• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Можуть заборонити в'їзд на 10 років: Порошенко підписав закон про посилення контролю за кордоном

Законом вноситься ряд змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення / president

Законом вноситься ряд змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення / president.gov.ua

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави», яким посилюється контроль за державним кордоном України.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі глави держави.

Читайте також Чубаров прокоментував ідею про позбавлення громадянства за участь в "виборах" в Криму

«Реалізація законодавчого акта дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні України, в контрольованих прикордонних районах, а також в контрольних пунктах в'їзду-виїзду з або на тимчасово окуповану територію України», - відзначили в прес-службі.

Законом вносяться зміни для вдосконалення заходів, які використовуються Державною прикордонною службою для протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушенням у прикордонній сфері.

Зокрема, вноситься ряд змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, вводяться два нових види адміністративної відповідальності. Крім того, вносяться доповнення до законів «Про забезпечення прав і свобод громадян та про правовий режим на тимчасово окупованій території України», «Про Державну прикордонну службу України», «Правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про створення вільної економічної зони« Крим »і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» для вдосконалення заходів, які вживаються ДПСУ в протидії нелегальній міграції на державному кордоні та іншим правопорушенням м у прикордонній сфері.

Читайте також КСУ почав розгляд президентського законопроекту про скасування депутатської недоторканності

Як повідомляв УНІАН, 8 лютого Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави» (реєстраційний номер 5442).

Законом передбачено, що в разі невиконання рішення про заборону в'їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства забороняється подальший в'їзд на десять років, який додається до частини терміну заборони, які не минув до моменту прийняття повторного рішення.

Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ при виконанні ним службових обов'язків, пов'язаних з охороною держкордону або здійсненням прикордонного контролю в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон або контрольних пунктах в'їзду-виїзду, тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку.

Новости