• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стаття 199. Накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення, їх огляд і виїмка. (1) При наявності достатніх підстав вважати, що листи, телеграми, радіограми, бандеролі, посилки та інші поштово - телеграфні відправлення можуть містити відомості, документи і предмети, що мають значення для справи, на них може бути накладено арешт.

  1. Наступна стаття »

(2) Накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення і виїмка їх в поштово-телеграфних установах проводиться тільки на підставі судового рішення.
(3) При необхідності накласти арешт на поштово-телеграфні відправлення і зробити їх огляд і виїмку слідчий виносить мотивовану постанову про порушення перед судом клопотання про накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення і їх виїмку в поштово-телеграфних установах, в якому зазначаються: прізвище, ім'я, по батькові особи, поштово-телеграфні відправлення якого повинні затримуватися, точна адреса цієї особи; підстави для накладення арешту і виїмки; види поштово-телеграфних відправлень, які підлягають арешту; термін, протягом якого має діяти арешт; найменування установи зв'язку, на яку покладається обов'язок затримувати поштово-телеграфні відправлення і негайно повідомляти про це слідчого.
(4) Розгляд клопотання слідчого про накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення, їх огляд і виїмку суд виробляє за правилами частини восьмої статті 187 цього Кодексу. У разі дачі суддею згоди про накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення постанову іде слідчим в належний установа зв'язку, якому пропонується затримувати поштово-телеграфні відправлення і негайно повідомляти про це слідчого.
(5) Огляд, виїмка і зняття копій з затриманих поштово - телеграфних відправлень здійснюється слідчим в установі зв'язку з участю понятих із числа працівників даної установи. У необхідних випадках для участі в проведенні огляду і виїмки поштово-телеграфних відправлень слідчий вправі викликати відповідного спеціаліста, а також перекладача. У кожному разі огляду поштово-телеграфних відправлень складається протокол, в якому вказується, ким і які поштово-телеграфні відправлення були піддані огляду, скопійовані і відправлені адресатові або затримані.
(6) Арешт на поштово-телеграфні відправлення скасовується слідчим, коли відпадає необхідність в цьому заході, але в будь-якому випадку не пізніше закінчення розслідування.

Наступна стаття »
До тексту закону »
(2) Накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення і виїмка їх в поштово-телеграфних установах проводиться тільки на підставі судового рішення

Читайте також

Популярні документи

Новости