• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади | Equity

 1. Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади Чи може простий смертний заробити мільйон доларів?...
 2. Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади

Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади

Чи може простий смертний заробити мільйон доларів?

99,99% людей вважають це питання риторичним, причому, тільки в негативному сенсі, але ось на самому початку наведемо один наочний приклад: візьмемо невеликий стартовий капітал в 1000 доларів і вкладемо його на 55 років під 20% річних (середня прибутковість фондового ринку) . Ось що ми маємо на виході:

20% річних Кількість років Дохід 3 $ 1 728 5 $ 2 488 10 $ 6 192 15 $ 15 407 20 $ 38 338 25 $ 95 396 30 $ 237 376 35 $ 590 668 45 $ 1 469 772 50 $ 3 657 262 55 $ 9 100 438

Ваша тисяча через тридцять вісім років перетвориться в один мільйон доларів. І для цього не потрібно мати великий стартовий капітал або працювати не покладаючи рук. Тепер ви розумієте, що багатії з Wall Street - це не такі вже казкові люди, все цілком реально і обгрунтовано. Напрошується резонне питання - чи можна заробити швидше або що робити 38 років?

При невеликій аналітиці ви можете торгувати акціями протягом дня, ось скільки ви можете заробити за день на найвідоміших акціях:

При цьому відомо, що максимальний прибуток можуть дати не тільки найпоширеніші акції. Але якщо такий підхід здається вам утомливих, то ось скільки можна заробити на акціях за 7 місяців:

Ця стратегія називається - Купи і тримай, і навіть вона здатна приносити хороші доходи.

Тепер про все по - порядку.

Перед тим як купити акції, потрібно розуміти, навіщо ви це робите. Зрозуміло, що ваша мета, заробити, але скільки і за який час? І що ви будете робити з грошима? Напевно, ви подумаєте «чому це важливо знати перед тим, як купити акції»? Справа в тому, що ви можете купити акції компанії Coca-Cola і отримувати 10-15% щорічного доходу або ж купити акції біотехнологічної компанії по розробці фармако і косметичних виробів і заробити більше 1000% за рік. Багато хто вважає, що інвестиції в акції Microsoft або Google надійні, але ці компанії вже стоять мільярди доларів, що ж їм потрібно зробити, щоб подорожчати в 2 рази?

А ось похоронному бюро, компанії з утилізації відходів, не великий кондитерської ... досить лише збільшити ринок збуту для десятикратного зростання.

Почнемо з очевидного - дивіденди. Це спосіб, звичайно не основний - дивідендна прибутковість не надто висока, але, як приклад: вартість однієї акції компанії Procter & Gamble Co - 66,20 доларів, а дивідендна прибутковість + 3,17%, тобто 2,1 долара. Отже, купивши на 1000 доларів 15 акцій, можна отримати свої 31,5 долар. Якщо акції виросли за рік на 20%, то плюс 3,17% буде відмінним бонусом, тим більше ці гроші ви можете реінвестувати і в наступному році отримати ще більше прибутку в грошовому вираженні. Використовуючи такий вид заробітку, можна мати стабільний дохід, який з кожним роком буде збільшуватися.

Де купити, кому продати?

Всі операції з цінними паперами регулюються законодавчо. Спеціальні структури ведуть облік і контролюють всі операції. Основні учасники купівлі - продажу:

 • біржа - повністю організовує торги;
 • брокер - надає можливість приватним особам брати участь в торгах;
 • депозитарій - контролює облік прав власності на цінні папери.

Щоб почати купівлю - продаж, досить вибрати толкового брокера, відкрити рахунок, внести початковий капітал на рахунок і дати розпорядження брокеру на покупку акцій (по телефону або самостійно по інтернету).

Не такий страшний брокер, як його малюють

Як інвестувати в акції

Багато з нас з упередженням ставляться до такої професії, як брокер. Деякі не схильні їм довіряти, а деякі взагалі бояться як вогню, мотивуючи це тим, що він залишить їх «без останніх штанів». Але чи так це насправді? Давайте розберемося.

Робота брокера схожа з роботою ріелтора з продажу квартир. Уявіть собі, що людина, заточений на відсоток від купленої вами квартири, буде спеціально показувати вам варіанти неналежної якості, заздалегідь розуміючи, що ви від них відмовитеся. Логічно? Звичайно, ні. Ось так і брокер. Йому вигідно, щоб ви заробляли.

Хороший брокер, як і хороший перукар, коштує дорожче, зате і результат у нього вище. Збираючись на важливий захід, ви ж не ризикнете підстригтися у студента - перукаря, ось так і тут.

Тим більше, що сьогодні брокер - це ціла команда фінансових аналітиків, що працює, як складний механізм швейцарського годинника - точно і безпомилково.

Рекомендовані для вас статті:

Що краще купити? Коли краще купити?

Щоб правильно оцінити привабливість акцій, необхідно освоїти два види аналізу: фундаментальний і технічний аналіз. Простими словами:

 • фундаментальний - оцінка підприємства по її фінансовими показниками;
 • технічний - оцінка динаміки котирувань цінних паперів.

Якщо зовсім просто, фундаментальний аналіз відповідає нам на питання «що краще купити», а технічний - «коли краще купити».

Тепер короткий лікнеп Тепер короткий лікнеп. Найбільш ліквідні акції - це « блакитні фішки ». Акції таких компаній надійні, бізнес стійок до перипетій ринку. Такі акції належать гігантам. Менш ліквідні, але не менш перспективні цінні папери «другого і третього» ешелонів. Тут компанії поменше, але іноді можуть дати фору, адже щоб Google вирости в 2 рази, потрібно перевернути гори, а мережі роздрібних магазинів - всього лише відкрити ще кілька маркетів. Тому краще мати і ті і інші.

Важливо пам'ятати і про управління ризиками - це коли всі яйця не кладуть в одну корзину. Тобто кошти розподіляємо по різним «кошиках». Не потрібно вкладати всі гроші в акції однієї компанії, краще мати в портфелі 10 різних компаній, ніж одну або дві.

Популярні стратегії інвестиції в акції

 • Купити і тримати. Суть проста - купити акції і тримати до моменту підняття курсу. Стратегія довгострокова, тому швидких грошей не заробиш, але правильно оцінивши потенціал обраної компанії, можна отримати непоганий дохід.
 • Накопичення. Трохи складніше - необхідно поступово накопичувати інвестиційний портфель, докуповуючи певну кількість акцій і реінвестувати дивіденди. За кілька років портфель, сформований на основі дивідендної дохідності та накопичень, принесе кругленьку суму.
 • Злови хвилю. Передбачувана прибуток вище, але стратегія ризикованіше. Суть проста - чекаємо криза, скуповуємо недорого, а після кризи продаємо дорого. Це примітивне опис стратегії, але зрозуміле.

Безумовно, принцип стратегій описаний не професійною мовою - це просто інформація для роздумів, яка може спонукати до серйозного економічного аналізу фінансового ринку.

Кращі брокери для інвестицій в акції

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Нам завжди здається, що інвестиції в акції - це занадто складна штука, підвладна лише багатим і знаменитим. Але при цьому ми завжди забуваємо, що покупка цінних паперів - довгострокова стратегія благополуччя. І той, хто зараз вже багатий і знаменитий, теж колись починав з нуля.

Опитування: Які акції вам більше хотілося б купити?

Познайомитеся ближче з деякими успішними інвесторами світу:

Пітер Лінч

Він народився в 1944 році в Бостоні Він народився в 1944 році в Бостоні. Сім'я жила небагато, і маленькому Пітеру доводилося багато працювати з малих років. У 1954 році в його родині сталося горе - помер батько, і щоб прогодувати сім'ю, хлопчик підробляв, як міг: прибирав, виносив мішки зі сміттям, подавав м'ячі в міському гольф клубі. Подивившись і послухавши багатих гравців, у дитини з'явилася мрія - стати багатим, у що б то не стало.

Саме з бесід відвідувачів клубу, Пітер вперше і дізнався, поки ще не зрозумілі слова: біржа, фонд, акції, капітал. Успішно закінчивши школу, він вступив до коледжу, а після в Уртонскій Університет, де став магістром.

До двадцяти років Лінч накопичив перший капітал - тисячу доларів, і вклав їх в цінні папери авіакомпанії. Інвестиції в акції принесли йому в подальшому 10000 доларів. У 1969 році у Лінча з'явилася перша солідна робота - аналітик в Fidelity. На відміну від своїх колег, Пітер багато і наполегливо працював, а ось на оцінку макроекономіки витрачав не більше 15 хвилин в день. Пітер не дуже любив опціони і ф'ючерси, вважаючи за краще дослідження компанії. Це допомогло йому розглянути потенціал в компаніях Pier 1 Imports, Taco Bell, Dunkin 'Donuts. На його переконання, успіх чекає ті корпорації, які показують невелику, але стабільну динаміку зростання. Доказом його теорії може стати легендарний Chrysler, акції якого зросли в двадцять разів всього за 15 років.

Вклав в 1977 році свої 10000 доларів до фонду, в якому працював, вже до 1990 року Лінч заробив на них 288 000 доларів.

У 46 років Пітер Лінч стає віце-президентом цього фонду. А на сьогоднішній день успішний мільйонер дає кілька порад своїм учням:

 • без ризику не буде фінансового благополуччя;
 • помилки - це шлях до успіху;
 • не можна піддаватися емоціям;
 • Не робіть передчасних висновків з довгострокових інвестицій;
 • ніколи не відступайте від правил.

Лінда Рашке

Історія унікальної жінки, яка зуміла заробити величезні статки, зробивши торги своєю стихією і стилем життя Історія унікальної жінки, яка зуміла заробити величезні статки, зробивши торги своєю стихією і стилем життя. Навіть будучи вагітною, вона торгувала аж до моменту пологів, а потім жартувала:

Я не могла торгувати, поки народжувала, так як було 4 ранку, і біржі не працювали.

А через дві години після народження дочки, Лінда вже здійснила операцію, яка принесла їй досить велику суму.

Ще в підлітковому віці Рашке хотіла стати брокером, однак після випуску з коледжу вона не пройшла відбір на фондового брокера. Але залишати торговий зал Лінда не збиралася, і просто спостерігаючи за всіма перипетіями торгів, набиралася досвіду, це помітили і запропонували їй стати трейдером.

Потенційна і амбітна, Лінда швидко завоювала повагу і авторитет в колективі. В цьому залі за 6 років роботи Рашке освоїла тихоокеанську і філадельфійську біржі. І незважаючи на прокол на старті кар'єри, її прибуток стрімко росла. У 1986 році дівчина потрапляє в автокатастрофу, що змушує її працювати не в залі, а в офісі. Саме тут вона і зрозуміла, що такий вид торгівлі їй подобається більше, і Лінда обладнає свій офіс вдома, що дозволяє їй щороку збільшувати свій капітал.

Принцип інвестицій в акції у Рашці полягав у купівлі недооцінених акцій з подальшим їх продажем. Частина акцій вона завжди залишала в своєму портфелі, що дозволило зробити запас міцності на довгі роки.

Лінда з радістю ділиться історіями своїх успіхів і падінь і не перестає повторювати, що бажання заробити рухає людиною зі страшною силою, роблячи його багатшим і успішніше.

Інгеборга Моотц

Історія цієї немолодий дами, тепер уже мільйонера, змушує задуматися над тим, а чи достатньо ми докладаємо енергії в досягненні своєї мети Історія цієї немолодий дами, тепер уже мільйонера, змушує задуматися над тим, а чи достатньо ми докладаємо енергії в досягненні своєї мети.

Народжена в 1922 році, літня леді досягла неймовірного, всього за вісім років (будучи на пенсії), вона сколотила мільйонний статок на терені трейдерства.

Прожила все життя в містечку Гісен, в сім'ї, де було двадцять чотири дитини і постійна нестача грошей, вона часто згадує своє дитинство і 54 роки бідності. Що вийшла з небагатої сім'ї, юна Інгеборга Моотц сподівалася, що з заміжжям все зміниться, але скупість чоловіка не дозволила їй відчути інше життя. Грошей він їй практично не давав, на роботу не відпускав, і так тривало до початку 90-х, поки Міс Моотц не впізнала про можливість заробітку на дому.

Вмовляннями і скандалами Інгеборга змусила чоловіка подарувати їй акції компанії VEBA, вартістю на той момент 40000 марок. Саме інвестиції в акції в подальшому допомогли їй заробити перші 2 мільйони євро. Подальший продаж цих акцій принесла 100% прибуток, яка була тут же вкладена в акції різних банків.

Принцип її роботи - покупка недооцінених акцій, які можна купити дешево, а продати дорого.

Основою свого успіху Моотц називає інтуїцію, яка не раз рятувала їй життя і дозволяла заробляти капітал. Щорічно вона перебирає свій портфель, продаючи одні акції і купуючи інші і вважає, що головне - це не піддаватися короткочасних коливань і не розраховувати на швидкі гроші.

Стівен Коен

Історія успіху цього трейдера особливо повчальна для тих, хто неодмінно хоче домогтися успіху Історія успіху цього трейдера особливо повчальна для тих, хто неодмінно хоче домогтися успіху.

Народжений в Грейт-Некі в багатодітній родині вчительки фортепіано і кравця, Стів з дитинства любив дві речі: школу і гру в карти.

Закінчивши школу, Стівен вступив до Пенсільванський університет, де ретельно вивчав економіку, фондові ринки і постійно грав в покер. Все це визначило його подальше життя, особливо зрозуміло це стало, коли він відкрив рахунок в брокерській конторі на гроші, що призначалися на освіту. І цей ризик приніс свої дивіденди.

У 1978 році Стівена запрошують на роботу в Gruntai, де він заробляє для контори по сто тисяч доларів в день. І через шість років стає керуючим інвестиційним портфелем, вартістю сімдесят п'ять мільйонів доларів. У 1992 році Коен залишає компанію і відкриває хеджфонд з інвестиціями, на той момент в двадцять мільйонів доларів, а сьогоднішній день - дванадцять мільярдів доларів. За рік розмір капіталу фонду збільшився в два рази, а до 1995му акції компанії зросли на 400% на недооцінених акціях.

Сьогодні в компанії Стівена працює більше шестисот чоловік, а він як і раніше здійснює самостійні угоди, роблячи більш 15% прибутку всієї компанії.

Принцип заробітку Коена - це короткострокова прибуток, він - повна протилежність Баффета.

Завдяки безперервній роботі і злагодженої команді, навіть зараз, коли дана методика роботи вже практично не працює, команда Стівена продовжує показувати сногсшібальние результати.

І на особистому фронті у містера Коена все відмінно - величезний особняк, де живе його дружина з дітьми, колекція предметів мистецтва і все, що можна хотіти від життя.

замість епілогу

замість епілогу

Успішні інвестиції в акції

Інвестиції в акції - все просто і зрозуміло. Наведені на початку статті цифри є доказом реальності в досягненні заповітної мети, а історії звичайних людей, що досягли успіху - пряме тому підтвердження. Може бути ви скажете, що вони купували акції зарубіжних компаній, а російський фінансовий ринок не настільки міцний. Можливо, в чомусь ви маєте рацію. Ну так: «купуйте акції іноземних компаній , Хто вам заважає? ».

Якщо ви вважаєте, що запізнилися з золотим зростанням акції Apple, Google і інших, то так, але через 10 років ви знову будете читати статті, в яких будуть говорити про божевільному зростанні акцій компаній нашого часу - ви нікуди не запізнилися, сьогодні і кожен день з'являються нові компанії на ринку, серед яких є стократнікі - акції, яких виростуть в сто раз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади

Чи може простий смертний заробити мільйон доларів?

99,99% людей вважають це питання риторичним, причому, тільки в негативному сенсі, але ось на самому початку наведемо один наочний приклад: візьмемо невеликий стартовий капітал в 1000 доларів і вкладемо його на 55 років під 20% річних (середня прибутковість фондового ринку) . Ось що ми маємо на виході:

20% річних Кількість років Дохід 3 $ 1 728 5 $ 2 488 10 $ 6 192 15 $ 15 407 20 $ 38 338 25 $ 95 396 30 $ 237 376 35 $ 590 668 45 $ 1 469 772 50 $ 3 657 262 55 $ 9 100 438

Ваша тисяча через тридцять вісім років перетвориться в один мільйон доларів. І для цього не потрібно мати великий стартовий капітал або працювати не покладаючи рук. Тепер ви розумієте, що багатії з Wall Street - це не такі вже казкові люди, все цілком реально і обгрунтовано. Напрошується резонне питання - чи можна заробити швидше або що робити 38 років?

При невеликій аналітиці ви можете торгувати акціями протягом дня, ось скільки ви можете заробити за день на найвідоміших акціях:

При цьому відомо, що максимальний прибуток можуть дати не тільки найпоширеніші акції. Але якщо такий підхід здається вам утомливих, то ось скільки можна заробити на акціях за 7 місяців:

Ця стратегія називається - Купи і тримай, і навіть вона здатна приносити хороші доходи.

Тепер про все по - порядку.

Перед тим як купити акції, потрібно розуміти, навіщо ви це робите. Зрозуміло, що ваша мета, заробити, але скільки і за який час? І що ви будете робити з грошима? Напевно, ви подумаєте «чому це важливо знати перед тим, як купити акції»? Справа в тому, що ви можете купити акції компанії Coca-Cola і отримувати 10-15% щорічного доходу або ж купити акції біотехнологічної компанії по розробці фармако і косметичних виробів і заробити більше 1000% за рік. Багато хто вважає, що інвестиції в акції Microsoft або Google надійні, але ці компанії вже стоять мільярди доларів, що ж їм потрібно зробити, щоб подорожчати в 2 рази?

А ось похоронному бюро, компанії з утилізації відходів, не великий кондитерської ... досить лише збільшити ринок збуту для десятикратного зростання.

Почнемо з очевидного - дивіденди. Це спосіб, звичайно не основний - дивідендна прибутковість не надто висока, але, як приклад: вартість однієї акції компанії Procter & Gamble Co - 66,20 доларів, а дивідендна прибутковість + 3,17%, тобто 2,1 долара. Отже, купивши на 1000 доларів 15 акцій, можна отримати свої 31,5 долар. Якщо акції виросли за рік на 20%, то плюс 3,17% буде відмінним бонусом, тим більше ці гроші ви можете реінвестувати і в наступному році отримати ще більше прибутку в грошовому вираженні. Використовуючи такий вид заробітку, можна мати стабільний дохід, який з кожним роком буде збільшуватися.

Де купити, кому продати?

Всі операції з цінними паперами регулюються законодавчо. Спеціальні структури ведуть облік і контролюють всі операції. Основні учасники купівлі - продажу:

 • біржа - повністю організовує торги;
 • брокер - надає можливість приватним особам брати участь в торгах;
 • депозитарій - контролює облік прав власності на цінні папери.

Щоб почати купівлю - продаж, досить вибрати толкового брокера, відкрити рахунок, внести початковий капітал на рахунок і дати розпорядження брокеру на покупку акцій (по телефону або самостійно по інтернету).

Не такий страшний брокер, як його малюють

Як інвестувати в акції

Багато з нас з упередженням ставляться до такої професії, як брокер. Деякі не схильні їм довіряти, а деякі взагалі бояться як вогню, мотивуючи це тим, що він залишить їх «без останніх штанів». Але чи так це насправді? Давайте розберемося.

Робота брокера схожа з роботою ріелтора з продажу квартир. Уявіть собі, що людина, заточений на відсоток від купленої вами квартири, буде спеціально показувати вам варіанти неналежної якості, заздалегідь розуміючи, що ви від них відмовитеся. Логічно? Звичайно, ні. Ось так і брокер. Йому вигідно, щоб ви заробляли.

Хороший брокер, як і хороший перукар, коштує дорожче, зате і результат у нього вище. Збираючись на важливий захід, ви ж не ризикнете підстригтися у студента - перукаря, ось так і тут.

Тим більше, що сьогодні брокер - це ціла команда фінансових аналітиків, що працює, як складний механізм швейцарського годинника - точно і безпомилково.

Рекомендовані для вас статті:

Що краще купити? Коли краще купити?

Щоб правильно оцінити привабливість акцій, необхідно освоїти два види аналізу: фундаментальний і технічний аналіз. Простими словами:

 • фундаментальний - оцінка підприємства по її фінансовими показниками;
 • технічний - оцінка динаміки котирувань цінних паперів.

Якщо зовсім просто, фундаментальний аналіз відповідає нам на питання «що краще купити», а технічний - «коли краще купити».

Тепер короткий лікнеп Тепер короткий лікнеп. Найбільш ліквідні акції - це « блакитні фішки ». Акції таких компаній надійні, бізнес стійок до перипетій ринку. Такі акції належать гігантам. Менш ліквідні, але не менш перспективні цінні папери «другого і третього» ешелонів. Тут компанії поменше, але іноді можуть дати фору, адже щоб Google вирости в 2 рази, потрібно перевернути гори, а мережі роздрібних магазинів - всього лише відкрити ще кілька маркетів. Тому краще мати і ті і інші.

Важливо пам'ятати і про управління ризиками - це коли всі яйця не кладуть в одну корзину. Тобто кошти розподіляємо по різним «кошиках». Не потрібно вкладати всі гроші в акції однієї компанії, краще мати в портфелі 10 різних компаній, ніж одну або дві.

Популярні стратегії інвестиції в акції

 • Купити і тримати. Суть проста - купити акції і тримати до моменту підняття курсу. Стратегія довгострокова, тому швидких грошей не заробиш, але правильно оцінивши потенціал обраної компанії, можна отримати непоганий дохід.
 • Накопичення. Трохи складніше - необхідно поступово накопичувати інвестиційний портфель, докуповуючи певну кількість акцій і реінвестувати дивіденди. За кілька років портфель, сформований на основі дивідендної дохідності та накопичень, принесе кругленьку суму.
 • Злови хвилю. Передбачувана прибуток вище, але стратегія ризикованіше. Суть проста - чекаємо криза, скуповуємо недорого, а після кризи продаємо дорого. Це примітивне опис стратегії, але зрозуміле.

Безумовно, принцип стратегій описаний не професійною мовою - це просто інформація для роздумів, яка може спонукати до серйозного економічного аналізу фінансового ринку.

Кращі брокери для інвестицій в акції

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Нам завжди здається, що інвестиції в акції - це занадто складна штука, підвладна лише багатим і знаменитим. Але при цьому ми завжди забуваємо, що покупка цінних паперів - довгострокова стратегія благополуччя. І той, хто зараз вже багатий і знаменитий, теж колись починав з нуля.

Опитування: Які акції вам більше хотілося б купити?

Познайомитеся ближче з деякими успішними інвесторами світу:

Пітер Лінч

Він народився в 1944 році в Бостоні Він народився в 1944 році в Бостоні. Сім'я жила небагато, і маленькому Пітеру доводилося багато працювати з малих років. У 1954 році в його родині сталося горе - помер батько, і щоб прогодувати сім'ю, хлопчик підробляв, як міг: прибирав, виносив мішки зі сміттям, подавав м'ячі в міському гольф клубі. Подивившись і послухавши багатих гравців, у дитини з'явилася мрія - стати багатим, у що б то не стало.

Саме з бесід відвідувачів клубу, Пітер вперше і дізнався, поки ще не зрозумілі слова: біржа, фонд, акції, капітал. Успішно закінчивши школу, він вступив до коледжу, а після в Уртонскій Університет, де став магістром.

До двадцяти років Лінч накопичив перший капітал - тисячу доларів, і вклав їх в цінні папери авіакомпанії. Інвестиції в акції принесли йому в подальшому 10000 доларів. У 1969 році у Лінча з'явилася перша солідна робота - аналітик в Fidelity. На відміну від своїх колег, Пітер багато і наполегливо працював, а ось на оцінку макроекономіки витрачав не більше 15 хвилин в день. Пітер не дуже любив опціони і ф'ючерси, вважаючи за краще дослідження компанії. Це допомогло йому розглянути потенціал в компаніях Pier 1 Imports, Taco Bell, Dunkin 'Donuts. На його переконання, успіх чекає ті корпорації, які показують невелику, але стабільну динаміку зростання. Доказом його теорії може стати легендарний Chrysler, акції якого зросли в двадцять разів всього за 15 років.

Вклав в 1977 році свої 10000 доларів до фонду, в якому працював, вже до 1990 року Лінч заробив на них 288 000 доларів.

У 46 років Пітер Лінч стає віце-президентом цього фонду. А на сьогоднішній день успішний мільйонер дає кілька порад своїм учням:

 • без ризику не буде фінансового благополуччя;
 • помилки - це шлях до успіху;
 • не можна піддаватися емоціям;
 • Не робіть передчасних висновків з довгострокових інвестицій;
 • ніколи не відступайте від правил.

Лінда Рашке

Історія унікальної жінки, яка зуміла заробити величезні статки, зробивши торги своєю стихією і стилем життя Історія унікальної жінки, яка зуміла заробити величезні статки, зробивши торги своєю стихією і стилем життя. Навіть будучи вагітною, вона торгувала аж до моменту пологів, а потім жартувала:

Я не могла торгувати, поки народжувала, так як було 4 ранку, і біржі не працювали.

А через дві години після народження дочки, Лінда вже здійснила операцію, яка принесла їй досить велику суму.

Ще в підлітковому віці Рашке хотіла стати брокером, однак після випуску з коледжу вона не пройшла відбір на фондового брокера. Але залишати торговий зал Лінда не збиралася, і просто спостерігаючи за всіма перипетіями торгів, набиралася досвіду, це помітили і запропонували їй стати трейдером.

Потенційна і амбітна, Лінда швидко завоювала повагу і авторитет в колективі. В цьому залі за 6 років роботи Рашке освоїла тихоокеанську і філадельфійську біржі. І незважаючи на прокол на старті кар'єри, її прибуток стрімко росла. У 1986 році дівчина потрапляє в автокатастрофу, що змушує її працювати не в залі, а в офісі. Саме тут вона і зрозуміла, що такий вид торгівлі їй подобається більше, і Лінда обладнає свій офіс вдома, що дозволяє їй щороку збільшувати свій капітал.

Принцип інвестицій в акції у Рашці полягав у купівлі недооцінених акцій з подальшим їх продажем. Частина акцій вона завжди залишала в своєму портфелі, що дозволило зробити запас міцності на довгі роки.

Лінда з радістю ділиться історіями своїх успіхів і падінь і не перестає повторювати, що бажання заробити рухає людиною зі страшною силою, роблячи його багатшим і успішніше.

Інгеборга Моотц

Історія цієї немолодий дами, тепер уже мільйонера, змушує задуматися над тим, а чи достатньо ми докладаємо енергії в досягненні своєї мети Історія цієї немолодий дами, тепер уже мільйонера, змушує задуматися над тим, а чи достатньо ми докладаємо енергії в досягненні своєї мети.

Народжена в 1922 році, літня леді досягла неймовірного, всього за вісім років (будучи на пенсії), вона сколотила мільйонний статок на терені трейдерства.

Прожила все життя в містечку Гісен, в сім'ї, де було двадцять чотири дитини і постійна нестача грошей, вона часто згадує своє дитинство і 54 роки бідності. Що вийшла з небагатої сім'ї, юна Інгеборга Моотц сподівалася, що з заміжжям все зміниться, але скупість чоловіка не дозволила їй відчути інше життя. Грошей він їй практично не давав, на роботу не відпускав, і так тривало до початку 90-х, поки Міс Моотц не впізнала про можливість заробітку на дому.

Вмовляннями і скандалами Інгеборга змусила чоловіка подарувати їй акції компанії VEBA, вартістю на той момент 40000 марок. Саме інвестиції в акції в подальшому допомогли їй заробити перші 2 мільйони євро. Подальший продаж цих акцій принесла 100% прибуток, яка була тут же вкладена в акції різних банків.

Принцип її роботи - покупка недооцінених акцій, які можна купити дешево, а продати дорого.

Основою свого успіху Моотц називає інтуїцію, яка не раз рятувала їй життя і дозволяла заробляти капітал. Щорічно вона перебирає свій портфель, продаючи одні акції і купуючи інші і вважає, що головне - це не піддаватися короткочасних коливань і не розраховувати на швидкі гроші.

Стівен Коен

Історія успіху цього трейдера особливо повчальна для тих, хто неодмінно хоче домогтися успіху Історія успіху цього трейдера особливо повчальна для тих, хто неодмінно хоче домогтися успіху.

Народжений в Грейт-Некі в багатодітній родині вчительки фортепіано і кравця, Стів з дитинства любив дві речі: школу і гру в карти.

Закінчивши школу, Стівен вступив до Пенсільванський університет, де ретельно вивчав економіку, фондові ринки і постійно грав в покер. Все це визначило його подальше життя, особливо зрозуміло це стало, коли він відкрив рахунок в брокерській конторі на гроші, що призначалися на освіту. І цей ризик приніс свої дивіденди.

У 1978 році Стівена запрошують на роботу в Gruntai, де він заробляє для контори по сто тисяч доларів в день. І через шість років стає керуючим інвестиційним портфелем, вартістю сімдесят п'ять мільйонів доларів. У 1992 році Коен залишає компанію і відкриває хеджфонд з інвестиціями, на той момент в двадцять мільйонів доларів, а сьогоднішній день - дванадцять мільярдів доларів. За рік розмір капіталу фонду збільшився в два рази, а до 1995му акції компанії зросли на 400% на недооцінених акціях.

Сьогодні в компанії Стівена працює більше шестисот чоловік, а він як і раніше здійснює самостійні угоди, роблячи більш 15% прибутку всієї компанії.

Принцип заробітку Коена - це короткострокова прибуток, він - повна протилежність Баффета.

Завдяки безперервній роботі і злагодженої команді, навіть зараз, коли дана методика роботи вже практично не працює, команда Стівена продовжує показувати сногсшібальние результати.

І на особистому фронті у містера Коена все відмінно - величезний особняк, де живе його дружина з дітьми, колекція предметів мистецтва і все, що можна хотіти від життя.

замість епілогу

замість епілогу

Успішні інвестиції в акції

Інвестиції в акції - все просто і зрозуміло. Наведені на початку статті цифри є доказом реальності в досягненні заповітної мети, а історії звичайних людей, що досягли успіху - пряме тому підтвердження. Може бути ви скажете, що вони купували акції зарубіжних компаній, а російський фінансовий ринок не настільки міцний. Можливо, в чомусь ви маєте рацію. Ну так: «купуйте акції іноземних компаній , Хто вам заважає? ».

Якщо ви вважаєте, що запізнилися з золотим зростанням акції Apple, Google і інших, то так, але через 10 років ви знову будете читати статті, в яких будуть говорити про божевільному зростанні акцій компаній нашого часу - ви нікуди не запізнилися, сьогодні і кожен день з'являються нові компанії на ринку, серед яких є стократнікі - акції, яких виростуть в сто раз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади

Чи може простий смертний заробити мільйон доларів?

99,99% людей вважають це питання риторичним, причому, тільки в негативному сенсі, але ось на самому початку наведемо один наочний приклад: візьмемо невеликий стартовий капітал в 1000 доларів і вкладемо його на 55 років під 20% річних (середня прибутковість фондового ринку) . Ось що ми маємо на виході:

20% річних Кількість років Дохід 3 $ 1 728 5 $ 2 488 10 $ 6 192 15 $ 15 407 20 $ 38 338 25 $ 95 396 30 $ 237 376 35 $ 590 668 45 $ 1 469 772 50 $ 3 657 262 55 $ 9 100 438

Ваша тисяча через тридцять вісім років перетвориться в один мільйон доларів. І для цього не потрібно мати великий стартовий капітал або працювати не покладаючи рук. Тепер ви розумієте, що багатії з Wall Street - це не такі вже казкові люди, все цілком реально і обгрунтовано. Напрошується резонне питання - чи можна заробити швидше або що робити 38 років?

При невеликій аналітиці ви можете торгувати акціями протягом дня, ось скільки ви можете заробити за день на найвідоміших акціях:

При цьому відомо, що максимальний прибуток можуть дати не тільки найпоширеніші акції. Але якщо такий підхід здається вам утомливих, то ось скільки можна заробити на акціях за 7 місяців:

Ця стратегія називається - Купи і тримай, і навіть вона здатна приносити хороші доходи.

Тепер про все по - порядку.

Перед тим як купити акції, потрібно розуміти, навіщо ви це робите. Зрозуміло, що ваша мета, заробити, але скільки і за який час? І що ви будете робити з грошима? Напевно, ви подумаєте «чому це важливо знати перед тим, як купити акції»? Справа в тому, що ви можете купити акції компанії Coca-Cola і отримувати 10-15% щорічного доходу або ж купити акції біотехнологічної компанії по розробці фармако і косметичних виробів і заробити більше 1000% за рік. Багато хто вважає, що інвестиції в акції Microsoft або Google надійні, але ці компанії вже стоять мільярди доларів, що ж їм потрібно зробити, щоб подорожчати в 2 рази?

А ось похоронному бюро, компанії з утилізації відходів, не великий кондитерської ... досить лише збільшити ринок збуту для десятикратного зростання.

Почнемо з очевидного - дивіденди. Це спосіб, звичайно не основний - дивідендна прибутковість не надто висока, але, як приклад: вартість однієї акції компанії Procter & Gamble Co - 66,20 доларів, а дивідендна прибутковість + 3,17%, тобто 2,1 долара. Отже, купивши на 1000 доларів 15 акцій, можна отримати свої 31,5 долар. Якщо акції виросли за рік на 20%, то плюс 3,17% буде відмінним бонусом, тим більше ці гроші ви можете реінвестувати і в наступному році отримати ще більше прибутку в грошовому вираженні. Використовуючи такий вид заробітку, можна мати стабільний дохід, який з кожним роком буде збільшуватися.

Де купити, кому продати?

Всі операції з цінними паперами регулюються законодавчо. Спеціальні структури ведуть облік і контролюють всі операції. Основні учасники купівлі - продажу:

 • біржа - повністю організовує торги;
 • брокер - надає можливість приватним особам брати участь в торгах;
 • депозитарій - контролює облік прав власності на цінні папери.

Щоб почати купівлю - продаж, досить вибрати толкового брокера, відкрити рахунок, внести початковий капітал на рахунок і дати розпорядження брокеру на покупку акцій (по телефону або самостійно по інтернету).

Не такий страшний брокер, як його малюють

Як інвестувати в акції

Багато з нас з упередженням ставляться до такої професії, як брокер. Деякі не схильні їм довіряти, а деякі взагалі бояться як вогню, мотивуючи це тим, що він залишить їх «без останніх штанів». Але чи так це насправді? Давайте розберемося.

Робота брокера схожа з роботою ріелтора з продажу квартир. Уявіть собі, що людина, заточений на відсоток від купленої вами квартири, буде спеціально показувати вам варіанти неналежної якості, заздалегідь розуміючи, що ви від них відмовитеся. Логічно? Звичайно, ні. Ось так і брокер. Йому вигідно, щоб ви заробляли.

Хороший брокер, як і хороший перукар, коштує дорожче, зате і результат у нього вище. Збираючись на важливий захід, ви ж не ризикнете підстригтися у студента - перукаря, ось так і тут.

Тим більше, що сьогодні брокер - це ціла команда фінансових аналітиків, що працює, як складний механізм швейцарського годинника - точно і безпомилково.

Рекомендовані для вас статті:

Що краще купити? Коли краще купити?

Щоб правильно оцінити привабливість акцій, необхідно освоїти два види аналізу: фундаментальний і технічний аналіз. Простими словами:

 • фундаментальний - оцінка підприємства по її фінансовими показниками;
 • технічний - оцінка динаміки котирувань цінних паперів.

Якщо зовсім просто, фундаментальний аналіз відповідає нам на питання «що краще купити», а технічний - «коли краще купити».

Тепер короткий лікнеп Тепер короткий лікнеп. Найбільш ліквідні акції - це « блакитні фішки ». Акції таких компаній надійні, бізнес стійок до перипетій ринку. Такі акції належать гігантам. Менш ліквідні, але не менш перспективні цінні папери «другого і третього» ешелонів. Тут компанії поменше, але іноді можуть дати фору, адже щоб Google вирости в 2 рази, потрібно перевернути гори, а мережі роздрібних магазинів - всього лише відкрити ще кілька маркетів. Тому краще мати і ті і інші.

Важливо пам'ятати і про управління ризиками - це коли всі яйця не кладуть в одну корзину. Тобто кошти розподіляємо по різним «кошиках». Не потрібно вкладати всі гроші в акції однієї компанії, краще мати в портфелі 10 різних компаній, ніж одну або дві.

Популярні стратегії інвестиції в акції

 • Купити і тримати. Суть проста - купити акції і тримати до моменту підняття курсу. Стратегія довгострокова, тому швидких грошей не заробиш, але правильно оцінивши потенціал обраної компанії, можна отримати непоганий дохід.
 • Накопичення. Трохи складніше - необхідно поступово накопичувати інвестиційний портфель, докуповуючи певну кількість акцій і реінвестувати дивіденди. За кілька років портфель, сформований на основі дивідендної дохідності та накопичень, принесе кругленьку суму.
 • Злови хвилю. Передбачувана прибуток вище, але стратегія ризикованіше. Суть проста - чекаємо криза, скуповуємо недорого, а після кризи продаємо дорого. Це примітивне опис стратегії, але зрозуміле.

Безумовно, принцип стратегій описаний не професійною мовою - це просто інформація для роздумів, яка може спонукати до серйозного економічного аналізу фінансового ринку.

Кращі брокери для інвестицій в акції

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Нам завжди здається, що інвестиції в акції - це занадто складна штука, підвладна лише багатим і знаменитим. Але при цьому ми завжди забуваємо, що покупка цінних паперів - довгострокова стратегія благополуччя. І той, хто зараз вже багатий і знаменитий, теж колись починав з нуля.

Опитування: Які акції вам більше хотілося б купити?

Познайомитеся ближче з деякими успішними інвесторами світу:

Пітер Лінч

Він народився в 1944 році в Бостоні Він народився в 1944 році в Бостоні. Сім'я жила небагато, і маленькому Пітеру доводилося багато працювати з малих років. У 1954 році в його родині сталося горе - помер батько, і щоб прогодувати сім'ю, хлопчик підробляв, як міг: прибирав, виносив мішки зі сміттям, подавав м'ячі в міському гольф клубі. Подивившись і послухавши багатих гравців, у дитини з'явилася мрія - стати багатим, у що б то не стало.

Саме з бесід відвідувачів клубу, Пітер вперше і дізнався, поки ще не зрозумілі слова: біржа, фонд, акції, капітал. Успішно закінчивши школу, він вступив до коледжу, а після в Уртонскій Університет, де став магістром.

До двадцяти років Лінч накопичив перший капітал - тисячу доларів, і вклав їх в цінні папери авіакомпанії. Інвестиції в акції принесли йому в подальшому 10000 доларів. У 1969 році у Лінча з'явилася перша солідна робота - аналітик в Fidelity. На відміну від своїх колег, Пітер багато і наполегливо працював, а ось на оцінку макроекономіки витрачав не більше 15 хвилин в день. Пітер не дуже любив опціони і ф'ючерси, вважаючи за краще дослідження компанії. Це допомогло йому розглянути потенціал в компаніях Pier 1 Imports, Taco Bell, Dunkin 'Donuts. На його переконання, успіх чекає ті корпорації, які показують невелику, але стабільну динаміку зростання. Доказом його теорії може стати легендарний Chrysler, акції якого зросли в двадцять разів всього за 15 років.

Вклав в 1977 році свої 10000 доларів до фонду, в якому працював, вже до 1990 року Лінч заробив на них 288 000 доларів.

У 46 років Пітер Лінч стає віце-президентом цього фонду. А на сьогоднішній день успішний мільйонер дає кілька порад своїм учням:

 • без ризику не буде фінансового благополуччя;
 • помилки - це шлях до успіху;
 • не можна піддаватися емоціям;
 • Не робіть передчасних висновків з довгострокових інвестицій;
 • ніколи не відступайте від правил.

Лінда Рашке

Історія унікальної жінки, яка зуміла заробити величезні статки, зробивши торги своєю стихією і стилем життя Історія унікальної жінки, яка зуміла заробити величезні статки, зробивши торги своєю стихією і стилем життя. Навіть будучи вагітною, вона торгувала аж до моменту пологів, а потім жартувала:

Я не могла торгувати, поки народжувала, так як було 4 ранку, і біржі не працювали.

А через дві години після народження дочки, Лінда вже здійснила операцію, яка принесла їй досить велику суму.

Ще в підлітковому віці Рашке хотіла стати брокером, однак після випуску з коледжу вона не пройшла відбір на фондового брокера. Але залишати торговий зал Лінда не збиралася, і просто спостерігаючи за всіма перипетіями торгів, набиралася досвіду, це помітили і запропонували їй стати трейдером.

Потенційна і амбітна, Лінда швидко завоювала повагу і авторитет в колективі. В цьому залі за 6 років роботи Рашке освоїла тихоокеанську і філадельфійську біржі. І незважаючи на прокол на старті кар'єри, її прибуток стрімко росла. У 1986 році дівчина потрапляє в автокатастрофу, що змушує її працювати не в залі, а в офісі. Саме тут вона і зрозуміла, що такий вид торгівлі їй подобається більше, і Лінда обладнає свій офіс вдома, що дозволяє їй щороку збільшувати свій капітал.

Принцип інвестицій в акції у Рашці полягав у купівлі недооцінених акцій з подальшим їх продажем. Частина акцій вона завжди залишала в своєму портфелі, що дозволило зробити запас міцності на довгі роки.

Лінда з радістю ділиться історіями своїх успіхів і падінь і не перестає повторювати, що бажання заробити рухає людиною зі страшною силою, роблячи його багатшим і успішніше.

Інгеборга Моотц

Історія цієї немолодий дами, тепер уже мільйонера, змушує задуматися над тим, а чи достатньо ми докладаємо енергії в досягненні своєї мети Історія цієї немолодий дами, тепер уже мільйонера, змушує задуматися над тим, а чи достатньо ми докладаємо енергії в досягненні своєї мети.

Народжена в 1922 році, літня леді досягла неймовірного, всього за вісім років (будучи на пенсії), вона сколотила мільйонний статок на терені трейдерства.

Прожила все життя в містечку Гісен, в сім'ї, де було двадцять чотири дитини і постійна нестача грошей, вона часто згадує своє дитинство і 54 роки бідності. Що вийшла з небагатої сім'ї, юна Інгеборга Моотц сподівалася, що з заміжжям все зміниться, але скупість чоловіка не дозволила їй відчути інше життя. Грошей він їй практично не давав, на роботу не відпускав, і так тривало до початку 90-х, поки Міс Моотц не впізнала про можливість заробітку на дому.

Вмовляннями і скандалами Інгеборга змусила чоловіка подарувати їй акції компанії VEBA, вартістю на той момент 40000 марок. Саме інвестиції в акції в подальшому допомогли їй заробити перші 2 мільйони євро. Подальший продаж цих акцій принесла 100% прибуток, яка була тут же вкладена в акції різних банків.

Принцип її роботи - покупка недооцінених акцій, які можна купити дешево, а продати дорого.

Основою свого успіху Моотц називає інтуїцію, яка не раз рятувала їй життя і дозволяла заробляти капітал. Щорічно вона перебирає свій портфель, продаючи одні акції і купуючи інші і вважає, що головне - це не піддаватися короткочасних коливань і не розраховувати на швидкі гроші.

Стівен Коен

Історія успіху цього трейдера особливо повчальна для тих, хто неодмінно хоче домогтися успіху Історія успіху цього трейдера особливо повчальна для тих, хто неодмінно хоче домогтися успіху.

Народжений в Грейт-Некі в багатодітній родині вчительки фортепіано і кравця, Стів з дитинства любив дві речі: школу і гру в карти.

Закінчивши школу, Стівен вступив до Пенсільванський університет, де ретельно вивчав економіку, фондові ринки і постійно грав в покер. Все це визначило його подальше життя, особливо зрозуміло це стало, коли він відкрив рахунок в брокерській конторі на гроші, що призначалися на освіту. І цей ризик приніс свої дивіденди.

У 1978 році Стівена запрошують на роботу в Gruntai, де він заробляє для контори по сто тисяч доларів в день. І через шість років стає керуючим інвестиційним портфелем, вартістю сімдесят п'ять мільйонів доларів. У 1992 році Коен залишає компанію і відкриває хеджфонд з інвестиціями, на той момент в двадцять мільйонів доларів, а сьогоднішній день - дванадцять мільярдів доларів. За рік розмір капіталу фонду збільшився в два рази, а до 1995му акції компанії зросли на 400% на недооцінених акціях.

Сьогодні в компанії Стівена працює більше шестисот чоловік, а він як і раніше здійснює самостійні угоди, роблячи більш 15% прибутку всієї компанії.

Принцип заробітку Коена - це короткострокова прибуток, він - повна протилежність Баффета.

Завдяки безперервній роботі і злагодженої команді, навіть зараз, коли дана методика роботи вже практично не працює, команда Стівена продовжує показувати сногсшібальние результати.

І на особистому фронті у містера Коена все відмінно - величезний особняк, де живе його дружина з дітьми, колекція предметів мистецтва і все, що можна хотіти від життя.

замість епілогу

замість епілогу

Успішні інвестиції в акції

Інвестиції в акції - все просто і зрозуміло. Наведені на початку статті цифри є доказом реальності в досягненні заповітної мети, а історії звичайних людей, що досягли успіху - пряме тому підтвердження. Може бути ви скажете, що вони купували акції зарубіжних компаній, а російський фінансовий ринок не настільки міцний. Можливо, в чомусь ви маєте рацію. Ну так: «купуйте акції іноземних компаній , Хто вам заважає? ».

Якщо ви вважаєте, що запізнилися з золотим зростанням акції Apple, Google і інших, то так, але через 10 років ви знову будете читати статті, в яких будуть говорити про божевільному зростанні акцій компаній нашого часу - ви нікуди не запізнилися, сьогодні і кожен день з'являються нові компанії на ринку, серед яких є стократнікі - акції, яких виростуть в сто раз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Інвестиції в акції - Скільки можна заробити, приклади Чи може простий смертний заробити мільйон доларів?
Напрошується резонне питання - чи можна заробити швидше або що робити 38 років?
Зрозуміло, що ваша мета, заробити, але скільки і за який час?
І що ви будете робити з грошима?
Напевно, ви подумаєте «чому це важливо знати перед тим, як купити акції»?
Де купити, кому продати?
Але чи так це насправді?
Логічно?
Коли краще купити?
Опитування: Які акції вам більше хотілося б купити?
Новости