• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Міжнародні вантажоперевезення в Європу, Китай, США

 1. Міжнародні вантажоперевезення: особливості
 2. Міжнародні вантажні перевезення - види і різниця

Сьогодні практично жоден підприємець або власник бізнесу не обходиться без іноземних товарів. Послуга міжнародні вантажоперевезення з кожним роком все більше розвивається, тому що купувати вироби таким чином набагато дешевше. Тільки ось міжнародні вантажоперевезення - це тривалий, складний і дорогий процес. Компанія 7choice - це професіонали в галузі міжнародних вантажоперевезень і доставок в Україні.

Міжнародні вантажоперевезення: особливості

Міжнародні вантажоперевезення здійснюються з урахуванням безлічі факторів Міжнародні вантажоперевезення здійснюються з урахуванням безлічі факторів. Потрібно знати, як правильно оформляти документи, розробити найкращий шлях перевезення, залагодити масу проблем на митниці, переконається, що перевезення товару відповідає закону і інше.

Складність полягає в тому, що потрібно мати безліч документів, також дуже важливим є питання безпеки. Вона забезпечується тим, що використовуються якісні і найбільш ефективні транспортні шляхи, які відповідають міжнародним стандартам.

Необхідність в документації змінюється в залежності від виду і способу перевезення. Основні документи для міжнародного перевезення вантажів:

 • Водійське посвідчення.
 • Страховий договір.
 • Митний договір.
 • Ліцензія на міжнародні перевезення.
 • Дозвіл на вантаж.

Але є і маса додаткових моментів. Наприклад, це стосується особливостей і вимог країни, з якої вивозиться вантаж. Кожна держава має свої закони, тому потрібно знати безліч юридичних тонкощів.

Міжнародні вантажні перевезення - види і різниця

Існує кілька різних видів вантажоперевезень, які виконуються для доставки товарів. Вони всі мають свої переваги і недоліки, відрізняються за швидкістю і ціною. Вибрати спосіб найкраще в відповідності зі своїми вимогами і можливостями.

Основні способи вантажоперевезень:

 • морські;
 • авіаційні;
 • залізничні;
 • автомобільні.

Морське перевезення товарів виконується тільки тоді, коли в країні-відправника і країні-одержувачі є доступ до моря. Інакше витрати на один з найбільш затребуваних способів перевезення занадто високі. Основна частина вантажообігу виконується саме морським способом, особливо це стосується доставки зі США, Австралії чи деяких країн Азії. Він вважається найдоступнішим і безпечним.

Індивідуальні та відносно невеликі партії товарів найкраще перевозити за допомогою автомобіля. Основна перевага цього способу в оперативності - можна дуже швидко доставити вантаж з-за кордону. В основному, це пов'язано з тим, що у всій Європі і країнах Азії дороги дуже хороші, тому можна набагато швидше привести товари. Крім того, є можливість привезти товари прямо до вас на об'єкт. Але вартість автомобільного перевезення досить висока, тому багато підприємців вибирають інші способи.

Залізнична перевезення виолняется за допомогою універсальних контейнерів. Ви зможете зберегти час на вантаження-розвантаження товару, отримаєте гарантію того, що товар прийде в цілості й схоронності. Перевезення на залізниці є однією з найбільш доступних за ціною і безпеки.

Авіаційні перевезення - це найшвидший, але і найдорожчий спосіб міжнародного перевезення вантажів. Також складність в тому, що потрібно буде шукати спеціальні літаки і відповідні аеропорти. Але, якщо потрібно швидко виконати доставку будь-якого вантажу, то за допомогою авіа ви можете це зробити.

Компанія 7choice надає послуги міжнародного перевезення вантажу будь-якого типу. Ми оформляємо всі документи і піклуємося про ваш товар. Ви можете самостійно вибрати спосіб доставки, а ми подбаємо про решту.

В основні послуги нашої компанії входить:

 1. Прокласти шлях перевезення вантажу через територію кількох країн таким чином, зробити його максимально зручним, швидким і безпечним.
 2. Вибрати найбільш ефективний спосіб перевезення, щоб заощадити ваші витрати.
 3. Застрахувати вантаж від потенційних проблем, можливих втрат або пошкоджень.
 4. Оформити всю необхідну документацію.
 5. Вирішити всі проблеми на митниці.
 6. Доставити вантаж прямо до вас на об'єкт або склад.

7choice - компанія перевезення вашого вантажу, яка доставить товари в безпеки і збереження.

Новости