• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Росії можуть почати залучати до кримінальної відповідальності за скручений пробіг

На думку укладачів відповідного законопроекту, навмисне зміна пробігу при продажу машини - справжнє шахрайство.

На думку укладачів відповідного законопроекту, навмисне зміна пробігу при продажу машини - справжнє шахрайство

Активісти одного з автомобільних форумів таким чином сподіваються виправити ситуацію на російському вторинному ринку, при якому під час покупки вживаного транспортного засобу дуже висока ймовірність нарватися на обман. Скручений пробіг, на їхню думку, є одним із серйозних дефектом машини, приховування якого може спричинити за собою не тільки обманутого покупця, але і дорожньо-транспортні пригоди.

Скручений пробіг, на їхню думку, є одним із серйозних дефектом машини, приховування якого може спричинити за собою не тільки обманутого покупця, але і дорожньо-транспортні пригоди

На даний момент корисна ініціатива знаходиться на стадії громадського голосування і в разі схвалення профільними чиновниками, навмисне скручування пробігу автомобіля буде переслідуватися за 159 статтею Кримінального Кодексу Російської Федерації. Варто додати, що подібна ініціатива недавно отримала схвалення в сусідній Польщі, і вже з наступного року за подібне шахрайство недбайливих автовласників чекатиме позбавлення волі строком до 5 років.


Олексій Лопатин

Новости