• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вартість акцій компаній російських олігархів мчить вниз

  1. Відео Російські олігархи бідніють через санкції США

Лише кілька компаній мають позитивні результати, але і вони ледве тримаються.

Російські фондові біржі різко падають .

На момент публікації на біржі РСТ падають в ціні акції РУСАЛ Олега Дерипаски, Ощадбанку РФ, Банку ВТБ, Мосенерго і інші. Падіння індексу біржі перевищує 2,5%.

РУСАЛ втрачає 1%, акції Ощадбанку дешевшають на 2%, акції Русгідро - більше 5%, Банк ВТБ - 0,5%. Позитивну тенденцію зберігають тільки кілька компаній, але вони ось-ось готові впасти в мінус.

У свою чергу, індекс Московської біржі падає не такими швидкими темпами, як у РСТ. Індекс знижується на 0,25%.

Лідером по здешевленню є РУСАЛ - більше 2%. У негативному полі торгують акціями Ощадбанку РФ, Банку ВТБ, "Системи", "Газпрому", "Россеті", "Мегафона" і інших.

Акції компанії "Мечел", яка істотно втратила в ціні в попередні дні, зростає з показником 1,6%.

Відео Російські олігархи бідніють через санкції США

Найбільше постраждав Олег Дерипаска - акції його компаній обвалилися відразу після оголошення про обмежувальні заходи. Дерипаска вже втратив п'яту частину доходів. А це один мільярд і 300 мільйонів доларів. За оцінками Forbes, лише напередодні російські багатії недорахувалися 12 мільярдів. Слідом за активами їх компаній обвалився і курс рубля. Російська влада вже пообіцяли допомогти мільярдерам так званого "кремлівського списку".

Російська влада вже пообіцяли допомогти мільярдерам так званого кремлівського списку

Нагадаємо, Міністерство фінансів США 6 квітня оголосило про новому раунді санкцій проти російських громадян , Чиновників, компаній і державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних та юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски , Який увійшов до списку санкцій, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

Новости