• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Міні сигвей купити в Краснодарі

Безсумнівно, Ви не раз чули про міні сігвеях - це набирає популярність індивідуальне електричне засіб пересування по місту! В асортименті магазину E-Scooter.pro Ви знайдете кілька моделей міні сігвеях - найпопулярніші з них Сіґвей Xiaomi Ninebot mini, Міні-сигвей NInebot Mini Lite і Сіґвей Xiaomi Ninebot mini PRO.

Якщо Ви уважно подивитеся навколо - то побачите хоча б кілька людей в день, що пересуваються по Краснодару на таких сігвеях. Міні сігвеї, безумовно, дуже зручні в експлуатації - їх компактні розміри дозволяють без проблем проїжджати по вузьких тротуарах, а великі колеса - долати перешкоди і перетинати практично будь-які поверхні - від тротуару і плитки до легкого бездоріжжя, невисоких бордюрів і трави.

Це наймолодший брат сімейства Ninebot Mini, на 2018 рік можна з упевненістю сказати, що цей міні сигвей завоював серця райдерів по всьому світу. Головна його перевага - що він дуже легкий, тому що зібраний з високоякісного ABC-пластика, його вага всього 11,6 кг. Потужні двигуни, розташовані в його колесах видають 700 Вт і розганяють Ninebot mini Lite до швидкості 16 км / ч. Вагова навантаження цього міні-сігвея до 80 кг, тому він відмінно підійде для дітей і підлітків.

Колеса надувні діаметром 10,5 дюймів. Міні сигвей Ninebot Mini Lite оснащений передніми і задніми світлодіодними ходовими вогнями, які допоможуть безпечно пересуватися в темний час доби.

Характеристики Ninebot Mini Lite

Маса 11,6 кг Потужність 700 Вт Дальність 20 км Діаметр колеса 10,5 дюймів Акумулятор 155 Вт * год Швидкість 16 км / год Час зарядки 3 години Вагова навантаження 80 кг Кут підйому 11 градусів Підсвічування передні і задні ходові вогні

Оригінальний сигвей Xiaomi Ninebot mini - це унікальна, в своєму роді, модель, що володіє покращеною стійкістю, за рахунок самобалансування, і неймовірно зручним управлінням за допомогою колін. Сігвеях також може управляти через додаток на вашому мобільному: дистанційно включити, управляти, змінювати кольори задніх світлодіодних габаритів і багато іншого. Сігвей не дозволить розігнатися до небезпечної швидкості більше 18 км / год, а при досягненні цієї швидкості Ninebot буде видасть звуковий сигнал, і сповільнить двіженіе.Большіе надувні колеса дозволять долати дрібне бездоріжжя, бордюри і легкі нерівності з максимальним комфортом.одсветка і безшумний, плавний хід - всі ці особливості не залишать байдужим нікого.

Характеристики сігвея Xiaomi Ninebot mini

Маса 12,8 кг Потужність 700 Вт Дальність 22-30 км від одного заряду Діаметр колеса 10,5 дюймів (26.6 см) Акумулятор LG 4300 мАг Швидкість 18 км / год Час зарядки 4 години Вагова навантаження від 20 до 120 кг Кут підйому 15 градусів підсвічування Задні світлодіодні фари і передні ходові вогні Бренд Xiaomi Bluetooth Так Комплектність Зарядний пристрій, подовжувач ніпеля, ключ-шестигранник, індивідуальна упаковка

6 см) Акумулятор LG 4300 мАг Швидкість 18 км / год Час зарядки 4 години Вагова навантаження від 20 до 120 кг Кут підйому 15 градусів підсвічування Задні світлодіодні фари і передні ходові вогні Бренд Xiaomi Bluetooth Так Комплектність Зарядний пристрій, подовжувач ніпеля, ключ-шестигранник, індивідуальна упаковка

Сігвей Xiaomi Ninebot mini PRO - один з безлічі товарів, які представляє наша компанія. Гіроскутери і багато іншого є надійно зібраними, так як співпрацюємо ми тільки з перевіреними постачальниками. Можете бути впевнені в якості придбаного товару (такого, як Сіґвей Xiaomi Ninebot mini PRO). Висока якість придбаного Вами товару забезпечить надійну роботу всієї конструкції і не допустить поломок при дбайливому зверненні.

Сігвей Xiaomi Ninebot mini PRO, як товар з гарантійним терміном, може бути відданий на сервісне обслуговування в нашу компанію. Для цього необхідно мати при собі гарантійний талон і трошки терпіння.

Характеристики міні сігвея Xiaomi Ninebot mini PRO

Маса 12,8 Потужність 800 Вт Дальність до 35 км Діаметр колеса 10,5 дюймів (26.6 см) Акумулятор Sony 5700 мАг Швидкість 18 км / год Час зарядки 3-4 години Вагова навантаження від 20 до 120 кг Кут підйому 15 градусів Підсвічування Задні світлодіодні фари і передні ходові вогні Бренд Xiaomi Bluetooth Так Комплектність Зарядний пристрій, подовжувач ніпеля, ключ-шестигранник, індивідуальна упаковка Відвідайте один з наших магазинів і Ви обов'язково виберете той міні сигвей, який ідеально підійде саме Вам! Весь каталог сігвеях можна подивитися на нашому сайті в розділі сігвеї . Щоб задати питання по ціні, характеристикам, наявності, характеристикам - зателефонуйте нам +7 (918) 215-32-14, наші продавці з радістю Вас проконсультують!

Новости