• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вантажоперевезення як бізнес

Послуги з вантажоперевезень користуються постійним попитом, адже люди завжди купують товари, які необхідно доставити додому, переїжджають або просто відправляють габаритні посилки Послуги з вантажоперевезень користуються постійним попитом, адже люди завжди купують товари, які необхідно доставити додому, переїжджають або просто відправляють габаритні посилки. В цьому випадку транспортні компанії стають незамінні. Але ринок транспортних послуг просто переповнений дрібними компаніями, які харчуються заробляти, при цьому зовсім не бажають покращувати сервіс або якість. Бажаючи зайнятися вантажоперевезеннями необхідно спланувати свої дії, щоб не поповнити ряди згаданих компаній.

Сервіс - понад усе

Суть бізнесу вантажоперевезень полягає не тільки в підписанні договорів про матеріальну відповідальність, упаковці вантажів, своєчасній доставці, розпакування та встановлення на місця. Вантажоперевезеннями займаються всі, кому не лінь, але це тільки на перший погляд дуже просто і легко. Компанії з декількох вантажників наймають оператора для прийому заявок і починають свою роботу. Тільки страждають від такої діяльності клієнти. По телефону они чують одну суму, а за фактом повинні заплатити зовсім іншу. Недобросовісні перевізники можуть посилатися на відсутність місць на парковці, що змусило їх далі їхати ніж передбачалося, кожен поверх виносу оплачується окремо і ще багато безглуздих пояснень. Добре коли початкова і кінцева сума збігається, але досить часто клієнту доводиться переплачувати.

Кожному, хто захоче організувати свій бізнес вантажоперевезень доведеться конкурувати з дешевою і неякісною перевезенням. Серйозні і відповідальні компанія завжди будуть затребувані і обов'язково знайдуть своїх клієнтів. А з нашому системою, Ви завжди зможете знайти транспорт для перевезення вантажів у той же час знайдете вантаж для перевезення , І співпраця буде вестися тільки з перевіреними компаніями, які добре зарекомендували себе.

Договору про матеріальну відповідальність

Багато клієнтів при покупці дорогих товарів намагаються заощадити на доставці. Природно ніякої договір вони не становлять і надалі отримують потертий або подряпаний товар, це в кращому випадку, а в гіршому - бракує якоїсь деталі або елемента. Звичайно, після такого випадку клієнт більше не звернутися в таку компанію. Але що ж робити Вам, як бізнесмену?

Кожен бажаючий може придбати транспортний засіб, зареєструватися як підприємець і працювати без складання договорів. Тільки під час транспортування вантаж переходить під відповідальність перевізника і такі фірми не гарантують його цілісність і збереження. Ваша основна задача оформляти юридичні договори про матеріальну відповідальність. Звичайно, це означає, що Ви під час перевезення будете повністю відповідати за чуже майно. Відповідальності бояться не варто якщо у Вас працюють сумлінні вантажники і процес роботи добре налагоджений. Рівень Вашого професіоналізму в очах клієнта буде зашкалювати і вони безсумнівно скористаються Вашими послугами ще раз і будуть давати свої рекомендації знайомим і родичам. Рекомендуємо також прочитати про видах тари для перевезень вантажу , Щоб зрозуміти що є і що краще підійде Вам.

Щоб договору були грамотно складені і мали юридичну силу їх оформляти повинен кваліфікований юрист. Без такої посади в штаті компанії обійтися складно, тому що доведеться працювати з різними вантажем і клієнтами. Багато будуть бажати внести поправки і переробити. Під час перевезення цінних речей, Вам слід утримувати відсоток від його вартості, адже Ви несете повну матеріальну відповідальність. Це пункт слід вказати в договорі. Для того, щоб убезпечити себе від шахраїв, працюйте на умовах повної передоплати.

Якщо все-таки сталося так, що Ваші співробітники пошкодили вантаж, то потрібно складати акт і оцінювати вартість збитку. Але головне завдання виконано, вантаж доставлений на місце призначення. За допомогою попередньо підписаних договорів Ви позбавите себе і клієнта від зайвих неприємностей.

формування колективу

На початковому етапі Вашої роботи кількість замовлень буде невеликим, тому брати вантажників на постійну роботу не вигідно, краще наймати їх на разове виконання замовлення. Але через деякий час Вам знадобляться постійні співробітники і потрібно докласти максимум зусиль, щоб працівники захотіли у Вас залишитися. Соціальні гарантії, безкоштовне харчування і стабільна заробітна плата забезпечать сумлінне ставлення до свої обов'язків, а це ключ до успіху Вашої справи. На початку хороші умови праці забезпечити не вдасться, але до цього потрібно прагнути.

На початку хороші умови праці забезпечити не вдасться, але до цього потрібно прагнути

Для того, щоб Ваш бізнес розвивався, не потрібно брати на роботу друзів або родичів. Питати з них набагато складніше ніж зі звичайних співробітників і в результаті можна залишитися без друзів і без працівників.

Матеріально-технічне оснащення

Починати свій бізнес можна всього з одного транспортного засобу, який має повністю відповідати вимогам вантажоперевезення. Після того, як з'явилося відносно стабільна кількість замовлень, слід задуматися про покупку нових транспортних засобів. Найкраще купувати імпортні машини, з ними набагато менше проблем, ніж з транспортом від вітчизняного автопрому. Навіть не дивлячись на високу ціну, вони стоять своїх грошей і прослужать Вам довгі роки.

На відміну від інших видів діяльності, в вантажоперевезеннях, розміщення Вашого офісу ніяким чином не впливає на кількість замовлень. Адже клієнтові не потрібно до Вас їхати, Ваші співробітники самі до нього приїдуть. Що дійсно потрібно в цій справі, так це багатоканальний телефон і ввічливий диспетчер. Кожна розмова з клієнтом вимагає часу, тому розмовляючи з одним, Ви можете втратити іншого. Багатоканальний телефон в офісі допоможе уникнути такої ситуації.

Використання інтернету і просування своєї компанії в інтернет середовищі, - невід'ємна частина сучасного бізнесу. Кожна поважаюча себе фірма створює свій офіційний сайт. Останнім часом інтернет став основним джерелом нових клієнтів. Звичайна друкована реклама не дасть такого ефекту. Очікуваний результат принесе зовнішня реклама на своїх транспортних засобах (брендування) і на спецодязі працівників.

Лояльність до клієнта

Багато хто вважає, що переїзд буває тільки раз, і про це величезна помилка. Дуже часто замовники можуть знову опинитися в умовах переїзду і якщо минулого разу Ви якісно надали свої послуги, то можна чекати повторного звернення. Не виключено, що деякі співробітники компанії-клієнта можуть до Вас звернутися в приватному порядку. Тому добре організований переїзд може залучити більше клієнтів ніж реклама.

Рекомендаційні та листи подяки від великих компаній або відомих людей можуть стати в нагоді для демонстрації своєї надійності і рівня послуг, що надаються. Якщо у Вас є такі клієнти, то ні в якому разі не соромтеся попросити написати лист.

Лояльність до клієнта безсумнівно змусить його повернутися до Вас. Якщо замовник бажає скористатися додатковою охороною вантажу, то взявши на себе відповідальність за переговори з охороною Ви безсумнівно отримаєте плюс в свою репутацію. Власний пакувальний матеріал і працівники, які все самі упакують, позбавлять клієнта від зайвих клопотів. Чесність і виконана додаткова послуга повернеться Вам сторицею.

Щоб відкрити свій бізнес з вантажоперевезень потрібно скласти чіткий план дій. Кожен крок повинен бути ретельно продуманий. Для кращої самоорганізації можна скласти бізнес-план. У бізнес-плані слід:

  • вказати оптимальний варіант організаційно-правової форми діяльності (ІП, ТОВ);
  • проаналізувати місцевий ринок вантажоперевезень;
  • скласти маркетинговий план для підприємства (види реклами, її вартість)
  • скласти виробничий план підприємства (кількість транспорту і співробітників);
  • розрахувати витрати і доходи.

Перед тим, як приступити до вантажоперевезень, слід відкрити ВП. Для цього потрібно подати заяву до територіального податкового органу, квитанцію про сплату митом, копію сторінок паспорта та ІПН. Також дивіться інформацію про те, до якого виду бізнесу відноситься перевезення вантажів .

Але що ж робити Вам, як бізнесмену?
Новости