• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Столичні рятувальники повністю готові до роботи в умовах зими

Фото: m24.ru/Александр Авілов

Московські пожежники і рятувальники повністю готовий до роботи в умовах зими. Про це в інтерв'ю mos.ru повідомив начальник ГУ МНС по Москві Ілля Денисов.

За його словами забезпечувати безпеку в столиці будуть майже 27 тисяч співробітників МНС. Для цього задіють 2,5 тисячі пожежних автомобілів, 80 катерів і 10 вертольотів Московського авіаційного центру.

У місцях зимового відпочинку чергуватимуть понад 210 рятувальників, понад 80 різних одиниць техніки, в тому числі 26 суден на повітряній подушці. При цьому співробітникам МНС допоможуть понад 100 добровольців, які пройшли необхідну підготовку. Денисов додав, що в кінці жовтня столичний главк МНС також провів тренування аеромобільної угруповання.

"Угруповання оснащена всім необхідним для оперативного реагування і зведення до мінімуму наслідків НС. На озброєнні є кран-маніпулятор, здатний в найкоротші терміни евакуювати машину з бездоріжжя, автомобіль медслужби, аварійно-рятувальна машина, опалювальні модулі, де можуть розміститися більше 50 осіб, а також польова кухня ", - пояснив начальник ГУ МНС по Москві.

За словами Денисова, вся пожежно-рятувальна техніка здатна працювати до трьох діб без перерви. Всього в аеромобільної допомоги задіяно 55 одиниць техніки та 190 чоловік.

Раніше столичне управління МНС придбало снігоходи та квадроцикли-всюдиходи для зимової їзди по бездоріжжю. Транспорт використовують для доставки ліків і продуктів харчування до місць ПП, аварій і ДТП. За труднопроходимой місцевості будуть доставляти протипожежну техніку. Кожен з чотирьох всюдиходів і снігоходів здатний доставити до 200 кілограмів вантажу за допомогою причепів на санних полозах.

Крім того, в цьому році московські пожежні почали використовувати квадрокоптера для пошуку людей, що загубилися в лісах, а також для моніторингу обстановки при пожежах. Квадрокоптер набирає висоту до 600 метрів, а радіус його огляду досягає семи тисяч квадратних метрів.

Новости