• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як підключити мобільний безлімітний інтернет на Теле2? «Інтернет з телефону» Теле 2

 1. Послуга Теле2 «Інтернет з телефону»
 2. «Безлімітний Opera Mini»
 3. «День в мережі»
 4. чорні тарифи
 5. «Квиток в інтернет»
 6. «Інтернет для пристроїв»:
 7. «Додати час»
 8. «Додати швидкість»

Обходитися без інтернету в наш час можуть тільки особливо стійкі аскети. Або ті, у кого немає іншого виходу. Мобільний інтернет часто не просто приємний бонус, а необхідність. Обходитися без інтернету в наш час можуть тільки особливо стійкі аскети Можливість швидко знайти інформацію незалежно від того, де ти знаходишся, рятує в багатьох положеннях. Щоб мати таку можливість, досить просто підключити безлімітний інтернет на смартфон або будь-яке інше з пристроїв.

Кожен мобільний оператор пропонує своїм клієнтам тарифи, які дають можливість підключити мобільний інтернет, Теле2 також не залишається осторонь. Давайте подивимося, які варіанти він нам пропонує.

Послуга Теле2 «Інтернет з телефону»

Якщо ви цікавитеся, як підключити на Теле2 безлімітний інтернет на телефон, дозвольте порадити вам для початку послугу «Інтернет з телефону» . Добова оплата цієї послуги обмежується 4 рублями, які дозволять використовувати по 100 МБ в день.

Але не забувайте, що вартість і обсяг трафіку залежать від регіону. Наприклад, в Москві вона становить 5 рублів в день. За цю ціну можна купити 75 МБ на добу. Стільки ж, 75 Мб в день, можна купити за 4,5 рублів в Краснодарському краї або республіці Адигея.

Витративши все перш, ніж закінчаться добу, вам доведеться чекати настання наступного дня, щоб знову вийти в мережу Витративши все перш, ніж закінчаться добу, вам доведеться чекати настання наступного дня, щоб знову вийти в мережу. Тому не полінуйтеся зайвий раз відправити команду * 255 * 15 #. Перше підключення безкоштовне, а за наступні потрібно віддавати невелику суму - 30 р. Крім того, що ви самі можете почати користуватися цією послугою, пославши команду * 255 * 151 #, ви можете підключити її і своїм співробітникам. А от чи зможуть вони відключити її за своїм бажанням, буде залежати від їх поведінки і від вашого настрою. При щасливому збігу обставин вони виявляться підключеними до послуги «Управління знижками на інтернет». Вам це нічого не буде коштувати, а ось колег дуже обрадує. Є кілька способів зробити це: через Особистий кабінет, в Салоні зв'язку або надіславши заявку по електронній пошті.

Відключитися від усього пакета можна за допомогою команди * 255 * 150 #.

Якщо ідея приєднати до цього тарифу всю команду здалася вам цікавою, то не використовуйте тарифний план «М2М», інакше це велике починання обернеться нищівним провалом. В інших корпоративних тарифних планах послуга буде працювати на території всієї Росії.

Вартість (руб / сут) 4 Команди Підключення * 155 * 151 # Відключення * 155 * 150 # Перевірка * 155 * 15 #

«Безлімітний Opera Mini»

Ви дізналися, як підключити на Теле2 інтернет за 4-5 рублів на добу. Тепер розглянемо інші варіанти. Про браузері Opera чули якщо не все, то щонайменше 99,99% всіх користувачів. Так ось. Мобільний оператор Tele2 і Opera подарували нам чудовий гібрид - Безлімітний Оперу Міні , Яка дарує всім охочим безмежний доступ до мережі всього за 3 рубля на добу. Щоб підключитися до чудесного джерела, потрібно спочатку завантажити та встановити додаток Opera Mini, а потім пройти в Особистий кабінет, в Салон зв'язку або ж надіслати листа за вищевказаною адресою. Вимога до наявності цього додатка на пристрої справедливо і для ваших колег, якщо ви вирішили продовжити проводити на них свої експерименти. Звичайна Opera для комп'ютера або Opera Mobile не підійдуть для того, щоб підключити на Теле 2 інтернет-безліміт для телефону. Також з нетерпінням поспішаємо засмутити, по-перше, власників Windows Phone - їх телефони не підтримують потрібну програму, а по-друге, тих, хто на «М2М» - на них ця опція не поширюється. Хочете дізнатися, чому у Теле2 іноді погано працює інтернет - переходьте на іншу нашу статтю і читайте докладну відповідь.

А тепер трохи про те, як це все працює: А тепер трохи про те, як це все працює:

Припустимо, спантеличившись якимось важливим питанням, ви відкриваєте додаток і заходите на сайт - це ніяк, крім все тих же 3 рублів на добу, вами не оплачується. І зауважте: неважливо, в якому російському місті ви знаходитесь.

Цікаво дізнатись опис тарифу Мій онлайн Теле2 , Читайте іншу нашу статтю.

Якщо ж ви вирішили завантажити щось або використовувати інші додатки, за це вже доведеться доплачувати за тарифним планом.

Вартість (руб / сут) 3 Команди Підключення * 155 * 11 # Відключення * 155 * 10 # Перевірка -

«День в мережі»

Назва говорить сама за себе Назва говорить сама за себе. Якщо телефон ви принципово використовуєте тільки для того, щоб дзвонити, «День в мережі» - просто знахідка. Погодьтеся, від форс-мажору ніхто не застрахований. Хто знає, коли може стати в нагоді здатність вашого смартфона виходити в мережу. Завдяки цій послузі не потрібно турбуватися про те, що у вас не той тариф. Досить зайти в ЛК і поворожити зі своїм списком послуг або ж, знову-таки, зробити сюрприз колегам. А їм, з свою чергу, знадобиться «Управління знижками на інтернет».

Якщо ж залазити в ЛК немає можливості, просто відправте команду * 255 * 161 #. Це так само легко, як відключити інтернет на Теле2 на телефоні . Для останнього є своя команда - * 155 * 160 #.

Зі списку корпоративних тарифних планів знову вибуває «М2М». Ще одна умова - корпоративні тарифні плани без абонентської плати. Як це працює: гроші знімаються тільки за ті дні, коли ви виходили в мережу і тільки після того, як цю добу закінчаться, тобто після того, як мине опівночі наступного дня.

Вартість (руб / сут) 9,9 Команди Підключення * 155 * 161 # Відключення * 155 * 160 # Перевірка * 155 * 16 #

чорні тарифи

Також у Tele 2 є лінійка «чорних» тарифів. Нехай вас не лякає ця назва, все досить невинно. Всього їх чотири:

Це найдешевший з лінійки. 500 МБ інтернету включені в пакет, тарифікація похвилинна, все разом зі дзвінками і СМС коштує 90 р.

 • «Дуже чорний»

Цей пакет надає в користування вже 3 ГБ чистого щастя за 190 рублів Цей пакет надає в користування вже 3 ГБ чистого щастя за 190 рублів.

 • "Найчорніший"

7 ГБ всього за 290.

Округляем до 10 ГБ і беремо за 490.

Підключення та відключення контролюється своїми командами, а для того, щоб дізнатися залишок, тут використовується одна.

Тарифи Чорний Дуже чорний Найчорніший Сверхчёрний Абонентська плата (руб / міс) 90 190 290 490 Дзвінки (хв) 100 350 (дзвінки і СМС) 700 (дзвінки і СМС) 1000 (дзвінки і СМС) Інтернет 500 МБ 3 ГБ 7 ГБ 10 ГБ команди Підключення * 630 * 1 # * 630 * 2 # * 630 * 3 # * 630 * 13 # Перевірка залишку * 155 * 0 #

Це були тарифи для мобільних. Але Теле 2 подбав і про те, щоб власники модемів і планшетів теж могли вільно користуватися інтернетом. Для цього була створена ще одна послуга.

«Квиток в інтернет»

Досить зручно для тих, хто хоче отримати доступ до мережі на якийсь певний час. Градація росте від однієї доби до тижня. Варто недорого. Повна безлимитка, за винятком завантаження різних файлів, аудіо та відео.

Отже, скільки коштує кожен пакет «Квитка в інтернет» :

Час Вартість (руб) 24 години 7 3 дні 10 7 днів 20

Якщо ви все-таки не зуміли заощадити виділене кількість трафіку, а інтернет дуже потрібен, для вас є додаткові можливості.

«Інтернет для пристроїв»:

Тут клієнт платить за кожен мегабайт. За 1 МБ трохи, але за весь день виходить пристойно, тому то, наскільки «Інтернет для пристроїв» безлімітний, вирішує вже ваш гаманець.

Дзвінки (р / хв) 1,8 СМС (по Нижегородській обл. / За Росії) / ММС 1,8 / 2,5 / 5 Інтернет (р / МБ) 1,8 Підключення Номер для дзвінка - 630

«Додати час»

послуга «Додати час» діє тільки 20 хвилин, зате обсяг трафіку необмежений. Вона доступна для тих, хто користується пакетами «Інтернет з телефону», «День у мережі», «Пакет інтернету», «Портфель інтернету», «Альфа», «Бета», «Гамма».

Час 20 хв Вартість 15 р Підключення * 255 * 171 # Перевірка * 255 * 17 #

«Додати швидкість»

Тут обсяг трафіку обмежений, зате  швидкість додається  без обмежень Тут обсяг трафіку обмежений, зате швидкість додається без обмежень. 100 МБ на добу пропонують купити за 4 руб., 500 МБ - за 30 р., А 1 ГБ - за 50, але зате вже на місяць. Собі включити можна за допомогою відповідних команд, співробітникам в ЛК. І, як і в попередніх підрозділах, ви можете надавати чи не надавати їм можливість прибрати це підключення. Також варто згадати, який пакет повинен бути у вас, щоб можна було скористатися цією послугою: це може бути все ті ж «Пакет ...», «Портфель ...», «Альфа», «Бета», «Гамма».

Вартість 24 години 30 днів 30 днів Обсяг трафіку 100 Мб 1 ГБ 3 ГБ Час 4 50 130 Підключення * 155 * 281 # * 155 * 181 # * 155 * 231 # Відключення * 155 * 280 # * 155 * 180 # * 155 * 230 # Перевірка * 155 * 28 # * 155 * 18 # * 155 * 23 #

Наостанок, після розгляду всіх пакетів, скажімо, що, в принципі, доступ до Інтернету є у всіх абонентів Tele2, але він може бути налаштований по-різному. І про ці настройках дуже корисно дізнатися, так як від цього може залежати вартість виходу в мережу. І ціни можуть разюче відрізнятися один від одного: починаючи від 6 рублів за мегабайт і закінчуючи цілою сотнею (якщо у вас настроювання з'єднання не Internet, а WAP ).

Щоб дізнатися вартість, відправте команду * 107 #. Вам прийде СМС приблизно такого вигляду: internet = 0.66p / 100 kb (т. Е. 6, 60 за 1 МБ), WAP = 1.05p / 10kb (т. Е. 105 за 1 МБ). Про те, які саме у вас налаштування, це повідомлення вам не скаже, але зате ви будете готові до обох варіантів розвитку подій.

На закінчення дозволимо собі зробити такий висновок: вибір тарифів для тих, хто хоче користуватися інтернетом зі своїх пристроїв, у Tele 2 дійсно великий. Клієнт може орієнтуватися як на свої побажання, так і на відгуки інших користувачів. Але при цьому не можна забувати про те, що, на відміну від першого варіанта, відгуки - це суб'єктивні думки інших людей, кожен з яких оцінювали роботу провайдера, виходячи зі своєї ситуації. Тут потрібно враховувати, що робота інтернету часто залежить і від завантаженості трафіку в той чи інший час доби, і від області покриття, і навіть від погоди, як це не сумно. На закінчення дозволимо собі зробити такий висновок: вибір тарифів для тих, хто хоче користуватися інтернетом зі своїх пристроїв, у Tele 2 дійсно великий

Новости