• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Он-лайн курси: Культурна антропологія

 • Тип навчального закладу: ПІДГОТОВЧІ КУРСИ, ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА
 • Вік: 16 - 25
 • Необхідний рівень мови: В2, С1, С2
 • Мета: навчання, підготовка до вступу до вузу
 • Академічна програма: Гуманітарні науки, Антропологія, Культурологія, Соціологія, Філософія, Етнографія
 • Розташування: , Оксфорд, Оксфордшир
 • Дати: 17.11.2017 - 17.11.2020
 • Вступні вимоги: Є
 • Рівень складності: Середній
 • Ціна за 1 тиждень (в ЄВРО): 67.413609459478

Програма Он-лайн курсу: Культурна антропологія призначена для амбітних абітурієнтів, бажаючих отримати якісну підготовку для початку навчання в британському університеті і підвищити свої шанси зарахування в обраний університет. Програма нівелює різницю між вимогами британських університетів і стандартами національних шкільних програм. Рівень складності: середній. Вимоги до рівня англійської: В2 і вище.

Курс створений для тих студентів, які мають намір вступати на такі спеціальності:

 • антропологія
 • Культура
 • археологія
 • Соціологія
 • Філософія
Вступні вимоги:

IELTS 6.0 (В2 по Шкалою Ради Європи )

високошвидкісне широкосмугове інтернет-з'єднання і швидкий сучасний браузер

 • настільні комп'ютери і ноутбуки - рекомендується в якості основного засобу доступу до курсів.
 • планшети - всі курси будуть працювати на більшості сучасних iPads та інших планшетах, хоча можлива деяка втрата інтерактивності.
 • мобільні телефони - велика частина інтерактивного контенту доступна на сучасних смартфонах і мобільних пристроях, проте можлива деяка втрата функціональності.

Дистанційне навчання сьогодні стає все більш актуальним і затребуваним. Все більше і більше навчальних закладів розробляють свої програми он-лайн навчання. Це економить час і гроші, стирає кордони, не вимагаючи фізичної присутності на уроках. Величезний вибір всіляких он-лайн курсів робить можливим не тільки знайти те, що цікавить, але і краще зрозуміти себе - свої реальні цілі і можливості.

Он-лайн курс: Культурна антропологія пропонує одна з найбільш шанованих в Великобританії освітніх академій, ось вже більше 10 років спеціалізується на організації очних і заочних навчальних програм, які готують молодь до навчання в британських університетах. За ці 10 з гаком років вона розроблю і організувала широкий спектр цікавих і інтелектуально стимулюючих курсів, призначених для підтримки студентів, що надходять до університетів Великобританії, як для тих, хто вже прийняв конкретне рішення і вибрав напрямок навчання, так і для тих, хто ще сумнівається ким саме варто стати і бажає спробувати різні напрямки. Програма онлайн-курсів виходить за рамки шкільної програми, знайомлячи студентів з вимогами і програмою університету. По суті це введення в предмет на університетському рівні, що дає серйозні переваги на співбесіді і в CV, практичне знайомство з майбутньою спеціальністю і глибиною вимог університетських програм, а головне істотно полегшує початок навчання в університеті. Унікальна інтерактивна методика робить процес навчання цікавим і ефективним, пропонуючи крім інтерактивних лекцій регулярні вікторини і оцінюють прогрес у навчанні тести. Кожен курс короткий - всього 4 уроки по півтори години, кожен з яких забезпечений списком навчальної літератури, необхідної для вивчення, і кожен з яких закінчується 20-хвилинним тестом для оцінки засвоєння студентом матеріалу. Після закінчення всього курсу студент здає фінальний іспит, результати якого відображаються в офіційному сертифікаті. Кожен записався на курс студент має можливість участі в дистанційному дискусійному клубі, де може обговорити свої ідеї з викладачами та іншими студентами. Он-лайн курси дозволяють учням працювати з матеріалами у власному темпі.

Кожен навчальний курс включає в себе:

1. Доступ до загальної навчальної он-лайн платформі
2. Якісні та кваліфіковані аудіо лекції
3. Інтерактивні презентації навчального матеріалу
4. Тести
5. Фінальний іспит
6. Сертифікат

Вступ до університету - одне з найбільших і складних рішень в життя, що б напрям навчання та професію. Освіта сьогодні - задоволення вельми дороге, а тому має мати практичну цінність: гроші витрачені на нього повинні забезпечити гідну роботу. Помилка у виборі університету і напрями навчання означає марнування часу і грошей. Широкий спектр он-лайн курсів дає можливість випробувати нові теми в інтерактивному, привабливому форматі, допомагаючи таким чином вирішити, чи є конкретний предмет оптимальним вибором чи ні.

Вибір напрямку навчання - це тільки перший крок. Для зарахування до престижного університету необхідно виділити себе з натовпу інших абітурієнтів. Університети шукають студентів, які виділяються з натовпу і демонструють свою мотивацію і цілеспрямованість, зацікавленість у вивченні обраного ними предмета. Проходження онлайн курсів дозволить зрозуміти, чи є у вас дійсний інтерес і прагнення до вивчення обраного предмета. А ще освоєний матеріал дасть студентам навички і знання, необхідні для того, щоб справити враження на приймальну комісію університетів.

Багато провідних університетів Великої Британії, включаючи університети Оксбриджа і Лондона, покладаються на інтерв'ю як ключову частину оцінки абітурієнтів. Інтерв'ю оцінює здатність студента обговорювати і аналізувати проблеми в області обраної дисципліни, он-лайн курси допоможуть учням в цьому: через вивчення різних думок, пропонованих для аналізу в рамках лекцій і тим он-лайн дискусій, студенти отримують можливість приймати зважені і обгрунтовані рішення.

Мета он-лайн курсів полягає не тільки в тому, щоб дати студентам академічні знання з предмету. Он-лайн курси розвивають ще й навички в області конспектування лекцій, аналізу інформації та контекстуалізаціі нових ідей, посилюючи таким чином навички критичного мислення, необхідного для успішного навчання в університеті.

Пропонуються 2 типу он-лайн курсів:

 • профільні - оглядові курси з певних дисциплін, як правило, в школі не вивчаються (медицина, антропологія, біохімія, філософія і т.д.). Такі курси призначені для того, щоб дати уявлення школярам про майбутній напрямок навчання та професії.
 • Общеподготовительное - курси, не пов'язані з конкретними дисциплінами, але дають переваги в більш широких предметних областях. Вони спрямовані на те, щоб дати хорошу академічну підготовку перед початком навчання в університеті і забезпечити студентів навичками, необхідними для успішного проходження співбесіди, написання CV, тобто підвищити їх шанси на зарахування до обраного вузу.

Організатори Он-лайн курсу: Культурна антропологія - одна з лідируючих в Великобританії освітніх компаній, що працюють з молоддю. Щоліта сотні яскравих, академічно обдарованих студентів з усіх країн світу приїжджають на організовувані ними програми. У 2016 році юнаки та дівчата приїхали з 108 різних країн, кожен з них приніс з собою унікальну культуру, перспективи і життєвий досвід, якими він поділився зі своїми новими друзями.

Премія Її Величності Королеви
У квітні 2016 року організатори Он-лайн курсу: Культурна антропологія були удостоєні премії Її Величності Королеви Єлизавети II в категорії міжнародної торгівлі вдруге (перший раз це сталося в 2012 році в категорії швидко зростаючих компаній). Діапазон пропонованих програм постійно зростає, число іноземних студентів продовжує збільшуватися. Нагорода Королеви - дуже престижна нагорода для підприємств і приватних осіб в Сполученому Королівстві. Переможці оголошуються щороку 21 квітня - в день народження Її Величності Королеви. Церемонія проводиться в Букінгемському палаці особисто Її Величністю Королевою.

Кращий освітній продукт
Організатори Он-лайн курсу: Культурна антропологія були визнані переможцями в номінації Кращий освітній продукт в 2010, 2011, 2012, 2013 і 2015 роках.

British Council Accredited
Британська Рада контролює якість управління, навчання, ресурсів і фінанси організацій, що працюють в сфері викладання англійської мови як іноземної. Організатори Он-лайн курсу: Культурна антропологія повністю акредитовані Британською Радою з викладання англійської мови, остання перевірка пройшла в серпні 2016 року.

Британська Рада забезпечує якість освіти, перевіряючи дотримання жорстких вимог, в тому числі в сфері гарантій здоров'я і безпеки студентів, найвищих стандартів викладання та навчання.

Премія Герцога Единбурзького
Організатори Он-лайн курсу: Культурна антропологія були удостоєні премії герцога Единбурзького, що є відображенням чудової роботи в забезпеченні найвищих стандартів безпеки та організації програм проживання. Це дуже висока нагорода.

Цілі і завдання Он-лайн курсу Культурна антропологія:

 • Навчання через практичний досвід
 • Поглиблення професійних і академічних знань за обраним напрямом
 • Оволодіння професійною лексикою
 • Розвиток впевненості у використанні академічної англійської
 • Заохочення самостійного навчання
 • Подання про вимоги та навчальному процесі в університетах.

Організатори Он-лайн курсу: Культурна антропологія прагнуть надати студентам найбільш кваліфікованих і досвідчених викладачів. Усі професори по-справжньому захоплені своїм предметом, і горять бажанням передати свої знання дітям! Всі вони - штатні професори найкращих британських університетів, включаючи University of Oxford і University of Cambridge. Досвід, яким вони володіють не тільки в своїй темі, але і в процес прийому до університетів, неоціненний, і вони передають свої знання і свій досвід через розроблені ними он-лайн курси. І все ж головна мета таких дистанційних курсів - залучення і натхнення студентів своєю пристрастю до досліджуваного предмета! А захопленість і щира зацікавленість предметом вивчення - ключовий інгредієнт не тільки успіху в вступі до вузу, а й успішної трудової кар'єри!

Он-лайн курси забезпечують унікальний інтерактивний досвід навчання з можливістю працювати з потрібних тем в своєму власному темпі.

Переваги он-лайн курсів для студентів:

 • можливість спробувати себе в різних дисциплінах, щоб прийняти обгрунтоване рішення при виборі курсу навчання в університеті
 • підвищення рівня знань в обраній дисципліні, щоб виділити себе з натовпу інших абітурієнтів і бути готовим до академічним вимогам університетського рівня
 • зміцнення навичок самоорганізації і самостійного навчання, необхідних в університеті
 • корисні поради та інструкції викладачів про вибір спеціальності, університету і про тонкощі вступу до вузу
Новости