дізнатися про нові опціях для користувачів мобільного Інтернету, - які оператор «з радістю представляє». І лише в кінці, під «зірочкою», користувачі тарифних модифікаторів «Інтернет XS», «Інтернет XS (подобовий)», «Інтернет XS 2013», «Інтернет XS за півціни», «Інтернет XS Море» і «Інтернет XS Tasty» зрозуміють, що їх Інтернет з 14 квітня перестане бути безлімітним.
Нагадаємо, що в даний час дані опції передбачають лише зниження максимальної швидкості доступу після вичерпання щоденного обсягу трафіку. Наприклад, на тарифі « Інтернет XS2013 »Після вивантаження і завантаження 100 Мб протягом доби швидкість знижується до 64 Кбіт / с. А з настанням нового дня доступ в Мережу поновлюється на звичній швидкості 3G / 4G, поки черговий пакет не буде витрачений.
Однак з 14 квітня «при вичерпанні включеного обсягу трафіку доступ в Інтернет буде припинятися». Потрібно більше? .. Оператор пропонує докуповувати пакети обсягом 75 Мб по 5 рублів кожен. Це відчутно дешевше, ніж діяла раніше «Турбокнопка» і послуга «Продовж Інтернет XS» за 15 рублів. Однак залишається ряд питань ...
Перш за все, - невже абоненти, які оплачують 200 рублів на місяць тільки за «умовний безліміт», стали так невигідні «Мегафон»? .. Адже діюча опція «Інтернет S» пропонує 6 Гб / міс за 290 рублів, а на універсальному тарифі « все включено S »за 10 рублів на добу (а це близько 300-310 рублів на місяць) можна отримати 4 Гб плюс 350 хвилин дзвінків на стільникові регіону і номера« Мегафон »по Росії? ..
«Стільникові маркетологи давно освоїли і регулярно використовують один і той же прийом. Його суть полягає в регулярному зміні умов тарифів, особливо архівних - зазначає експерт TechnoDrive. - При цьому в діючій лінійці повинні обов'язково бути присутнім нові, більш вигідні пропозиції. В таких умовах "прогавив" зміни абоненту доводиться звинувачувати лише себе. Він не зможе аргументовано назвати оператора дорогим - і або "махне рукою" і буде використовувати діючі, менш вигідні умови, або перейде на новий тариф. Який потім оператор може вивести в архів або змінити на свій розсуд ».
Таким чином, для економії абонентам мобільних операторів потрібно постійно відслідковувати зміни тарифів на сайтах компаній, - відволікаючись від основної роботи і домашніх справ. Або просто розслабитися і поповнювати стільниковий рахунок, які адаптувалися до нових умов ...
Але чи є вихід з цього замкнутого кола?
«У пошуках справедливості»
Намагаючись вибрати «з кількох зол» менше, абоненти після змін тарифів іноді переходять до іншого оператора . Але не завжди така міграція сприяє економії ... Справа в тому, що для кожної компанії середня виручка з абонента (ARPU) є найважливішим показником. І якщо якась послуга надається дешевше у конкурента, то він, ймовірно, «візьме своє» на іншому сервісі.
Наприклад, у дискаунтера «Теле2» за 2 Гб мобільного Інтернету можна платити всього 99 рублів в місяць. Для цього достатньо підключитися на тариф «Інтернет для пристроїв» і активувати опцію «Інтернет в планшет». Однак при вичерпанні даного пакета поповнити його до кінця місяця не вийде, а телефонні виклики на згаданому тарифі коштують від 1,8 руб / хв в домашньому регіоні до 9,9 руб / хв на номери Росії.
Аналогічні приклади можна привести і з іншими стільниковими операторами. Проте, заощадити на зв'язку можна - і TechnoDrive пропонує кілька дієвих способів!
«Антісотовая зв'язок»
Сьогодні більшість терміналів в стільникових мережах - це смартфони. А значить, вони можуть активно задіяти альтернативні способи комунікації. Уміло використовуючи їх, можна відчутно знизити витрати на зв'язок, не обмежуючи себе в спілкуванні:

 • Встановіть на смартфон популярні інтернет-месенджери і постарайтеся спілкуватися через них - ви переконаєтеся, що чати зручніше і яскравіше звичних SMS, а розмови по IP-телефонії часто не поступаються за якістю голосовим викликам. При цьому не важливо, телефонуйте ви в Ростов чи Нью-Йорк, при наявності швидкого Інтернету розмова буде якісним і безкоштовним. А, встановивши аналогічні клієнти на ноутбуки, частина бесід можна вести з робочого або домашнього комп'ютера;
 • Активно використовуйте безкоштовний Wi-Fi - попередньо встановивши надійний антивірус, намагайтеся підключатися до Інтернету через хот-споти, всюди де це можливо (нюанс - підключення до потрібного сайту має бути 'через https: //' ( «зелений замочок»), інакше ви ризикуєте засвітити свій логін і пароль). Іншими словами, НЕ вводите логіни і паролі на сайтах, які починаються на 'http: //' (тобто не захищені через SSL).
  Сьогодні бездротові мережі доступні в готелях, кафе, торговельних центрах, транспорті - і, звичайно, варто встановити роутер Wi-Fi у себе вдома ( захистивши локальну мережу );
 • Роздавайте «оптовий» Інтернет - якщо у вас кілька гаджетів, виходьте в Мережу лише з одного з них, вибравши оптимальний пакет зі знижкою. На інші пристрої, які завжди з вами, Інтернет можна «роздати» по Wi-Fi або Bluetooth. Це також стосується GPS-навігаторів в машині;
 • Пам'ятайте про альтернативи - мобільні розваги не обов'язково шукати в Інтернеті. Наприклад, радіо можна слухати не тільки онлайн, в звичайному ефірі представлені десятки радіостанцій. А поповнити колекцію відеороликів і музики в смартфоні краще за USB-кабелю, попередньо скачавши контент на ПК через домашній безліміт;
 • Не тримайте на стільниковому рахунку великі суми - надлишок грошей на мобільному телефоні провокує зайві витрати. Баланс рахунку повинен бути достатнім для поточних платежів за зв'язок, але не для додаткових послуг (і платних підписок ). Також не варто налаштовувати «автоплатёж» з банківської карти.

І, звичайно, бажано періодично вивчати умови використовуваного тарифу і його опцій на сайті оператора. Це дозволить своєчасно відстежити зміни і запобігти їх негативні наслідки. До речі, чим економніше стають абоненти, тим частіше стільниковим компаніям доводиться збільшувати розцінки в надії на зростання виручки, виходить замкнуте коло! ..
Спеціальний бонус: відповідь на питання « Як відключити автоматичні платні підписки? »

Мало не забули: у TechnoDrive є група ВКонтакте - і на Facebook . Підключайтеся!

«Мегафон» помножив бонуси на нуль


Протягом останніх трьох днів абоненти «Мегафона» стали помічати «дивні речі», що відбуваються з їх бонусними рахунками. А саме - віджети на екранах пристроїв почали наполегливо показувати «0 балів». При цьому в «Особистому кабінеті» і за домовленістю * 115 # користувачеві повідомлялося, що він взагалі не є учасником програми «Мегафон Бонус». Що особливо дивувало абонентів зі стажем, копівшіх бали не перший рік. У даній ситуації опинилися і співробітники TechnoDrive, які звернулися за роз'ясненням до call-центр оператора. Коротка відповідь співробітника «Мегафона» розставив все по місцях. Хороша новина - ніякого збою в бонусної програмі немає, все працює як годинник. Погана - накопичені бали вже не повернути.

Дізнатися баланс стаціонарного телефону МТС стало складніше (Ростов)


Спираючись на гучних сервісах, наприклад, пропонуючи 45 мільйонів пісень безкоштовно на 6 місяців, деякі оператори іноді забувають про базові потреби клієнтів. Наприклад, в Ростові-на-Дону близько місяця не працював довідковий телефон 290-00-02 (було зайнято), і лише недавно там став відповідати робот. Він пропонує передзвонити на номер 8 800 25 00 890. Але навіщо потрібен був міський номер 290? З його допомогою, наприклад, абоненти Ростова-на-Дону могли миттєво дізнатися баланс стаціонарного телефону МТС - і потім поповнити рахунок онлайн. Тепер все значно ускладнилося.

Ще інформація !!! Стільниковий зв'язок в Ростові

«Розслабився?
Потрібно більше?
Перш за все, - невже абоненти, які оплачують 200 рублів на місяць тільки за «умовний безліміт», стали так невигідні «Мегафон»?
Але чи є вихід з цього замкнутого кола?
890. Але навіщо потрібен був міський номер 290?
Новости