• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Комерсант - оголошення про неспроможність на офіційному сайті газети

 1. Як знайти оголошення про банкрутство?
 2. Основні етапи визнання юридичної особи банкрутом
 3. стадія спостереження
 4. Стадія зовнішнього управління
 5. Стадія конкурсного виробництва
 6. Стадія мирової угоди
 7. Черговість виплати кредиторам
 8. ініціатори банкрутства
 9. Терміни та вартість розгляду
 10. підсумки процедури

Банкрутство або неспроможність - це процес по ліквідації або оздоровлення підприємства, внаслідок неможливості боржника розплатитися за своїми зобов'язаннями. У Росії процедуру банкрутства можна почати тільки після визначення арбітражного суду.

21 липня 2008 року уряд Росії затвердив статус офіційного видання, для перевірки відомостей і публікацій, передбачених федеральним законом «Про неспроможність (банкрутство)" за "Видавничим домом Комерсант», що є редакцією і видавцем газети «Комерсант».

Як знайти оголошення про банкрутство?

Відомості про банкрутство в виданні публікують один раз в тиждень, в суботньому випуску газети, яка випускається у всіх регіонах Росії.

Вся інформація, яку публікує в друкованій версії комерсанта, з повідомленнями про банкрутство, також доступна на спеціальній сторінці їх сайту де публікують дані відомості в електронному форматі, у видавництві зазначають що може бути затримка до трьох днів з дня виходу друкованої версії до дня публікації в електронному форматі .

Подивитися всі оголошення можна за посиланням - http://www.kommersant.ru/bankruptcy . На даному сайті можна знайти потрібне вам повідомлення про банкрутство, для цього в рядку "Пошук" перед усіма повідомленнями потрібно ввести або номер повідомлення, або індивідуальний номер платника податків, особи, що банкрутує.

Дані повідомлення про банкрутство осіб публікуються після проведення торгів та після видачі судом виконавчого листа, свого роду це можна порівняти з тим що у нас після видання всі закони публікуються і набувають свою законну силу.

В даному випадку аналогічна ситуація після публікації, банкрутство набуває свою законну силу і після виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб, воно вважається закритим.

Правила та рекомендації публікацій в Комерсанті - www.kommersant.ru/doc/1407956 .

Основні етапи визнання юридичної особи банкрутом

Схема банкрутства за загальною процедурою

Нульовим етапом для банкрутства повинні бути вагомі підстави для визнання юридичної особи банкрутом. Законом визначено, що підставою для подання позовної заяви про банкрутство може послужити неможливість виплатити всі вимоги кредиторів протягом трьох місяців з того числа, з якого вони повинні бути погашені.

Причому зазначені підстави повинні бути підтверджені документально. Наступним етапом є подача заяви в арбітражний суд, ініціатором якого можуть бути керівник юридичної особи, кредитори (під кредиторами розуміються в даному випадку все обличчя яким повинна фірма) і уповноважені органи (податкова служба, муніципалітет).

Далі, після початку розгляду арбітражної справи, можуть послідувати бути призначені різні стадії (комплекс заходів). Залежно від призначеної стадії буде більш-менш ясно, будуть компанію оздоровлювати або вона буде розпродана.

стадія спостереження

Суть спостереження полягає в аналізі поточного стану компанії, складання реєстру кредиторів, але при цьому одноосібне виконавче обличчя фірми не може проводити організаційних рішень (міняти кадрову чисельність, штатний розклад, створювати нові підрозділи і т.п.). Даний етап призначається тільки у випадку, якщо в суд звернувся власник.

Стадія зовнішнього управління

Завдання даної стадії також полягає у фінансовому оздоровленні підприємства. Особливостями зовнішнього управління є те, що при його призначенні накладається арешт на все майно компанії, а також скасовуються всі раніше прийняті рішення по виплаті боргів з боку юридичної особи.

Підсумком зовнішнього управління може бути як оздоровлення компанії і припинення справи про банкрутство, так і призначення ліквідаційної процедури в разі неможливості оздоровлення компанії.

Стадія конкурсного виробництва

Це як правило, завжди завершальна стадія банкрутства підприємства, суть її полягає в тому, щоб розпродати все майно і тим самим максимально розплатитися з кредиторами, конкурсне управління здійснює сторонній конкурсний керуючий.

Стадія мирової угоди

Суть даної стадії полягає в підписанні угоди, яке максимально влаштовує всі сторони банкрутства, обов'язковими його складовими повинні бути форми і порядок оплати боргу.

Черговість виплати кредиторам

Федеральним законом «Про неспроможність (банкрутство)» визначено порядок виплати коштів кредитором.

Незалежно ні від яких локальних актів, даний порядок повинен бути збережений, це:

 1. Розрахунки з громадянами по аліментах, а також здійснення виплат громадянам, які отримали виробничі травми.
 2. Виплати, передбачені трудовими договорами, а саме заробітна плата і вихідну допомогу.
 3. Виплата за вимогами, забезпеченим заставним майном.
 4. Виплати в бюджетні і позабюджетні фонди.
 5. Розрахунки з усіма залишилися кредиторами.

ініціатори банкрутства

Як вже зазначалося вище, ініціаторами банкрутства може бути: директор, кредитори, уповноважені органи. Варто відзначити той факт, що якщо для кредиторів і уповноважених органів це є правом, то для директора, у випадках відсутності можливості виконувати зобов'язання перед кредиторами - це обов'язок.

Ще однією особливістю є терміни подачі даного позову. Директор і уповноважені органи можуть подати в будь-який зручний для них час, маючи на те документальні докази, а кредитори можуть подати цей позов тільки через один місяць після тримісячної прострочки.

Терміни та вартість розгляду

Згідно зі статтею 51 ФЗ «Про неспроможність (банкрутство)» після визнання банкрутства , Термін розгляду справи не може становити більше 7 місяців з дня визнання банкрутства.

Розгляд справ про банкрутство є одним з найдорожчих судових процесів. Дане розгляд з легкістю може перевищити пару сотень тисяч, а згідно зі статистикою верховного арбітражного суду, середня вартість розгляду подібної справи становить 1,5-2 мільйона.

Витрати на розгляд справи перш за все залежать від кількості активів і станів компанії.

Кримінальним кодексом і статтями 195-197 передбачена відповідальність за приховування інформації і навмисне банкрутство. Дані статті вкрай важко доказові, але відповідальність за них максимальна - 6 років в'язниці.

підсумки процедури

підсумки процедури

Підсумковим результатом процедури банкрутства має стати закриття всіх боргів юридичної або фізичної особи перед кредиторами.

При цьому, як ми вже з вами дивилися вище, дана процедура можлива як для повної розплати, так і для розплати по боргах, які можливо погасити.

Також дана процедура має свою силу як для оздоровлення компанії, так і для її ліквідації з розплатою за боргами.

Так, наприклад, якщо акціонерне товариство не в змозі виплачувати борги, то його директору потрібно самостійно звернутися в арбітражний суд із заявою про банкрутство і просити фінансово оздоровити компанію.

Буде призначено арбітражного керуючого і якщо суд винесе рішення оздоровити компанію, то у арбітражного керуючого на це буде до 6 місяців, в залежності від рішення суду. У цей момент йому потрібно буде зробити головне - скласти список кредиторів і графік його погашення, узгодити його з кредиторами і вибудувати в акціонерному товаристві для прикладу дану систему виплат.

Якщо все буде успішно, то справа про банкрутство буде закрито. У разі неспроможності або банкрутства не варто боятися суду, він буде націлений на оздоровлення компанії, а директору і афектованого особам компанії краще сприяти в оздоровленні компанії для досягнення позитивних результатів.

Для проведення процедури банкрутства краще найняти хорошого адвоката у цих справах, так як доля вашої компанії в разі нападок агресивних конкурентів буде багато в чому вирішуватися на судових засіданнях.

Як знайти оголошення про банкрутство?
Як знайти оголошення про банкрутство?
Новости