• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Продаж замків палаців особняків в Європі

  1. Безоплатне отримання європейської субсидії
  2. Калькулятор вартості реконструкції замків
  3. Ласкаво просимо в Європу!

Безоплатне отримання європейської субсидії

Ми допоможемо з оформленням субсидії для реконструкції замку в Словенії.

Калькулятор вартості реконструкції замків

Розрахунок витрат пов'язаних з придбанням, утриманням та реконструкцією замків в Словенії.

Ласкаво просимо в Європу!

Наша компанія випускає власний журнал, який поширюється абсолютно безкоштовно.

Придбання старовинного замку або середньовічного палацу в Європі це не тільки цікава і романтична покупка. Якщо дійсно придбаний потрібний замок, у відповідній території - він може принести вам не тільки задоволення володіння таким грандіозним і старовинним об'єктом, а й фінанси.

Купуючи замок або палац в Словенії ви отримуєте можливість отримати або вигідний комерційний об'єкт, або можете зробити його фамільним замком і вашим фамільним надбанням, яке гордо буде передаватися від батька до сина.

Купуючи старовинний замок або фортеця, яка підлягає реконструкції, в в Словенії ви маєте можливість спроектувати його під готельний комплекс з рестораном, вищого рівня будинок престарілих або спа готель.

Крім того, що ідея володіння замком цікава сама по собі, є можливість і отримати фінансову безповоротну Допомога від уряду країни на реконструкцію даного об'єкту. В середньому ви можете розраховувати на безоплатне отримання коштів в розмірі до 500 000 Євро.

Звернувшись в нашу компанію ми допоможемо вибрати вам найкращий з існуючих пропозицій на продаж, перевірити його документацію, уточнити про можливості отримання безповоротних субсидій на реконструкцію даного об'єкту. Купуючи замок з нами, ви отримаєте об'єкт з уже продуманим майбутнім. Від вас потрібно лише бажання купити замок - все інше ми за вас зробимо під ключ.

Ми готові повністю взяти на себе всі клопоти, пов'язані з перевіркою всієї документації замку, підготовки всієї проектної документації, отримання всієї дозвільної документації і самим процесом реконструкції об'єкта, аж до його умеблювання по всім вашим вимогам.

Спеціальні пропозиції

Новости