• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Акції ВТБ вартість сьогодні! Чи варто акціонувати ВТБ?

 1. Зміст:
 2. Не плутати з українським ВТБ!
 3. Офіційний сайт компанії!
 4. Коли з'являться привілейовані акції!
 5. Соціальна діяльність ВТБ!
 6. Чому вартість акцій ВТБ сьогодні може вирости?
 7. Недоліки ВТБ!
 8. Чого чекати від акцій в майбутньому?

ВТБ на сьогоднішній день є одним з найбільших банків у всій Росії, який видає кредити населенню, приймає банківські вклади, а також інвестує кошти в облігації і акції великих компаній. Вартість акцій ВТБ на сьогодні становить 0.066 рублів за одиницю. Ключовим власником цінних паперів є держава, яка володіє контрольним пакетом (60%) і. по суті, керує компанією. Що стосується решти акцій, то вони розподілені між власниками НДР (глобальних депозитарних розписок) і дрібними акціонерами, які працюють на фондовій біржі. Купити цінні папери компанії не так вже й складно, для цього достатньо знайти іншого акціонера або зареєструватися у будь-якого фінансового брокера і купити цінні папери в режимі онлайн.

Купити цінні папери компанії не так вже й складно, для цього достатньо знайти іншого акціонера або зареєструватися у будь-якого фінансового брокера і купити цінні папери в режимі онлайн

Зміст:

Не плутати з українським ВТБ!
Офіційний сайт компанії!
Коли з'являться привілейовані акції!
Соціальна діяльність ВТБ!
Чому вартість акцій ВТБ сьогодні може вирости?
Недоліки ВТБ!
Чого чекати від акцій в майбутньому?

Не плутати з українським ВТБ!

Коли ви шукайте офіційний сайт або інформацію про цей банк в інтернеті, то можете потрапити на український сайт, а там - зовсім інший ВТБ, який працює на території іншої країни і по іншим відповідним законом. Тому будьте уважні, щоб інвестувати саме туди, куди вам потрібно.

Офіційний сайт компанії!

На сайті vtb.ru ви знайдете масу корисних відомостей, будь ви акціонером, інвестором, підприємцем або звичайною людиною, бажаючим взяти кредит. Якщо вже говорити за акціонерів, то їм будуть цікаві фінансові звіти компанії, інформація про дивіденди, планах ВТБ на майбутнє і багато іншого. Інвесторам присвячений окремий розділ сайту.

Коли з'являться привілейовані акції!

Коли з'являться привілейовані акції

На даний момент привілейованих акцій, за які виплачуються великі дивіденди, відсутні, проте їх впровадження на ринок в проекті. Офіційних підтверджень цьому немає, але якщо зайти на сайт ВТБ, то можна спостерігати там розділ, присвячений цьому виду акцій. Цілком можливо, скоро інвестори зможуть придбати привілейовані акції на фондовій біржі.

Соціальна діяльність ВТБ!

Як і будь-який великий банк, ВТБ не залишається осторонь від благодійності та соціальної допомоги. Зокрема, банк спонсорує безліч спортивних команд, проводить благодійні концерти, культурні заходи, створює безкоштовні курси і тренінги фінансової грамотності для молоді а також поморгай російському освіті. Все це формує позитивний імідж банку серед людей і підвищує до нього довіру потенційних клієнтів.

Чому вартість акцій ВТБ сьогодні може вирости?

 1. Великі державні активи - це запорука урядової підтримки і зацікавленості. Зокрема, можна сподіватися на те, що гроші з державних фондів будуть проходити саме через ВТБ, а також цей банк завжди отримає необхідні йому ліцензії, адже, по суті, його діяльність приносить велику користь державі, і державі не вигідно затягувати з видачею потрібних документів через бюрократію.
 1. ВТБ займає провідні світові позиції серед банківських установ. Якщо говорити за Росію, то поступається він лише Ощадбанку, і то не в усьому. А великі розміри - це велика прибуток і такі ж перспективи частка подальшого зростання. Я не здивуюся, якщо через кілька років ВТБ стане міжнародним банків зі світовим ім'ям. Тому, вклавшись в акції ВТБ сьогодні, ви забезпечите собі довгий і стабільнорастущій дохід.

Тому, вклавшись в акції ВТБ сьогодні, ви забезпечите собі довгий і стабільнорастущій дохід

 1. Як уже згадувалося вище, благодійна діяльність банку сприяє його іміджу в народі. Так, люди набагато охочіше будуть нести гроші в організацію, яка спонсорує освіту і культуру, ніж в банк, який тільки вкладає кошти для заробітку. Розташування споживача - це важлива частина будь-якого бізнесу, яка, по суті, безцінна.

Недоліки ВТБ!

 1. Банк є державною власністю, тобто саме держава управляє його діяльністю через контрольний пакет. Мінус тут в тому, що державна система управління бізнесом, як правило, набагато поступається приватної. Некомпетентні держслужбовці (професіонали не стануть працювати за зарплату державного службовця), бюрократизм, хабарі, комуністичні залишки - все це не сприяє заробітку, якщо не сказати більше.
 1. Банк часто проводить емісію нових акцій, тобто друкує нові цінні папери. Це значно знижує вартість вже існуючих цінних паперів, що не може залучати інвесторів. І якщо більшість ВАТ свої акції взагалі не виробляють, то ВТБ робить це досить часто.
 1. Поки що ВТБ все-таки поступається лідерством своєму головному конкуренту - Ощадбанку, і багато інвесторів вкладаються саме в нього. Клієнтів більше у Ощадбанку, та й держава воліє саме його для фінансових операцій з державним бюджетом. Можливо, ситуацію в майбутньому зміниться, але на сьогоднішній день, на думку більшості акціонерів, інвестиції в Ощадбанк вигідніше, ніж в ВТБ.

Можливо, ситуацію в майбутньому зміниться, але на сьогоднішній день, на думку більшості акціонерів, інвестиції в Ощадбанк вигідніше, ніж в ВТБ

 1. Дивіденди по акціях Ощадбанку виплачується невеликі, навіть враховую низьку ціну самих акцій. Вони потихеньку зростають, але все ж таки не досить, щоб залишити акціонерів задоволеними. Якщо ви хочете купити акції для перепродажу - дерзайте, але от якщо ви прагнете отримувати регулярні виплати - пошукайте інші варіанти для вкладень.
 1. Якщо подивитися на графік на початку статті, то можна спостерігати стабільне спадний рух ціни на цінні папери. І хоча вартість акцій ВТБ сьогодні дещо зросла, інвесторів не приваблює, коли протягом декількох років цінні папери компанії знецінюються.

Чого чекати від акцій в майбутньому?

Чого чекати від акцій в майбутньому

Як уже згадувалося вище, протягом останніх кількох років ціна на акції падала, але недавно з'явилася надія на швидкий підйом. Якщо подивитися на графік вище, то можна помітити, що в кінці минулого року ціна пробила рівень 0.6, а потім закріпилася на ньому. Якщо курей незабаром почне рости, то можна з великою часткою ймовірності говорити, що він почне підйом, причому досить значний і довгостроковий. Вартість акцій ВТБ сьогодні відносно невелика, але є чималий шанс, що вона виросте незабаром.

Всім вдалої торгівлі і успіхів в бізнесі!

Чому вартість акцій ВТБ сьогодні може вирости?
Чого чекати від акцій в майбутньому?
Чому вартість акцій ВТБ сьогодні може вирости?
Чого чекати від акцій в майбутньому?
Чому вартість акцій ВТБ сьогодні може вирости?
Чого чекати від акцій в майбутньому?
Новости