• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Путін оцінив новий автомобіль проекту "Кортеж"

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Сергій Савостьянов   Володимиру Путіну сподобався новий лімузин проекту Кортеж

Фото: ТАСС / Сергій Савостьянов

Володимиру Путіну сподобався новий лімузин проекту "Кортеж". За словами в.о. прес-секретаря глави держави Дмитра Пєскова, він буде використовувати його в подальшому.

"Президент буде використовувати далі саме цей автомобіль при пересуванні кортежем. Але тут важливо підкреслити, і про це вчора говорив міністр Мантуров, що вже з осені цього року будуть збиратися замовлення на продаж цих автомобілів, і в продаж будуть виставлені всі посилання: це і мікроавтобуси , і короткий варіант, і довгий варіант. і вже з початку наступного року будуть перші комерційні поставки ", - зазначив Пєсков, передає РІА Новини .

Володимир Путін на церемонії інавгурації, яка відбулася 7 травня, виїхав з Першого корпусу Кремля в Великий Кремлівський палац на новому автомобілі.

У представницької машина чорного кольору є характерна і цілком впізнавана особливість - велика срібна рама на капоті.

Автомобілі проекту "Кортеж", призначені для членів уряду і президента, планують показати в серпні 2018 року на Московському міжнародному автомобільному салоні.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости