• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

REHAU та архітектурне бюро «Атріум» зробили ще один серйозний крок до спільної роботи

Кожен хороший архітектор мріє про той день, коли можна буде забути про критерії здійсненності і починати творити, покладаючись тільки на свої досвід і уяву. Саме тому багато представників професійного співтовариства уважно стежать за технологічними новинками і намагаються обмінюватися досвідом з виробниками будівельних матеріалів і систем. Так роблять, зокрема, в московському архітектурному бюро «Атріум» - 5 грудня його співробітники взяли участь в бізнес-ланчі та продуктовому семінарі, які були проведені фахівцями REHAU Академії.

Академії

В рамках заходу архітектори та інженери «Атріум» познайомилися з новим модельним рядом профільних ПВХ-систем REHAU, обговорили засади їх проектування, а також отримали вичерпну інформацію про сервісні послуги, які компанія REHAU пропонує учасникам ринку. Особливий інтерес фахівців викликали теми BIM-проектування і технологія фіброволоконного армування світлопрозорих конструкцій на основі системи GENEO, що отримала назву RAU-FIPRO X.

У компанії REHAU зацікавилися BIM кілька років тому. У той час метод інформаційного моделювання будівель тільки почав освоюватися просунутими російськими бюро і ще не став частиною стратегії розвитку будівельної галузі, сформульованої столичними градоначальниками. Розуміючи, що за даними способом проектування майбутнє, REHAU почала створювати цифрові моделі своїх віконних систем. На сьогоднішній день робота успішно завершена - готові макети вже доступні для безкоштовного скачування в відповідному розділі офіційного сайту REHAU, а також на майданчику BIMLib, де розміщена найбільша BIM-бібліотека обладнання для проектування, архітектури та будівництва.

Якщо про BIM-розробках REHAU так чи інакше чуло більшість зацікавлених учасників ринку, то з технологією RAU-FIPRO X представники «Атріум» познайомилися одними з перших в Росії. Оновлена ​​структура армуючого матеріалу містить вдвічі більше фіброволокна (в порівнянні RAU-FIPRO, який використовувався для посилення систем GENEO раніше). Це дає можливість виготовляти вікна великих розмірів - аж до 2,7 м заввишки, що особливо актуально в ключі тренда на панорамне скління.

Керівництво REHAU сподівається, що даний семінар дозволить розвинути партнерські відносини з бюро «Атріум» і забезпечить включення інноваційних рішень REHAU в партнерські проекти компаній.

Портал ВІКНА МЕДІА рекомендує: «Меблі-2018»: тренди та інсайти. Що змінилося?

Що змінилося?
Новости