• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Оцінка акцій в Харкові. Незалежна оцінка вартості портфеля цінних паперів

  1. процес оцінки
  2. Вартість оцінки акцій
  3. Коли потрібна оцінка цінних паперів?
  4. Який документ вам видається на руки після проведення оцінки цінних паперів, акцій або облігацій?
  5. Вибирайте нас!

Незалежна оцінка акцій, як і інших цінних паперів, вимагає високої кваліфікації оцінювача, наявності у нього відповідного кваліфікаційного свідоцтва, а також знань і умінь необхідних для виконання такої непростої роботи. Фахівці нашої компанії регулярно проводять оцінку іменних акцій підприємств, розташованих в Харкові і інших регіонах України. Оцінка акцій вимагає наявності документів емітента цінних паперів, таких як Свідоцтво про випуск, що містить їх вид і категорію, кількість і номінальну вартість, фінансову звітність, маркетингову інформацію і інші важливі дані, про які ми проінформуємо при укладенні договору.


Необхідно розуміти з якою метою проводиться оцінювання, це часто буває викуп емітентом власних акцій або прийняття рішення про додаткову емісію, а також угоди купівлі-продажу між акціонерами. Особливо актуально залучення оцінювача для оцінки цінних паперів, коли обмежена їх кількість в обороті на вторинному ринку або відсутній реальний ринок котирувань. Договір, який укладається з Замовником оцінки, повинен містити цілі оцінки, характеристики паперів, терміни і вартість роботи оцінювача.


процес оцінки

На процес проведення калькуляції впливає наявність інформації про емітента, його діяльності, котируваннях акцій або облігацій на ринку, плани підприємства або його прихованих або явних проблемах. Якщо оцінювач має достатній доступ до інформації підприємства-емітента, його бухгалтерської звітності, переліком основних засобів, то шанси провести незалежну оцінку, використовуючи кілька оціночних підходів, значно вище.
Терміни проведення робіт зазвичай складають від 5 до 10 днів з моменту надання всіх необхідних документів і даних оцінювачу.
Об'єктивність оцінки цінних паперів багато в чому залежить від можливості доступу оцінювача до інформації підприємства. Наші клієнти довіряють нам конфіденційну інформацію, так як ми дбаємо про її збереженні і ретельно ставимося до комерційної таємниці та інформаційної безпеки даних.


Вартість оцінки акцій

Вартість роботи оцінювача залежить від ряду факторів, таких як кількість основних засобів емітента, наявності котирувань на вторинному ринку, цілей і завдань, поставлених Замовником.
На вартість акцій впливає, виплачує чи емітент дивіденди акціонерам або відсотки по облігаціях, який розмір цих виплат. Визначення прибутковості акцій є складовою ринкової вартості і використовується оцінювачем поряд з оцінкою майна підприємства-емітента, щоб дізнатися реальну вартість цінних паперів.


Тип об'єкта

Вартість проведення оцінки, грн.

Цінні папери

від 15000

Наприклад, в наукомістка підприємстві вартість майна може бути відносно невелика, а нерухомість або обладнання може бути відсутнім на балансі емітента, але акціонери можуть отримувати високий дохід за акціями у вигляді дивідендів. З іншого боку, якщо вторинного ринку акцій немає, а дивіденди не виплачуються, то зробити оцінку прибутковості акцій вкрай складно. В такому випадку оцінювачу потрібно працювати з фінансовими показниками акціонерного товариства і переліком його майна і займатися також оцінкою основних фондів.


По суті, правильно, оцінюючи акції або облігації підприємства потрібно враховувати і специфіку ведення його бізнесу, і ситуацію в галузі емітента і результати його роботи за останні роки.


Коли потрібна оцінка цінних паперів?

Як ми вже згадували, оцінка акцій буває необхідна в зв'язку з їх викупом самим емітентом, додатковою емісією, але бувають ситуації, коли акціонер збирається продати або купити пакет акцій на вторинному ринку, отримати кредит в банку під заставу облігацій або внести свої акції в статутний капітал нового підприємства або для оподаткування і в такому випадку також необхідно провести незалежну експертизу цінних паперів.


Який документ вам видається на руки після проведення оцінки цінних паперів, акцій або облігацій?

Цим документом є Звіт про оцінку в письмовому вигляді, відповідно до вимог українського законодавства. Звіт підписаний оцінювачем і скріплений печаткою оціночної компанії і може використовуватися відповідно до цілей оцінки і завданнями Замовника. Термін дії Звіту - від трьох до дванадцяти місяців в залежності від цілей, які прописуються в Договорі на проведення оціночних робіт.


Разом з тим, ми готові запропонувати нашим клієнтам кращі умови виконання робіт з оцінки акцій і облігацій та гнучку цінову політику. Ми регулярно виконуємо роботи подібного роду і наші звіти зі схваленням приймають в Національному Банку України та Державної Комісії з цінних паперів і фондового ринку.


Вибирайте нас!

За 16 років роботи ми отримали багато позитивних відгуків від постійних клієнтів, а їх рекомендаційні листи є доказом нашої бездоганної роботи. Девізом нашої компанії є - якість і надійність. Це дві складові, без яких взаємовигідна співпраця неможлива. Впевненість в своєчасному виконанні зобов'язань і гарантія добросовісної роботи - ось те, що ми готові запропонувати нашим замовникам!
У нас працюють справжні професіонали, яким можна сміливо довірити навіть таке непросте завдання, як оцінка акцій, облігацій або інших цінних паперів.

дізнатися ціни

Який документ вам видається на руки після проведення оцінки цінних паперів, акцій або облігацій?
Коли потрібна оцінка цінних паперів?
Який документ вам видається на руки після проведення оцінки цінних паперів, акцій або облігацій?
Новости