• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

диспетчер вантажоперевезень, все за і проти

Диспетчер вантажоперевезень, все за і проти

Багато людей стикалися з ситуацією, коли є вантаж і його потрібно перевезти до пункту призначення. Але самому зробити це буває досить складно. Адже проста людина не знайомий з правилами і нюансами вантажоперевезень, не володіє навичками в підборі транспорту та організації вантажно-розвантажувальних робіт. Тут є два варіанти. Перший варіант - це витрачати свій час і все це вивчити самому. Іноді це буває досить важко. Другий варіант - це диспетчер вантажоперевезень , Який надасть кваліфіковану допомогу в організації перевезення Вашого вантажу.

Диспетчер з вантажоперевезень - це юридична або фізична особа, яка є посередником між вантажовідправником і транспортною компанією (перевізником), яка безпосередньо здійснює перевезення вантажу. Іноді диспетчера називають логістом, або експедитором.

В обов'язки диспетчера входить:

 • визначення параметрів і нюансів вантажу, що перевозиться;
 • пошук відповідного транспорту;
 • організація вантажно-розвантажувальних робіт (при необхідності);
 • документальний супровід перевезення;
 • контроль над перевезенням;
 • контроль над оплатою третім особам, залученим до перевезення;
 • інші додаткові послуги;

Кожен диспетчер виробляє свою стратегію роботи сам. Все залежить від безлічі нюансів. Так диспетчера, які мають розрахунковий рахунок в банку, надають послуги юридичним особам, а диспетчера, які мають оборотні кошти, дають своїм клієнтам відстрочку платежу. Багато диспетчера надають свою систему бонусів та знижок, для своїх постійних клієнтів.

Як правильно вибрати диспетчера з вантажоперевезень?

Якщо Ви вирішили не витрачати свій час і вдатися до послуг диспетчера, не варто поспішати і відразу дзвонити в усіх напрямках. Варто пам'ятати що вантаж - це матеріальні цінності, які стоять N-е кількість грошей. А відповідно вибір диспетчера повинен бути ретельним і скрупульозним. Бували випадки, коли Клієнт, звернувшись до випадковій людині, втрачав свій вантаж, зривав багатомільйонні контракти і багато-багато інших негативних прикладів.

В першу чергу варто звернутися до своїх знайомих. Якщо люди працюють з диспетчером багато років, немає зауважень, все точно і в строк - це буде найкращою рекламою. Такий диспетчер заслуговує на повагу і варто зупинити свій вибір на його послуги.

Якщо такої можливості немає, ваші знайомі не пов'язані з вантажоперевезеннями, можна скористатися інтернетом. В інтернеті варто уважно ознайомитися з сайтами фірм, які надають послуги в цій галузі, ознайомитися з цінами, переліком акцій і бонусів, іншими нюансами. Далі ознайомтесь з відгуками на конкретну фірму від інших людей, які користувалися цими послугами, а тільки потім починайте телефонувати. Адже напевно, якщо компанія працює багато років, надає послуги в цій галузі великій кількості людей, багато інформації про неї можна знайти в інтернеті.

При першому дзвінку в компанію яка надає послуги диспетчера з вантажоперевезень ам, варто докладно поговорити з менеджером. Розпитати про ціни, наявності вільного автотранспорту, інших супутніх послугах. Якщо виникне необхідність можна особисто під'їхати в офіс і поспілкуватися з працівниками даного підприємства, так би мовити, особисто оцінити кваліфікацію і професіоналізм співробітників даної компанії.

Якщо компанія вселяє Вам довіру і зможе надати Вам повний пакет послуг, в яких Ви потребуєте, варто укласти договір на надання транспортно-експедиційних послуг. У договорі варто відобразити всі моменти і нюанси Вашої співпраці. Договір є юридичним документом і якщо що допоможе компенсувати Вам свої збитки і втрати. Якщо у Клієнта немає свого договору на надання ТЕУ, багато компаній можуть надати свій типовий договір.

Коли всі формальності улагоджені, відбувся обмін пакетом документів, письмовий договір укладено, оригінали документів отримані, можна приступати до співпраці. Тепер залишається сподіватися, що зроблений правильний вибір, і диспетчер з перевезення вантажу виявиться справжнім професіоналом. Адже іноді від його вправності і професійних якостей залежать мільйони.


Як правильно вибрати диспетчера з вантажоперевезень?
Новости