• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кращі розумні годинник Android Wear 2017 року

 1. Найстильніші розумні годинник Android Wear
 2. Самі бюджетні годинник Android Wear
 3. Кращі годинник Android Wear для фітнесу
 4. Кращі незалежні від телефону годинник Android Wear
 5. Як вибрати розумні годинник на Android Wear
 6. Чи збираєтеся користуватися смарт-годинами без телефону?
 7. Мають намір використовувати Android Pay?
 8. Віддаєте перевагу відслідковувати свій серцевий ритм?
 9. Головне про Android Wear 2.0
 10. Який годинник з ним випускаються?
 11. Який годинник з першого покоління це оновлення отримають?
 12. Як мені оновити мої старі годинник?
 13. Вони будуть працювати з моїм iPhone?
 14. А ці смарт-годинник уживуться з моїм смартфоном Samsung?
 15. Можливості Android Wear 2.0
 16. персоналізація екрана
 17. Смарт-годинний Play Store
 18. Нові можливості для фітнесу
 19. Голосовий помічник Google Assistant
 20. Електронний гаманець Android Pay

Вибір Android Wear годин багато в чому схожий на вибір звичайних наручних годинників

Вибір Android Wear годин багато в чому схожий на вибір звичайних наручних годинників. На відміну від телефону, який здебільшого живе у вашій кишені, постійно знаходяться на виду розумні годинник повинні відповідати вашому персональному стилю, а в цьому випадку зовнішній вигляд може бути куди важливіше технічних характеристик.

Google не дозволяє виробникам розумних годин Android Wear перебудовувати операційну систему більшою мірою, ніж додавання декількох додатків і стилів оформлення, так що, по суті, на всіх годинниках ви отримуєте одну і ту ж операційну систему. Всі розумні годинник Android Wear показують час, відстежують вашу фізичну активність, отримують повідомлення і нагадування за допомогою однакових навігації і інтерфейсу, нарешті, всі вони сумісні з абсолютно будь-яким смартфоном.

Але відмінності все-таки є. Якісь із смарт-годин від початку більше орієнтовані на спортсменів. Інші розроблені так, щоб бути якомога більш незалежними від телефону. І, звичайно, бувають годинник з максимальним прицілом на стильний вигляд.

На відміну від інших купівельних гідів, ми не виділяли в нашому огляді єдиного «переможця». Існує дуже багато факторів, які потрібно враховувати, щоб наважитися рекомендувати єдину модель для всіх і кожного, так що ми розбили наш вибір на кілька варіантів, в залежності від вашої мотивації для покупки.

Найстильніші розумні годинник Android Wear

За минулі, напевно, вже пару років, Huawei Watch залишаються найкрасивішими і стильними наручними годинниками Android, які тільки можна купити. У той час як сучасний ринок Android Wear 2 годин переповнений масивними, об'ємними годинами, розрахованими на потужні зап'ястя, Huawei Watch виглядають витончено і елегантно. Їх витончений дизайн переконливо поєднується з будь-яким нарядом.

При діаметрі в 42 мм, з 1,4-дюймовим в поперечнику екраном, смарт-годинник Huawei Watch все ще можуть бути трохи великі для деяких зап'ясть (а святково прикрашена ювелірами жіноча версія - ще більше, все 44 мм). Але їх тонкий корпус істотно сприяє зоровому зменшенню розмірів. Ви можете замінити металевий браслет на будь-який 18-міліметровий годинний ремінець. До того ж, цей годинник досить легкі і зручні, щоб носити їх на руці під час пробіжки або довгої пішої прогулянки.

Звичайно, найостанніших технічних розробок від Huawei Watch чекати не варто, і система Android Pay вам недоступна, оскільки NFC чіп там відсутня. Однак гідну батарею і монітор серцевої діяльності ви отримаєте. До того ж, з оновленням Android Wear 2.0 наші дні Huawei Watch наздоженуть сучасність, знайшовши голосового помічника Google Assistant, додаток Google Fit і можливість користуватися Play Store.

Таким чином, якщо стильний зовнішній вигляд ставиться до ваших першочерговим пріоритетам, вам краще примиритися з першим поколінням годин Android Wear, принаймні, зараз. Звичайно, модель LG Watch Style - симпатичні на вигляд годинник з Android Wear 2.0, але в них немає ні того ж чіпа NFC, ні навіть монітора серцевого ритму, так що навряд чи варто приймати їх всерйоз. Ми вважаємо, що здебільшого людей, які цікавляться хорошим дизайном, куди більше підійдуть оригінальні годинник Huawei Watch.

Самі бюджетні годинник Android Wear

Більшість смарт-годин Android Wear оцінюються між 250 і 300 доларами, а можливість скористатися мобільним зв'язком з їх допомогою роздмухує вартість вище 350 доларів. Однак виробникам ZTE Quartz вдалося не тільки розробити відмінно укомплектовані годинник Android Wear 2.0 дешевше 200 доларів (точніше - 192 дол.), А й забезпечити їх 3G чіпом. Навіть якщо ви ніколи не скористаєтеся ними для мобільного зв'язку, дешевше, ніж ці, годин Android Wear 2.0 ви не знайдете.

Як багато з годинника Android Wear 2.0, смарт-годинник ZTE Quartz досить-таки великі, проте їх корпус на настільки громіздкий, як у багатьох суперників. Їх металевий корпус суперечить невисокою ціною, і приємним сюрпризом виявляється якість динаміка для прослуховування музики і прийому телефонних дзвінків. У годин Quartz в наявності тільки 3G чіп, а не LTE, але особливої ​​різниці в якості телефонного зв'язку або швидкості роботи додатків ви не помітите.

Кілька помітних мінусів у ZTE Quartz все ж є. Найістотніше - це це труднощі, з якими вам доведеться зіткнутися, щоб їх придбати. Крім того, вам доведеться пожертвувати функцією Android Pay, оскільки чіп NFC в цьому годиннику відсутня. Також ви не знайдете в них монітора серцевого ритму. Однак якщо жодна з цих проблем вас не зупинить, більш вигідної покупки годин Android Wear 2.0 вам не знайти.

Кращі годинник Android Wear для фітнесу

Кожен годинник Android Wear 2.0 спочатку оснащені додатком Google Fit для підрахунку пройдених кроків і з'їдених калорій, але не всі вони так вже націлені на спорт. Що ж, відкиньте страхи, Huawei Watch 2 цілком і повністю заточені під любителів активного способу життя.

До того ж до монітора серцевого ритму, GPS і NFC, в Huawei прямо-таки нафарширували свій годинник Android Wear 2.0 унікальними програмами для фітнесу. Heart Rate - спеціальний додаток для серцевого моніторингу - покаже не тільки ваш поточний пульс, але і всі його показники за останні шість годин. Додаток під назвою Daily Tracking організовує відомості про вашу рухової активності в серію зручних графіків, а додаток Workout дозволяє вам скласти всебічний план тренувань, що включає відстеження широкого вибору даних.

Сама класна функція годин Huawei Watch 2 не має безпосереднього відношення до спорту, але доведеться вельми до речі на тривалих піших маршрутах: це спеціальний режим економії батареї, який відключає практично всі функції смарт-годин, залишаючи робочими тільки демонстрацію часу і, при необхідності, крокомір. Насправді, на цьому режимі можна протриматися добрих кілька днів, так що якщо ви забули зарядку в довгому подорожі, ваш годинник далеко не відразу перетворяться на безплідний цегла.

Склавши всі ці плюси разом, ви отримуєте найкращі годинник Android Wear для активних людей. Захоплюєтеся ви бігом, поїздками на велосипеді, довгими пішими прогулянками на природі або грою в баскетбол, на вашому зап'ясті зручно і з користю влаштується електронний персональний тренер.

Кращі незалежні від телефону годинник Android Wear

Годинники на Android ніколи не будуть настільки ж «розумними» як наші телефони, але вони вже досягли того рівня, коли на досить довгий час ними все-таки можна замінити телефон. І якщо ви воліли б залишити свій апарат будинку, але без того, щоб турбуватися про пропущені дзвінки й повідомлення, LG Watch Sport стане вашим найкращим компаньйоном.

LG Watch Sport відмінно допоможуть вам залишатися на зв'язку, навіть коли вам не хочеться брати з собою телефон. Ви можете відповідати на дзвінки і дзвонити самі, приймати і відправляти повідомлення прямо на ходу, а широкий вибір сенсорів і додатків дозволить вам відслідковувати свою фізичну активність, вибирати напрямки, купувати різні речі - в загальному, допоможе провести якийсь час, абсолютно не нудьгуючи по своєму телефону.

LG Watch Sport - найкрутіші смарт-годинник на нинішній момент, битком набиті всілякими наворотами і прибамбасами: тут вам і LTE, і GPS, і NFC, і монітор серцевого ритму, і навіть водостійкість IP68. І, як інші «колеги» Android Wear 2.0, цей годинник досить масивні, так що власникам тендітних зап'ясть, можливо, доведеться почекати появи на ринку годинок LTE Android Wear 2.0 розмірами поменше.

Якщо ж вас влаштовує їх розмір, LG Watch Sport значно зменшать вашу залежність від телефону. З цим годинником на зап'ястку вам не доведеться обмирати від жаху, якщо на час довгої поїздки ви забули свій телефон вдома.

Як вибрати розумні годинник на Android Wear

Перш ніж ви купите будь-які смарт-годинник Android Wear, варто відповісти на кілька корисних питань. У той час як швидкість роботи і обсяг пам'яті можуть і не вплинути на ваше рішення, існує, проте, кілька факторів, які варто врахувати перш, ніж ви зупинитеся на якійсь певній моделі.

Чи збираєтеся користуватися смарт-годинами без телефону?

Якщо ви шукаєте повну незалежність від вашого смартфона, вам потрібно купувати годинник з LTE, що відразу ж вельми значно скорочує коло вашого вибору. Ось найцікавіші з доступних на сьогоднішній день моделей з мобільним зв'язком:

 • LG G Watch Urbane Second Edition (LTE)
 • LG Watch Sport (LTE)
 • Huawei Watch 2 (LTE)
 • ZTE Quartz (3G)

На жаль, смарт-годинник підтримують не всі стандарти мобільного зв'язку, прийняті в різних країнах. Якісь зможуть працювати тільки в США, та ще й не з кожним оператором, інші ж, навпаки, саме там працювати не будуть. Потрібно уважно вивчити характеристики телефону і пропозиції вашого мобільного оператора, щоб з'ясувати, якими саме смарт-годинами і на яких умовах ви зможете користуватися у вашій країні і у вашого оператора.

Мають намір використовувати Android Pay?

Якщо ви хочете користуватися смарт-годинами для оплати покупок в магазинах, вам ніяк не обійтися без вбудованого чіпа NFC. Це викреслює з наших списків все перше покоління годин Android Wear, за винятком LG G Watch Urbane Second Edition. Серед годин Android Wear 2.0 NFC відсутнє в LG Watch Style і ZTE Quartz, здебільшого модних моделей від Fossil та інших. І, до речі, не дивлячись на те, що в годиннику Wear 24 чіп NFC встановлений, Android Pay в них поки не підтримується. Так що добірка годин з Android Pay зараз виглядає наступним чином:

 • LG G Watch Urbane Second Edition
 • LG Watch Sport
 • Huawei Watch 2
 • Huawei Watch 2 Classic
 • Tag Heuer Connected Modular 45

Варто також мати на увазі, що ціни на Tag Heuer Connected Modular 45 починаються з 1 650 доларів, так що це варіант, який підходить далеко не для всякого бюджету. І все-таки хотілося б сподіватися, що вже скоро наявність NFC буде стандартом для будь-яких смарт-годин Android Wear.

Віддаєте перевагу відслідковувати свій серцевий ритм?

Багато моделей розумних годин оснащені монітором серцевого ритму, і ось список кращих з них:

 • Huawei Watch
 • Huawei Watch 2
 • LG Watch Urbane Second Edition
 • LG Watch R
 • LG Watch Sport
 • Moto 360 (Second Gen)
 • Moto 360 Sport
 • New Balance RunIQ
 • Polar M600

Головне про Android Wear 2.0

Що таке Android Wear 2.0?

Версія 2.0 - це генеральне оновлення для Android Wear від Google, що привносить в операційну систему для наречених смарт-годин масу змін інтерфейсу і прошивки. Після кількох відстрочок, воно було випущено в лютому 2017 року, і з тих пір неспішно докочується до більш старого годинника. Нижче ми обговоримо все нові опції Android Wear.

Який годинник з ним випускаються?

На будь-яких смарт-годинах, випущених після 8 лютого 2017 року, оновлення Android Wear 2.0 встановлено. Частина з них є в продажу. Тут ми розповіли про деякі з наших фаворитів. Також на Google сайті Android Wear ви можете перевірити , Які пристрої підтримують Android Wear 2.0.

Який годинник з першого покоління це оновлення отримають?

Ось досить большойспісок смарт-годин, що підлягають встановленню поновлення Android Wear 2.0, за винятком LG Watch Urbane Second Edition і Moto 360 Sport, на які цей апдейт вже встановлюється.

 • Asus ZenWatch 2
 • Asus ZenWatch 3
 • Casio WSD-F10 Smart Outdoor Watch
 • Fossil Q Founder
 • Fossil Q Marshal
 • Fossil Q Wander
 • Huawei Watch
 • LG Watch R
 • LG Watch Urbane
 • LG Watch Urbane Second Edition LTE
 • Michael Kors Access Bradshaw
 • Michael Kors Access Dylan
 • Moto 360 (Second Generation)
 • Moto 360 Sport
 • New Balance RunIQ
 • Nixon Mission
 • Polar M600
 • Tag Heuer Connected

Як мені оновити мої старі годинник?

Ковзніть пальцем вниз від верхнього краю екрану і торкніться іконки Settings. Прокручуючи екран вниз до «About» і виберіть «System Updates». Якщо оновлення вже є, дотримуйтеся порад. Після чого дайте годинах час на скачування і установку прошивки.

Вони будуть працювати з моїм iPhone?

Так! Одна з нових можливостей Android Wear 2.0 - це найкраща сумісність з iPhone, так що ненависники з перекошеними обличчями отримують цілий світ нових можливостей. Вам буде потрібно iPhone 5 або новіше, з встановленої iOS 9 або свіже - і, звичайно, вам необхідний обліковий запис Google. Будь ласка, майте на увазі: користувачі iPhone не зможуть скористатися всіма функціями Android Wear. Головними втратами є непрацюючий Android Pay (навіть на оснащених чіпом NFC годинах) і доступ до Apple Messages тільки для читання.

А ці смарт-годинник уживуться з моїм смартфоном Samsung?

Прекрасно уживуться! Хоча в Samsung ще кілька років тому закинули роботу з Android Wear на догоду використання Tizen OS на власних смарт-годинах компанії, будь-який годинник на Android Wear відмінно порозуміються з Galaxy S8 або будь-яким іншим смартфоном Samsung.

Можливості Android Wear 2.0

новий інтерфейс

У другій редакції Android Wear розробники Google успішно модернізували і спростили багато речей, і тепер ця система справляє враження набагато більш зрілою. Найпомітнішим можна назвати новий круглий інтерфейс для вибору додатків, з яким стало набагато зручніше як виділяти їх, так і гортати довгі переліки. Повідомлення тепер знаходяться на відстані одного руху пальця, і так же легко стало міняти персональні екрани, тим же ковзаючим рухом пальця - замість колишнього стомлюючого подорожі вглиб налаштувань.

персоналізація екрана

Дисплей ваших смарт-годин подібний вашому домашньому екрані, і в Android Wear 2.0 Google ще краще пропрацювала персоналізацію. Стало простіше не тільки встановлювати нові екрани - тільки провести пальцем вліво на поточному екрані, а потім вгору до «Add more watch faces», щоб поповнити свою колекцію екранів, - тепер можна на свій смак комплектувати їх сторонніми додатками. Необхідно всього лише довге натискання на поточний екран, щоб почати його редагувати, або ж ковзнути пальцем вліво і натиснути значок шестерні внизу, щоб увійти в меню персоналізації. Після цього потрібно відкрити розділ «Data», там ви зможете побачити, значки яких саме функцій можуть бути додані на ваш персональний екран.

Смарт-годинний Play Store

Версія Android Wear 2.0 вся заточена під створення незалежності ваших смарт-годин від вашого смартфона, і ще більше цьому сприяє комунікація з Play Store. Відкрийте ваш список програм, перейдіть його до Play Store - тепер ви можете купувати, завантажувати та встановлювати на ваші смарт-годинник всі програми, доступні для Android Wear 2.0. А якщо у вас модель LTE, вам вдасться зробити це в будь-який момент, коли вас відвідає така думка.

Нові можливості для фітнесу

Android Wear 2.0 містить пару нових додатків для фітнесу, Google Fit і Fit Workout. Google Fit дозволяє вам встановлювати свої цілі, відслідковувати пройдені кроки і підраховувати витрачені калорії і, якщо ваші розумні годинник оснащені відповідним сенсором, моніторить ритм вашого серця. Додаток Fit Workout розбирається в специфіці вашої поточної фізичної активності, розуміючи, чим саме ви зайняті - ходите, бігаєте, їдете на велосипеді - щоб краще уточнити досягнення ваших вправ. Шпаргалка для вправ на прес і віджимань навчить вас робити їх правильно (за допомогою маленьких картинок на дисплеї вашого годинника). А опція Strength Training, автоматично включившись на більшості годин, підрахує і опише результати від ваших силових тренувань.

Голосовий помічник Google Assistant

Розумні годинник Android Wear з першого дня своєї появи оснащені голосовим управлінням, але Android Wear 2.0 забезпечить ваше зап'ястя значно більш кваліфікованим і корисним голосовим помічником Google Assistant. Щоб його викликати, всього лише скажіть «Окей, Гугл!» Або натисніть кнопку включення на пару секунд. Далі ви можете задавати питання, відправляти повідомлення, запускати і закривати додатки - в загальному, управляти своїми смарт-годинами за допомогою голосу точно таким же чином, як ви б робили це зі смартфоном.

Електронний гаманець Android Pay

Також Android Wear 2.0 за допомогою впровадження Android Pay забезпечує вас можливістю розплачуватися в магазинах всього лише недбалим рухом зап'ястя. Звичайно, для цього вам необхідні смарт-годинник з чіпом NFC. Якщо він у вас є - внесіть дані своїх платіжних карт в додаток Android Pay. Тепер досить на касі всього лише піднести годинник до платіжного терміналу - і покупка буде оплачена, навіть якщо ваш телефон залишився вдома.

Мають намір використовувати Android Pay?
Віддаєте перевагу відслідковувати свій серцевий ритм?
Який годинник з ним випускаються?
Який годинник з першого покоління це оновлення отримають?
Як мені оновити мої старі годинник?
Вони будуть працювати з моїм iPhone?
А ці смарт-годинник уживуться з моїм смартфоном Samsung?
Чи збираєтеся користуватися смарт-годинами без телефону?
Мають намір використовувати Android Pay?
Віддаєте перевагу відслідковувати свій серцевий ритм?
Новости