• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Поланскі прибув у свій маєток під домашній арешт

04 грудня 2009, п'ятниця 23:09 1438

2009-12-04T23: 09: 00 + 02: 00 Життя 2019-04-15T11: 07: 31 + 03: 00

Українські Новини

Українські Новини Поланскі прибув у свій маєток під домашній арешт Українські Новини Поланскі прибув у свій маєток під домашній арешт

Романа Поланскі звільнили з-під варти за 4,5 млн доларів застави.

Французький режисер польського походження Роман Поланскі прибув у свій маєток на фешенебельному гірськолижному курорті Гштаад в Швейцарії, де він повинен знаходитися під домашнім арештом, очікуючи рішення суду у справі про його екстрадицію в США.

Швейцарські правоохоронці мають намір контролювати всі переміщення режисера за допомогою спеціального браслета і системи спостереження в будинку. Цей пристрій повинен подати сигнал у випадку, якщо режисер спробує зняти його або покинути контрольовану територію.

Багато експертів висловлювали побоювання, що режисер може втекти з-під домашнього арешту, оскільки система не зможе визначити його місцезнаходження, якщо він покине маєток, а поліція вчасно не відреагує на сигнал.

Як повідомляли Ukranews, режисер був заарештований і поміщений під варту в Цюріху 26 вересня. пізніше режисер направив запит про звільнення , Проте 20 жовтня суд залишив документ без задоволення. 23 жовтня американська сторона направила в Мін'юст Швейцарії запит про екстрадицію Поланскі в США.

В кінці листопада стало відомо, що Швейцарський суд вирішив звільнити його з-під варти під заставу в 4,5 млн доларів .

Новости