• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд сервісу вантажоперевезень ати су і як з ним працювати - реєстрація, пошук вантажів по Росії, розрахунок відстаней і інші функції

 1. Коротка характеристика АТІ.СУ
 2. Огляд функціоналу «АвтоТрансІнфо»
 3. Заводимо платний аккаунт
 4. Пошук автотранспорту (з відео)
 5. Пошук вантажів по Росії на АТІ.СУ (з відео)
 6. функції списків
 7. Як додати свій автотранспорт на сайт (відео)
 8. Розрахунок відстані
 9. Розрахунок часу, необхідного для проходження маршруту на «АвтоТрансІнфо»
 10. «Паспорт надійності»
 11. тендери
 12. Страхування вантажу
 13. Форум
 14. Відгуки про роботу АТІ.СУ

Нинішній ринок вантажоперевезень безпосередньо пов'язаний з інтернет-ресурсами, на яких власники вантажів, диспетчери вантажоперевезень і перевізники знаходять один одного

Нинішній ринок вантажоперевезень безпосередньо пов'язаний з інтернет-ресурсами, на яких власники вантажів, диспетчери вантажоперевезень і перевізники знаходять один одного. Сайти для вантажоперевізників вкрай важливі, саме на них зароджується конкуренція, і кожен з учасників ринку відчуває себе більш впевнено в зв'язку зі збільшенням кількості інформації і попиту на свої послуги. Найпопулярнішим сервісом в своєму сегменті, безумовно, є «АвтоТрансІнфо» (далі - просто АТІ.СУ). Про нього і поговоримо докладніше.

Коротка характеристика АТІ.СУ

Щодня транспорт для перевезення вантажу за допомогою цього ресурсу знаходять десятки тисяч вантажовласників. У користувачів АТІ.СУ є можливість безкоштовно публікувати розміщення про свої послуги, а також інші корисні відомості в рамках своєї сфери діяльності.

На сайті представлений широкий вибір корисних сервісів (наприклад, «Розрахунок відстаней», який проводиться швидше, ніж на Яндекс.Картах; про нього ми ще поговоримо докладніше), значна і постійно оновлювана документационная база, маса тематичних форумів, актуальні новини галузі та багато чого ще.

Серед істотних плюсів АТІ.СУ також можна виділити:

 • страхування вантажу;
 • допомога оформлення перепусток в Москву (МКАД, ТТК, СК);
 • перевірка контрагентів;
 • розвинений сервіс рейтингу;
 • наявність мобільної версії.

Втім, вади теж є:

 • кількість різного роду посередників декому може здатися відразливим, оскільки немає ніяких гарантій, що та чи інша заявка пройшла через руки тільки одного автодиспетчера. Загрожує це тим, що перевізнику залишаться лише «ріжки та ніжки», тоді як основна сума розповзеться по кишенях цих самих посередників;
 • занадто відкрита система, яка сприяє порушенню зобов'язань з боку як замовника, так і перевізника.

Також не можна не виділити окремо, що в безкоштовному режимі користувачам сайту доступний лише обмежений набір функцій - для решти доведеться розщедритися.

Переваги і недоліки «АвтоТрансІнфо» розібрали, тепер пора перейти на функціонал сервісу.

Огляд функціоналу «АвтоТрансІнфо»

Як зареєструватися

Реєстрація на сайті АТІ.СУ безкоштовна і дозволить вам розмістити свій вантаж або автотранспорт.

СУ безкоштовна і дозволить вам розмістити свій вантаж або автотранспорт

Процес реєстрації на сайті дуже простий

Заповнивши всі поля і вказавши свій реальний e-mail, натискаєте "Зареєструватися", після чого підтверджуєте реєстрацію в листі, що прийшов вам на електронну пошту. Тепер ви зареєстровані і можете користуватися частиною послуг сайту АвтоТрансІнфо. Для відкриття повного функціоналу, як ми і говорили вище, доведеться внести абонентську плату.

Заводимо платний аккаунт

Для оплати свого облікового запису в «Кабінеті Користувача» переходимо в розділ «Оплата послуг АТІ» і вибираємо, які послуги нам потрібні. Вибрати потрібну послугу не складе труднощів, так як всі надані можливості докладно описані. Крім того, сплативши аккаунт, ви отримаєте 1.5 бала в «Паспорт Надійності», про який розповімо нижче.

5 бала в «Паспорт Надійності», про який розповімо нижче

Платний аккаунт дозволить користуватися всіма сервісами АТІ.СУ без обмежень

Пошук автотранспорту (з відео)

Пошук машин проводиться за допомогою введення таких параметрів, як пункт завантаження, місце призначення, дата навантаження, тип кузова і обсяг вантажного автомобіля. Після відправлення запиту на сайт виводиться інформація про підходять під введені параметри автомобілях. Пошук проводиться практично миттєво, що є великим плюсом даного сервісу.

Але тут же виявляється і перша складність - кількість доступної для незареєстрованого користувача інформації. Якщо ви не зареєстровані або володієте безкоштовним акаунтом, то виводиться інформація про доступні транспортних засобах буде вкрай мізерна. Говорячи конкретніше, перелік відповідних автомобілів ви побачите, проте відомості для зв'язку з ними будуть закриті практично всі. Тут вже хочеш не хочеш задумаєшся про покупку платного аккаунта із щомісячною абонентською платою.

Пошук вантажів по Росії на АТІ.СУ (з відео)

Пошук всіляких вантажів на сайті АТІ також вельми простий. Для перегляду потрібно перейти в розділ «Вантажі». Заповнюємо там необхідні поля пошуку і натискаємо «Знайти». Крім того, система сайту «АвтоТрансІнфо» дозволяє використовувати географічні списки, про які напишемо трохи нижче. Функція пошуку вантажів в «Еліпс» дозволяє шукати вантажі не тільки в точно зазначених координатах, але і в попутному напрямку в проміжку між зазначеними містами.

Функція пошуку вантажів в «Еліпс» дозволяє шукати вантажі не тільки в точно зазначених координатах, але і в попутному напрямку в проміжку між зазначеними містами

Ви зможете шукати вантажі не тільки в точно зазначених координатах, але і в попутному напрямку

Можливості сервісу АвтоТрансІнфо дозволяють підібрати певний тип вантажу для транспортного засобу. Для цього потрібно тільки натиснути на кнопку «Підібрати відповідний вантаж» і вибрати тип вантажу, призначений для перевезення на вашому транспортному засобі.

функції списків

Списки в АТІ.СУ грають роль набору окремих критеріїв - наприклад, фірми, міста і т.п. Кожен список має свою назву. Будь-якому користувачеві сайту АвтоТрансІнфо доступна можливість створення таких списків для об'єднання фірм, міст або областей.
Списки фірм в АТІ - це підрозділ фірм за категоріями і ставленням до них - наприклад, чорні списки, партнерські і т.д.
Ця функція дуже корисна і дозволяє шукати вантажі або транспорт тільки у тих компаній, яким ви довіряєте.

Ця функція дуже корисна і дозволяє шукати вантажі або транспорт тільки у тих компаній, яким ви довіряєте

Списки допоможуть об'єднати як сумлінних партнерів, так і не дуже

Як додати свій автотранспорт на сайт (відео)

Як додати свій вантаж на АТІ.СУ (з відео)

Вантаж в АТІ додається через особистий кабінет за допомогою відправки форми «Додати вантаж».
В інформацію про вантаж вноситься: тип вантажу, його обсяг, вага, місце завантаження і розвантаження. Крім того, зазначаються необхідний вид транспорту, дата навантаження, контактні дані та примітка до заявки.

Розрахунок відстані

Система «Розрахунку відстані між містами» на АТІ.СУ доступна будь-якому користувачеві сайту без реєстрації. Розрахунок проводиться за будь-яким точкам на території Росії, СНД, країн Європи та Азії.

Розрахунок проводиться за будь-яким точкам на території Росії, СНД, країн Європи та Азії

Функцією Розрахунок відстані можна користуватися і без реєстрації

При розрахунку відстані потрібно обов'язково вказати початкову і кінцеву точку маршруту. Додатково є можливість відзначити проміжні точки, що буде вельми до речі, наприклад, при довантаження транспорту. Після вказівки всіх точок маршруту натискайте на кнопку «Розрахувати».

При розрахунку відстані потрібно вказати початкову і кінцеву точку маршруту

Розрахунок часу, необхідного для проходження маршруту на «АвтоТрансІнфо»

Для розрахунку часу, необхідного на заданий маршрут, система АТІ.СУ сама враховує середню швидкість проходження ділянок маршруту, а також час, витрачений на проходження прикордонних пунктів пропуску та населених пунктів. Плюс до цього ці параметри доступні для коригування самим користувачем.

Після вказівки всіх точок і додаткових параметрів система «Розрахунку відстаней АТІ.СУ» видасть сторінку з маршрутом, вказавши час на його проходження, населені пункти та типи доріг, що зустрічаються на шляху. Для об'їзду населених пунктів натискаєте кнопку "виключити зазначені в об'їзд", попередньо їх вказавши.

Після заповнення всіх даних ви отримаєте сторінку з маршрутом, часом його проходження і населеними пунктами, що зустрічаються на шляху

Виданий системою АТІ.СУ маршрут можна роздрукувати, натиснувши на посилання «Версія для друку».

Маршрут також можна роздрукувати

«Паспорт надійності»

«Паспорт надійності» на порталі «АвтоТрансІнфо» - це загальна оцінка надійності компанії. У паспорт вноситься оцінка як за перевірену самим сайтом інформацію, так і за відгуки інших користувачів. Таким чином, «Паспорт надійності» служить для оцінки формальних ознак сумлінності фірми.

Таким чином, «Паспорт надійності» служить для оцінки формальних ознак сумлінності фірми

Паспорт надійності служить для оцінки формальних ознак сумлінності фірми

До факторів, що впливає на надійність компанії, відносяться:

 • час існування;
 • відповідність даних - реальних і тих, що були введені на сайті АТІ;
 • претензії, виставлені іншими користувачами сайту.

Надійність фірми відображається в її заявках і на підписах форуму

Оцінка надійності фірми відображається в її заявках і на підписах форуму АТІ.СУ. «Паспорт надійності» доступний для перегляду будь-якому учаснику сайту. Також кожен бажаючий може отримати інформацію, за що були нараховані бали надійності, або навпаки - з якої причини вони були зняті.

тендери

Тендерами є заявки, які розігруються на сайті АТІ. Відбір переможця ведеться за принципом змагання та ефективності. Взяти участь у розіграші може будь-яка зареєстрована на сайту «АвтоТрансІнфо» організація.

Взяти участь у розіграші може будь-яка зареєстрована на сайту «АвтоТрансІнфо» організація

Будь-яка зареєстрована на сайті компанія може взяти участь в тендері

Страхування вантажу

Для страхування вантажу пройдіть в свій особистий кабінет на сайті «АвтоТрансІнфо» і знайдіть розділ «Ваші страховки», де відображаються заявки на страхування вантажу. Розділ «Ваші договори страхування» зберігає інформацію про вже застраховану вантаж, включаючи договори зі страховими компаніями.

Якщо Ви є вантажовідправником, то можете застрахувати свій вантаж. Для цього в розділі «Вантажі» перейдіть на вкладку «Запит тарифу» / «Заява».

Страхування вантажу допоможе уникнути непотрібних втрат

Форум

Форум АТІ.СУ слід відвідувати регулярно. На ньому щодня створюються нові теми, багато з яких можуть виявитися корисними. Серед них, наприклад, тема про недобросовісних водіїв і партнерах, прочитання якої обгородить вас від ненадійних неплатоспроможних або крадуть вантажі партнерів.

Також цікава гілка з пошуку роботи та працівників: багатьом фірмам знадобляться викладені там резюме, а досвідченим працівникам в сфері вантажоперевезень - вакансії від транспортних компаній.

Тема з обговорення «Юридичних питань» постійно оновлюється, так як система вантажоперевезень має безліч правових нюансів. Відповіді в даній гілці найчастіше з'являються від грамотних фахівців, які допомагають вирішувати виниклі питання.

Гілка форуму «Матчасть» присвячена ремонту та обслуговування автомобільної техніки і є однією з найпопулярніших.

Гілка «Оренда і обмін» дозволяє виставляти пропозиції з продажу автотранспорту, причепів і т. Д.

У розділах «Дороги» та «Сервіс» найчастіше задаються питання про стан доріг на тому чи іншому маршруті, де можна перекусити, заночувати, цінах на паливо і пунктах технічного обслуговування.

На форумі зберігається маса цінної інформації

Підвівши підсумки по форуму, можна однозначно заявити: навіть якщо ви не будете користуватися основними можливостями сервісу «АвтоТрансІнфо», то його форум рекомендуємо відвідувати в будь-якому випадку.

Відгуки про роботу АТІ.СУ

Нормально заробити за допомогою цього сайту можуть тільки диспетчера. Не раз стикався з тим, що виставлена ​​на сайті ціна перевезення занижена рівно вдвічі. Тобто оголошено (припустимо) 4000 рублів, а вантажовласник віддає за роботу 8000 рублів. Прикро!

lazo72

http://otzovik.com/review_501431.html

Пишу відгук, тому що просто накипіло ... Зареєструвалися ми в АТІ перший раз в 2009 році і начебто нічого так, їздили і заробляли ... заробляли зірки, напрацьовували відгуки ... Але як тільки ми перестали оплачувати (ми знайшли постійну роботу і в ати поки потреби не було, і вирішили не оплачувати зайві 700₽), по закінченні приблизно півроку - нас взяли і видалили з системи !!! Як так!!! У нас було 5 зірок і багато відгуків, а вони взяли і без повідомлення видалили !!! Ми природно подзвонили їм туди щоб розібратися ... але на жаль ... нам сказали що вони можуть видалити акаунт взагалі без пояснення причин ... і ми ж не оплачували ... Ось і все !!!! І все пояснення ... У 2012 р ми знову зареєструвалися вже на інше ІП, так само напрацьовували зірки ... і ву а ля. Історія повторилася знову !!!! Ругачкі суперечки з ними не приносять користі !!! Нерви дорожче !!! Ну що можна сказати !! Крахобори! Люди їм платять по 990₽ в місяць а їм плювати на клієнтів !!! просто збирають гроші, а як тільки якісь питання до них виникають ... то всі вони не при справах !! Про всю систему в цілому можу сказати одне, зараз там звичайно знайти хороший вантаж дуже і дуже важко ... в основному диспетчера виставляють туди вже або «сміття» або за дуже дешеві гроші ...)))) Звичайно якщо сидіти і постійно оновлювати , то можна і стоїть найти !!!

Ірішка1587

http://otzovik.com/review_3144556.html

АвтоТрансІнфо, це один із сайтів, які надають інформацію про вантажоперевезення і швидше за все це один з кращих сайтів. На цьому сайті можна знайти вантаж для власника вантажівки, знайти автомашину, якщо вам потрібно перевезти вантаж, розрахувати маршрут, і багато іншого. З даним сайтом працював особисто, їх сервіс влаштовує, а у функціях сайту разобратся не важко, за півгодини внікнешь, це знає кожен логіст. Сайт розвивається, набуває все більшої популярності, з кожним днем ​​зростає база даних. Там можна вибрати перевізника будь-якої категорії, а його надійність відображається на сайті. Можна знайти на сайті кругорейс, т. Е. Зворотне завантаження. Щоб працювати з сайтом потрібно реєструватися і оплачувати послуги з надання інформації. Тим хто займається вантажоперевезеннями, я рекомендую даний сайт, вкладені кошти за користування, окупляться з лишком.

НАЙК

http://otzovik.com/review_214466.html

Працюємо з цим сайтом вже більше року. Він дав нам можливість вибратися з міських перевезень на міжмісто. Свого часу дуже виручив. Через рік вже з'явилися постійні клієнти і багато в чому завдяки цьому сайту. Багатьом він не подобається, але все їм користуються) А щодо того, що не платять-просто потрібно добре перевіряти контрагентів, не лінуватися з цим. Сайт судових приставів, арбітражка, сайт УФМС, перевіряйте всі і всіх. Уважно читайте договору, змушуйте їх змінювати на свою користь. Торгуйтеся і буде все нормально. А також не лінуйтеся не соромтеся обдзвонювати номери за рекомендаціями.

serafimas

http://otzovik.com/review_3677112.html

Як бачите, скільки людей - стільки й думок, тому вирішувати, користуватися сервісом АТІ.СУ чи ні, тільки вам. Ми ж зі свого боку постаралися представити вам максимально об'єктивний погляд на цей ресурс.

Матеріал актуалізовано 17.02.2017 р

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Новости