• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стругацькі в Голлівуді: з роману «Пікнік на узбіччі» створюється серіал

38-річний британський актор Меттью Гуд, відомий за фільмами «Хранителі» і «Повернення в Брайдсхед», розповів сайту Deadline про те, що він знімається в новій екранізації фантастичного роману Аркадія і Бориса Стругацьких «Пікнік на узбіччі». Прийдешня адаптація, про плани на яку вперше оголосили ще в 2015 році, стане серіалом. 38-річний британський актор Меттью Гуд, відомий за фільмами «Хранителі» і «Повернення в Брайдсхед», розповів сайту Deadline про те, що він знімається в новій екранізації фантастичного роману Аркадія і Бориса Стругацьких «Пікнік на узбіччі»

Стругацькі в Голлівуді: з роману «Пікнік на узбіччі» створюється серіал

В даний час ідею реалізують Sony Pictures TV і Tribune Studios: на чолі проекту сценарист Джек пагль ( «Чужий: Заповіт» , «Перевага» ) І режисер Алан Тейлор ( "Гра престолів" , «Клан Сопрано» , «Термінатор: Генезис» ).
Головний герой Редрік Шухарт - сталкер, вимушений постійно ризикувати своїм життям в надзвичайно небезпечних і таємничих «зонах». Він збирає містичні артефакти, залишені в цих районах інопланетянами. Одного разу разом з другом доктором Кирилом Пановим Шухарт відправляється в «зону» на пошуки «повної пустушки», але раптово події починають розгортатися не так, як планувалося.
Трейлер фільму «Хранителі» , В якому Меттью Гуд виконав роль головного антагоніста
Це друга спроба екранізувати «Пікнік на узбіччі»: в 1979 році Андрій Тарковський зняв фільм «Сталкер» , Вже давно визнаний класикою вітчизняного кінематографа. У 2006 році зняти фільм за книгою планувала студія Columbia Pictures, але проект під назвою «Після відвідин» був закритий. До слова, «Пікнік на узбіччі» є найпопулярнішою і друкується книгою Стругацьких за кордоном.
Уривок з фільму Андрія Тарковського «Сталкер»

Новости