• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вибір аерогрилю: основні принципи

Аерогриль , Або конвекційна піч (англ. Convection oven), був створений в середині 80-х років ХХ століття і потіснив на ринку побутових приладів мікрохвильову піч та інші кухонні прилади. Аерогриль   , Або конвекційна піч (англ Список можливостей аерогрилю не обмежується спекотної, він набагато довше, і це буде видно з подальшого оповідання. Користуватися приладом просто: за допомогою кнопки або поворотною ручкою задається потрібна функція і всі - далі він працює сам. Також слід додати, що якою б режим не був обраний - страви з аерогрилю виходять не тільки смачними, а й корисними.

Пристрій і принцип роботи

Аерогриль - це прилад, що представляє собою круглий скляну посудину (каструлю) з кришкою, обладнаний потужним нагрівальним елементом і вентилятором. Залежно від моделі нагрівальним елементом може служити трубчастий електронагрівач (ТЕН) або галогенні лампи. Вони розігрівають повітря до певної температури, а вентилятор розподіляє його по каструлі з продуктами. Так просто, що сам собою напрошується питання: «Як я сам до такого не додумався?» До речі, принцип роботи чи не нагадує вам російську піч? Сучасні моделі аерогрилів здатні підтримувати температуру в діапазоні від 60 до 260 градусів, а інтенсивність обдування регулюється автоматично або користувачем.

Достоїнства і недоліки

Безперечним плюсом є здатність аерогрилю готувати без масел і жирів взагалі. Тобто приготування дієтичної їжі, важливою для людей, які дотримуються дієт або дотримуються здорового способу життя, для нього не проблема. Це раз.

Аерогриль вміє робити все те ж, що і мікрохвильова піч. Він спокійно впорається з розігріванням, розморожуванням, гасінням, варінням, сушінням овочів і фруктів, стерилізацією банок і т.д. Ну і, звичайно ж, приготує продукти на грилі. Це два.

Третім плюсом є можливість готувати кілька страв одночасно. Наприклад, перше, друге і третє в різних каструльках, головне, щоб все помістилося в основний колбі. Остерігатися змішання запахів не варто. Цього не станеться, завдяки постійній циркуляції повітря.

По-четверте, є режими копчення і томління (знову російська піч), т По-четверте, є режими копчення і томління (знову російська піч), т. Е. Витримування продуктів при певній температурі.

Про аерогриль потрібно знати наступне: ТЕН споживає чимало електроенергії, а процес приготування не швидкий, так що рахунки від постачальника електрики можуть дещо збільшитися.

Ще одна важлива особливість - сильне нагрівання колби. Це може бути небезпечним, якщо в будинку є маленькі дітей.

При покупці аерогрилю насамперед слід орієнтуватися на обсяг і функціональність. У нас в магазині можна придбати моделі для великої родини з 12-літрової колбою. Для двох осіб підійде 9-літровий агрегат. Бувають і міні-аерогрилі з 7-літрової каструлею (наприклад, VES АХ 999). Вони добре підходять для невеликих кухонь. Практично всі моделі комплектуються розширювальним кільцем для колби, яке збільшує корисний об'єм на 3-4 літра.

Середня потужність аерогрилю становить 600-1500 Вт. Такий діапазон зазначено з урахуванням різних температурних режимів і швидкості обертання вентилятора. Деякі моделі оснащені зручною функцією автоматичного розігріву. Залежно від виконання, кришка може бути знімною або встановленої на кронштейні - вибрати потрібно «під себе».

Ще аерогрилі відрізняються між собою способом управління. Недорогі моделі обладнані простим механічним блоком з обертовими регуляторами. Моделі складніше і дорожче мають електронні регулювання, Ще аерогрилі відрізняються між собою способом управління завдяки яким значно розширюється область впливу на процеси приготування. Як і багато сучасних електроприлади, аерогрилі мають таймери, які вміють виставляти час від 1 до 24 годин. У більш дорогих моделях є ще і таймер відстрочки приготування. Встановивши його на час приходу з роботи, можна повертатися додому, знаючи, що вечеря ось-ось буде готовий. Практично всі моделі оснащені функцією самоочищення, тому мити колбу після кожного приготування немає необхідності, досить її просто витерти. Але якщо вже справа дійшла до мийки, то будьте обережні - колба зроблена з товстого скла і досить важка.

Аерогрилі комплектуються аксесуарами: розширювальним кільцем, верхньої та нижньої гратами, сітчастим листом, щипцями рогачами, шампурами. Цього вистачить для досить широкого асортименту страв, що готуються. Хоча можна використовувати наявну в господарстві металеву і керамічний посуд, добре б придбати ще набір жароміцної посуду з тонкого скла і сучасні силіконові форми для випічки.

У мережі можна знайти багато рецептів, якими діляться люди вже володіють аерогрилем . Їжа, приготована в аерогрилі, виходить смачною і корисною.

Так просто, що сам собою напрошується питання: «Як я сам до такого не додумався?
» До речі, принцип роботи чи не нагадує вам російську піч?
Новости