• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

«Преса України» віддала безкоштовно ділянку за мільйон гривень на Шулявці під ЖК • SKELET-info

Ділянка землі в Києві в районі станції метро «Шулявська», вартість якого становить близько 1 млрд гривень, був безкоштовно переданий державним видавництвом «Преса України» Державного управління справами президента під забудову Ділянка землі в Києві в районі станції метро «Шулявська», вартість якого становить близько 1 млрд гривень, був безкоштовно переданий державним видавництвом «Преса України» Державного управління справами президента під забудову. Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на дані детального плану території (ДПТ). Згідно з документами, тепер на ділянці біля станції метро, ​​яким користується «Преса України», побудують житловий комплекс.

За даними держкадастру, за адресою проспект Перемоги, 50 є три ділянки загальною площею 6,87 га. Всі вони є державною власністю і перебувають в постійному користуванні «Преси України».

Видання пише, що в 2016 році «Преса України» видала лист з розміщення на її ділянці житлово-офісного комплексу. Вона повинна стати замовником будівництва. Як зазначає видання, якщо б Держуправління справами продало забудовникам ці 6,87 га хоча б по $ 50 тис. За сотку, то держава отримала б за цю землю $ 34,35 млн.

Тепер цю ділянку виведений з категорії промислових територій - його переводять в категорію житлової багатоповерхової забудови. Там буде торговий центр, підземні паркінги, початкова школа на 220 учнів та дитячий садок на 160 дітей.

Зараз на цій території знаходиться ряд капітальних будівель і споруд різної поверховості, різного призначення (інженерні, технологічні, комунальні, адміністративні). Замовник ( «Преса України») планує зберегти адмінкорпус.

Крім того, приміщення в будівлі «Преси України» на Шулявці розглядається під розміщення Державного бюро розслідувань. Інші корпусу планується демонтувати - основні виробничі і складські потужності видавництва розміщені на вул. Героїв Космосу, 6 і 8а.

Також в ДПТ сказано, що винос підприємства пов'язаний, перш за все, з різким спадом виробничих потужностей (друк різних періодичних видань) після розпаду Радянського Союзу, ліквідації КПРС, обмеження діяльності інших прокомуністичних партій і громадських організацій і т.д.

д

Раніше SKELET-info повідомляв, що дружина народного депутата від БПП Сергія Березенко про Уляна є власницею дитячого садка «Кідсвуд» на закритій території Будинку відпочинку Конча-Заспа Держуправління справами, яке після євромайдан очолював нардеп.

В тему: Землю від «Родовід Банку» на Оболоні продають вже на 1,5 млрд дешевше

SKELET-info

Новости