• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

«Fluidra» - новий спонсор фонду імені Міс ван дер Рое

Через свою філію «Fluidra Engineering Services» група «Fluidra» в минулому місяці стала офіційним спонсором фонду імені Міс ван дер Рое . Слідом за підписанням спонсорської угоди багатонаціональна компанія буде вносити свій вклад і в різноманітну освітню діяльність, здійснювану Фондом.

Заснований в 1983 році міською радою Барселони фонд імені Міс ван дер Рое був покликаний оновлювати і підтримувати в належному стані павільйон, спроектований німецьким архітектором Людвігом Міс ван дер Рое (1886-1969 рр Заснований в 1983 році міською радою Барселони фонд імені Міс ван дер Рое був покликаний оновлювати і підтримувати в належному стані павільйон, спроектований німецьким архітектором Людвігом Міс ван дер Рое (1886-1969 рр.) Для Міжнародної виставки в Барселоні в 1929 році.

Так як він був павільйон був відкритий більше 30 років тому, весь цей час Фонд забезпечував його збереження, і до цього дня сприяє просуванню вивчення і поширення мистецтва архітектури і сучасного дизайну, а також робіт Людвіга Міс ван дер Рое.

Одним з найвидатніших досягнень організації стало співробітництво з Європейською комісією щодо заснування призу Європейського союзу по сучасній архітектурі, також відомого як премія імені Міс ван дер Рое, яка в даний час вважається однією з найбільш визнаних і впливових нагород в галузі архітектури.

Для досягнення своєї мети фонд імені Міс ван дер Рое нерідко організовує виставки, на яких відвідувачі можуть побачити проекти-переможці та взяти участь в конференціях, популярних в своїй аналітичній частині та обговоренні проблем архітектури і урбанізму.

Також, щоб продемонструвати те, як розвивається сучасна архітектура, організація випускає каталог з роботами всіх фіналістів та переможців, яким присуджується премія імені Міс ван дер Рое. У 2015 році Зал філармонії в Щеціні (Польща), спроектований архітекторами з Барселони Бароцци і Вейга , Виграв цю премію.

Компанія «Fluidra Engineering» братиме участь у всій цій діяльності в якості офіційного спонсора Фонду, таким чином, підтверджуючи свою відданість справі архітектури та інновації.

Новости