• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Аналітики назвали Топ-5 країн, в які Україна експортує макарони

За січень - вересень 2018 року з України було експортовано понад 19 тисяч тонн макаронних виробів, загальна вартість яких склала 28 млн доларів.

Про це повідомляється в прес-релізі Ради з питань експорту продовольства (UFEB) з посиланням на дані Державної фіскальної служби України.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, обсяг експорту в даному сегменті зріс на 13% (16,8 тис. Тонн), а загальна вартість товару збільшилася на 19%.

"Виріс обсяг експорту в Німеччину (на 26%), Російську Федерацію (на 23%) і в Великобританію (на 9%) у порівнянні з попереднім роком", - відзначили аналітики організації.

Топ-5 країн, які споживають українські макаронні вироби:

  1. Росія (17% від загального експорту)
  2. Молдова (12%);
  3. Великобританія (10%);
  4. Німеччина (9%);
  5. Румунія (6%).

"Ринки Великобританії, Німеччини та Нідерландів характеризуються великими обсягами споживання макаронних виробів на одну людину, значним імпортом товарів і загальним зростанням місцевого ринку. Дані фактори створюють сприятливі можливості для входження на ринок нових гравців, в ролі яких можуть виступити і українські експортери", - відзначили аналітики.

Вони додали, що Італія залишається головним постачальником цього сегмента, задовольняючи потреби Німеччини, США і Франції.

При цьому Туреччина продовжує стабільно нарощувати свій експорт, що дозволило їй стати другою країною-експортером, поступаючись лише Італії.

Нагадаємо, раніше аналітики назвали Топ-10 товарів, які експортує Україна .

економічна правда

Новости