• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Тимошенко: Порошенко намагається провернути на Україні "епохальну авантюру"

Екс-прем'єр закликала зупинити розбазарювання газотранспортної системи України

Лідер української партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко виступила із заявою, в якому викрила плани офіційного Києва "розтягнути" існуючу в країні газотранспортну систему за приватним компаніям.

Лідер української партії Батьківщина Юлія Тимошенко виступила із заявою, в якому викрила плани офіційного Києва розтягнути існуючу в країні газотранспортну систему за приватним компаніям

Фото: facebook.com/YuliaTymoshenko

Екс-голова уряду України Юлія Тимошенко на своїй сторінці в Фейсбук звинуватила чинного президента Петра Порошенка в спробах присвоєння газотранспортної системи країни. Тимошенко назвала те, що відбувається "епохальної авантюрою" Порошенко.

"Влада намагається здійснити епохальну авантюру - вкрасти найбільшу державну власність ... Зараз українська газoтранспортная система віддається в управління невідомо кому .. У разі її продажу Україна втратить три мільярди доларів щорічного доходу", - заявила Тимошенко, звинувативши в тому, що відбувається особисто президента України Петра Порошенка , а також представників належних йому компаній.

"Ееслі під псевдопатріотичні гасла ГТС буде вкрадено, Україна буде Ісав до нитки", - підкреслила Юлія Тимошенко.

За словами політика, для запобігання подібного розвитку подій Верховній раді необхідно прийняти законопроект, що забороняє будь-які маніпуляції з ГТС.

Також вона застерегла всіх потенційних "покупців" газотранспортних потужностей від необдуманих кроків. Адже, за словами, лідера партії "Батьківщина", до влади рано чи пізно прийдуть зовсім інші люди, справжні патріоти України, які жорстко вимагатимуть повернути національне майно. І навряд чи покупцям буде відшкодована якась компенсація за понесені витрати.

Новости