• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Приготування Страв в аерогрилі

Багато напевно вже чули про такий, який набирає популярності кухонному приладі як   аерогриль

Багато напевно вже чули про такий, який набирає популярності кухонному приладі як аерогриль . Правда, далеко не кожен знає принцип роботи цієї кухонного начиння, її переваги, а також те, чим відрізняється приготування страв в аерогрилі від приготування аналогічних страв в духовці, мікрохвильовій печі або на плиті. Кухні людей, які вже мають такі знання, давно прикрашає аерогриль. І не тільки прикрашає, але і приносить чимало користі, а також економить їх час. Про переваги цього чудо-приладу, а також про страви, які зручно готувати в аерогрилі ми сьогодні і поговоримо.

Аерогриль важко назвати інноваційним приладом, так як винайдений він був більше 20 років тому і позиціонувався як альтернатива популярної в той час мікрохвильової печі. І тільки зараз, коли виробники вдосконалили цей прилад настільки, що він став по-справжньому незамінним на кухні, його популярність різко зросла. Та й як інакше, якщо на додаток сучасному ергономічному дизайну, ця конвекційна піч отримала унікальну функціональність, що дозволяє їй замінити собою безліч кухонних приладів, давно «оселилися» на нашій кухні, наприклад, мікрохвильову піч, плиту з духовкою, пароварку, шашличницю, тостер, коптильню, йогуртницю, і навіть стерилізатор! Погодьтеся, це така заява змушує звернути увагу на аерогриль.

Ще більшим плюсом, зачаровували людей в цій конвекционной печі, є приготування страв в аерогрилі. Воно багато в чому відрізняється від того, до якого ми звикли, а тому і смак страв виходить незвичайним. Але перш, ніж розповісти безпосередньо про страви, слід знати принцип роботи аерогриля.

Ця конвекційна піч представляє собою скляну колбу, накриту зверху кришкою і встановлену на підставку. В кришку вмонтовано трубчастий електронагрівач (ТЕН), а також вентилятор. Зовні розташована цілком доступна панель управління. Принцип роботи аерогрилю зовсім не складний: електронагрівач розпалює повітря, а вентилятор роздуває його по колбі, створюючи вихрові повітряні потоки, ніж забезпечує рівномірність розподілу тепла і рівномірне запікання страви. Завдяки таймеру приготування їжі не вимагає безпосередньої присутності людини під час приготування. Заклавши необхідні інгредієнти, виставивши необхідну температуру, швидкість обдування і час приготування, можна спокійно займатися своїми справами, поки аерогриль готує ваше улюблене блюдо.

Що стосується приготування страв в аерогрилі, то аерогриль дозволяє смажити м'ясо, гасити овочі, готувати різноманітні каші, робити шашлик або курочку-гриль, готувати всіляку випічку, сушити ягоди, обсмажувати насіння, розігрівати їжу і навіть коптити будь-які продукти, не виходячи з дому! Більш того, цей багатофункціональний прилад дозволяє стерилізувати банки. Приготування їжі за допомогою аерогрилю носить вельми незвичайний характер, адже м'ясо, приготоване в ньому, виходить пропечений і неймовірно ніжним, а запечені або тушковані в аерогрилі овочі зберігають всі свої смакові якості і корисні властивості завдяки замкнутій системі приготування їжі.

Дуже важливою особливістю приготування страв в аерогрилі є можливість готування без використання жиру або масла. Тобто, страви виходять без концерогенное, а значить, в організм не потрапляє шкідливий холестерин, а калорійність істотно знижується, що неймовірно корисно для людей, яким за станом здоров'я або ж через бажання схуднути необхідно вживати саме дієтичні страви. Причому, вони вийдуть соковитими і з хрусткою скоринкою, точно такими ж, як і приготовані на плиті, але маючи при цьому дещо незвичний смак. Більш того, діабетикам або людям, що стежать за своєю фігурою, не доводиться вигадувати спеціальні пристосування для готування на пару або купувати пароварку - все це і багато іншого втілено в такому чудовому приладі, як аерогриль.

Купівля аерогрилю не повинна лякати господинь, адже в комплекті до техніки йде книга з рецептами для аерогрилю. Більш того, в інтернеті можна знайти безліч спеціалізованих сайтів з кулінарними рецептами найрізноманітніших страв для аерогрилю. А схильним до винахідництва господаркам ця конвекційна піч допоможе отримати нове блюдо або домогтися незвичайного смаку старого, давно відомого страви.

З огляду на багатофункціональність, простоту в експлуатації, економію часу, можливість збереження корисних речовин і отримання корисних дієтичних страв, з упевненістю можна сказати, що аерогриль є втіленням мрії будь-якої господині. Пам'ятайте, що харчуватися смачно і корисно зовсім легко!

Новости