• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Аналіз і оцінка ймовірності банкрутства підприємства та

  1. Тепер давайте перейдемо безпосередньо до розгляду важливої ​​інформації:
  2. Крім наявності вищеописаної моделі є ще багато різних варіантів оцінки та аналізу ймовірності банкрутства...

У будь-якого підприємства рано чи пізно настає стадія припинення існування. Припинити свою діяльність воно може самому по собі або ж під впливом різних зовнішніх чинників (банкрутство). У ринковій економіці не існує вічних підприємств, так що рано чи пізно доведеться проводити оцінку ймовірності банкрутства підприємства. У даній статті ми з вами розглянемо, як же проводиться оцінка банкрутства підприємства, щоб в майбутньому уникнути неприємних наслідків.

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до розгляду важливої ​​інформації:

В Республіки Білорусь основними нормативними правовими актами, що регулюють процес банкрутства підприємства, є 2 документа, в яких все описано максимально докладно і передбачено значну кількість відхилень В Республіки Білорусь основними нормативними правовими актами, що регулюють процес банкрутства підприємства, є 2 документа, в яких все описано максимально докладно і передбачено значну кількість відхилень. Це самі основні документи, в якими керуються при регулюванні процесу банкрутства підприємства.

З самого початку необхідно розпізнати наближається кризову ситуацію. Вся суть діагностики полягає в тому, щоб допомогти управлінському складу прийняти потрібні і важливі рішення, які допоможуть пом'якшити негативний вплив на стан компанії.

Одним із зовнішніх ознак банкрутства підприємства можна виділити його неплатоспроможність, яка може бути, як стійкої, так і купується. Визначити наявність або відсутність такої ситуації вам допоможе Інструкція про порядок розрахунку коефіцієнтів, яка була затверджена Міністерством фінансів РБ і Міністерством економіки РБ №140 / 206 від 27.12.2011 р

Оцінка банкрутства підприємства в Республіці Білорусь грунтується на цілому комплексі різних показників, серед яких можна виділити: коефіцієнт забезпеченості підприємства, коефіцієнт поточної ліквідності.

Якщо значення хоча б одного значення одного з вищевказаних коефіцієнтів знаходиться нижче нормативного рівня, то підприємство можна визнати неплатоспроможним.

Після того, як була виявлена ​​неплатоспроможність підприємства, на основі детального вивчення бухгалтерської звітності підприємства виявляються причини, внаслідок яких фінансовий стан фірми погіршився Після того, як була виявлена ​​неплатоспроможність підприємства, на основі детального вивчення бухгалтерської звітності підприємства виявляються причини, внаслідок яких фінансовий стан фірми погіршився. Якщо вдалося виявити, що частка позикових коштів при утворенні активів у підприємства збільшилася, то за допомогою спеціального коефіцієнта, що показує забезпеченість прострочених зобов'язань активами, розраховують, як підприємство могло б розплатитися за цими борговими зобов'язаннями при реалізації свого майна.

Неозброєному оку може здатися, що розрахунок цих коефіцієнтів досить простий, однак найбільша проблема полягає в їх статичності, так як розрахунок проводиться лише на певну дату і на основі даних бухгалтерського балансу.

Слід враховувати, що при розрахунку вищеописаних коефіцієнтів варто звертати увагу на: обсяг реалізації продуктів і послуг, розміри витрат, прибутку. Ліквідність підприємства в дуже великій мірі залежить від того, якими будуть майбутні надходження.

Найкраще аналіз оцінки потенційного банкрутства підприємства проводити за допомогою однокритерійним двухфакторной моделі. Її суть полягає в тому, що модель будується на основі двох показників: коефіцієнта поточної ліквідності і відносини позикових коштів до активів підприємства. Але! Дана модель не може вам гарантувати високої точності, так як вона не враховує в собі інші не менш важливі при оцінці чинники.

Крім наявності вищеописаної моделі є ще багато різних варіантів оцінки та аналізу ймовірності банкрутства організації.

Якщо зробити висновок з усього написаного вище, то цей процес досить складний і відповідальний і довірити оцінку найкраще професіоналам, так як саме вони зможуть зробити все якісно і без утворення небажаних наслідків. Вчасно проведена організація оцінки банкрутства підприємства допоможе вам не потрапити в халепу.

Для того, щоб зробити цю оцінку, вам потрібно всього-на-всього зв'язатися з нами по одній із зазначених нижче телефонів і описати свою проблему. Наш менеджер підкаже вам, що і як робити.

Телефони для довідок: +375 29 119 86 66

Новости