• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Карти пам'яті в Android 6.0 Marsmallow можна використовувати як розширення вбудованої пам'яті, але з деякими обмеженнями

Минуло багато років з тих пір, як компанія Google випустила свою першу операційну систему для мобільних пристроїв, Android. З тих пір, система для смартфонів перетворилася в універсальну ОС, під управлінням якої сьогодні працюють планшети, ноутбуки, телевізійні приставки та автомобільні медіа-центри.

З тих пір, система для смартфонів перетворилася в універсальну ОС, під управлінням якої сьогодні працюють планшети, ноутбуки, телевізійні приставки та автомобільні медіа-центри

І тільки в останній її версії, випущеної восени цього року: Android 6.0 Marsmallow , Нарешті, з'явилася повноцінна підтримка карт пам'яті, які тепер можна використовувати для розширення вбудованої пам'яті всіх перерахованих вище пристроїв.

Таким чином, якщо ви є власником недорогого смартфона і планшета з 8 або 16 ГБ вбудованої пам'яті на борту, Android 6.0 дозволить вам досить просто і без істотних витрат збільшити в кілька разів його вбудовану пам'ять за допомогою відносно недорогих карт пам'яті Micro SD.

Як Android 6 Marsmallow працює з картами пам'яті? Коли ви вставите нову карту пам'яті в Android 6.0 пристрій, система запропонує вам вибрати один з двох варіантів її використання: в якості портативного сховища або в якості розширення вбудованої пам'яті вашого смартфона або планшета.

0 пристрій, система запропонує вам вибрати один з двох варіантів її використання: в якості портативного сховища або в якості розширення вбудованої пам'яті вашого смартфона або планшета

Чим відрізняються ці режими? У першому випадку, карта пам'яті використовуватиметься також, як і раніше: як знімне сховище для запису даних і, може бути (з деякими хитрощами) - для перенесення раніше встановлених у внутрішню пам'ять програм і їх даних.

У другому випадку, карта пам'яті, яку ви вирішили використовувати в якості розширення вбудованої пам'яті планшета буде відформатована і зашифрована. Якщо ви спробуєте отримати карту і прочитати з неї дані на комп'ютері або іншому смартфоні, він не буде їх бачити.

Як повідомляє один з Android розробників, який провів експерименти зі зберіганням даних на карті пам'яті в Android 6.0, після того як ви відформатували карту пам'яті MicroSD, ваш пристрій буде ставитися до неї як до основного місця для зберігання даних.

При цьому, якщо ви зайдете в меню налаштувань планшета або смартфона, в розділ «Сховище і USB» накопичувачі, то ви будете бачити дані про вільне місце тільки на карті пам'яті, а якщо ви скористаєтеся вбудованим в систему файловим менеджером , Він буде показувати файли і папки на карті пам'яті. Можливості скопіювати дані з внутрішньої пам'яті на карту або назад, у вас також не буде.

Можливості скопіювати дані з внутрішньої пам'яті на карту або назад, у вас також не буде

Цікаво також, що в цьому випадку ви зможете вибирати місце для установки додатків: або у вбудовану пам'ять планшета або смартфона, або на карту пам'яті, яка використовується у вас в якості її розширення. Але, якщо ваш телефон, наприклад, має 8 ГБ вбудованої пам'яті, а ви встановили в нього 32 ГБ карту пам'яті, у вас не буде можливості задіяти для цього всі 40 ГБ: максимум який вам буде доступний - це 32 ГБ на карті пам'яті.

З цим можна було б змиритися, якби не один факт: вбудована пам'ять наших смартфонів і планшетів, зазвичай, працює помітно швидше, ніж карти пам'яті MicroSD і було б непогано мати можливість встановлювати критичні до швидкості додатка або гри у вбудовану пам'ять, а решта - на карту пам'яті, яка використовується як її розширення.

Залишається сподіватися, що в майбутніх версіях Android ці обмеження будуть зняті, і для того, щоб зробити це компанії Google не знадобиться ще кілька років.

Схожі матеріали:

Чому у планшета Google Nexus 7 немає слота для карт пам'яті

Поради Windows. Як встановлювати програми на карту пам'яті Micro SD або зовнішній USB диск в Windows 10

Android - поради та підказки. Виправити помилку записи на карту пам'яті в Android KitKat можна за допомогою SDFix

Чому у планшетів і телефонів Google Nexus немає слота для SD карт пам'яті. Нова причина - Будування режиму.

Як Android 6 Marsmallow працює з картами пам'яті?
Чим відрізняються ці режими?
Новости