• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Рустам Солнцев розповів про життя зниклого Алессандро Матераццо !. Обговорення на LiveInternet

Середа, 29 Ноября 2017 р 19:19 + До цитатника
Середа, 29 Ноября 2017 р 19:19   + До цитатника   butikovanv   всі записи автора   Шоумен розкрив таємницю екс-учасника «ДОМу-2» butikovanv всі записи автора

Шоумен розкрив таємницю екс-учасника «ДОМу-2». За версією Рустама Солнцева, Алессандро Матераццо нелегально живе в Америці. Зірка телебудівництва розповів Dom2Life, ніж насправді займається колишній житель Поляни.
Десять років тому Алессандро Матераццо відзначався на «ДОМе-2». Олександр Куришко (справжнє ім'я учасника - прим. Ред.) Активно доглядав за Ольгою Бузової. Він хотів підтримати дівчину після розставання з Романом Третьяковим, тим самим домогтися розташування ефектної блондинки. Однак історія кохання з Ольгою закінчилася, так і не розпочавшись. У 2008-му хлопець покинув проект, а через рік повернувся на телебудівництво знову, але на цей раз не один. Разом з Матераццо в периметрі з'явилася Світлана Давидова. Хлопці оголосили, що мають намір показати справжні почуття. Деякий час по тому закохані покинули реаліті-шоу, після чого зіграли весілля і полетіли до Америки. За словами Куришко, вони з дружиною створили бізнес і розвивають його в Майамі.
Однак Рустам Солнцев, інша зірка «ДОМу-2», поспішив спростувати цю версію. За словами шоумена, Куришко зовсім не бізнесмен, а водій на фермі. Історія про прибутковий бізнес виявилося вигаданим. Матераццо дізнався про висловлювання Солнцева на свою адресу і вирішив подати на нього в суд за наклеп. Екс-учасник телебудівництва був обурений поведінкою Рустама. Але Солнцев поспішив йому відповісти.
«Хлопці, нам треба його рятувати. Чотири роки без документів в штатах він нелегалом працює водієм. І цей той самий «кінь», який хотів Собчак, Бузову, та нічого не вийшло. І ось тепер він вирішив образитися на всіх, в тому числі і на мене. Але ж будь-яка робота почесна, чому б не працювати водієм? А він наговорив мені всяких гидот. Назвав мене старим. Саша, ти себе бачив, рідненький? »- повідав Рустам Dom2Life.
Шоумен додав, що чутки про те, що дружина Матераццо Світу зловживає алкоголем, розпустив сам Алессандро. «Світла, так Олександр мені сказав. Цитую: 'Русь, у неї ні друзів, нікого немає. Сидить удома і віскі п'є », - пояснив Солнцев. Він додав, що сім'ї Куришко пора повертатися в Росію. +
«Ви лузери. Але це виправляється - треба назад, на батьківщину. І працювати не покладаючи рук. А-то все просунулися, а ви все там, на нелегальному становищі », - підсумував Рустам в ексклюзивному інтерв'ю Dom2Life.

Мітки: Матераццо Куришко Солнцев америка

сподобалося:

Але ж будь-яка робота почесна, чому б не працювати водієм?
Саша, ти себе бачив, рідненький?
Новости