• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Диспетчер вантажоперевезень на дому: скільки можна заробити

  1. Скільки заробляє диспетчер вантажоперевезень
  2. думки читачів

Привіт, шановні читачі. У даній статті я познайомлю вас з ще одним видом домашнього бізнесу без особливих витрат - роботою диспетчера вантажоперевезень. Диспетчери - це посередники між замовниками і безпосередніми виконавцями, тобто, перевізниками.

Диспетчери - це посередники між замовниками і безпосередніми виконавцями, тобто, перевізниками

Водії-експедитори, в силу завантаженого робочого графіка, не можуть займатися пошуком клієнтів самостійно. Та й у замовників ситуація аналогічна - у них або просто не виходить підшукати водія самостійно, або немає на це часу. А великим організаціям, так і взагалі, витрачати час на подібне заняття недоцільно - куди простіше довіритися професіоналу-диспетчеру.

Диспетчер вантажоперевезень на дому має дуже добре розбиратися в тонкощах своєї професії, тому новачки повинні діяти вкрай обережно. З іншого боку, стартувати "диспетчерський" бізнес можна дуже швидко. Перші прибутки підуть протягом першого тижня (тиждень - максимальний термін доставки по країні, якщо, звичайно, не трапиться позапланових ситуацій).

Вартість перевезень може істотно відрізнятися, тому, виставляючи цінник на свої послуги, слід звірятися зі спеціалізованими сайтами, присвяченими вантажоперевезень і фрахту. На цих же сайтах можна підшукати собі звільнилася машину або потребує перевезення вантаж. Сильно радіти цьому не варто, так як конкурентів, охочих теж урвати "шматочок пирога", там більш ніж достатньо.

Часто після співпраці диспетчерів із замовниками, останні звертаються до них з іншими пропозиціями. Як правило, ці замовлення вже більш об'ємні, і якщо ви не хочете втратити клієнта, до них варто підійти більш відповідально. Хоча з технічної точки зору з великим замовленням не набагато більше метушні, ніж з дрібним, емоційне навантаження набагато вище. Підготувати документи просто - набрати, роздрукувати і так далі. А емоції будуть захльостувати - "Скільки мені заплатять?", "Як все влаштувати, щоб угода не зірвалася?", Ну ​​і все в такому дусі.

Ще один важливий момент в спілкуванні з замовниками - цінова політика. Не слід перегинати палицю, озвучуючи свою ставку, адже це одна з основних причин, за якими клієнти йдуть від одних диспетчерів до інших. У багатьох випадках все псує пішов не в те русло розмову (як, втім, і в роботі з виконавцями-перевізниками). Кращий варіант для вас - діяти делікатно, десь поступаючись, а десь відстоюючи свою позицію, пояснюючи ситуацію. Ці дрібниці вирішують результат угоди, тому навчитися правильно вести розмову на кожному етапі роботи дуже важливо. Рекомендована накладається націнка на стандартні і великі вантажоперевезення - не більше 10%, на дрібні - до 20%.

Диспетчеру вантажоперевезень на дому також потрібно буде підвищити свою фінансову грамотність, освоївши якомога більше готівкових та безготівкових способів розрахунку (банківські рахунки, пластикові картки та, звичайно ж, електронні валюти - Webmoney, PayPal і аналогічні).

Скільки заробляє диспетчер вантажоперевезень

Наостанок відповім на питання, який, я впевнений, цікавить вас з того самого моменту, коли ви почали читати цю статтю. Якщо в двох словах, то дохід від такої роботи або бізнесу буде коливатися в межах від 0 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (мова йде про одну людину - власна фірма зі штатом співробітників приносить в перспективі більш високі суми), хоча відомі приклади більш високого заробітку. Все залежить лише від вашого професіоналізму та вміння спілкуватися.

думки читачів

Хороша стаття, хоча ще до початку її читання я припускав, що відповідь на поставлене запитання буде «звичайно, вигідно!» Як не дивно, аж до сьогоднішнього дня конкуренція в цьому сегменті бізнесу не настільки гостра, і «воєн за замовника» не ведеться. Багато в чому це пов'язано, мабуть, з тим, що диспетчеру зовсім необов'язково працювати з великою кількістю клієнтів, так само як і надмірно афішувати і рекламувати свою діяльність. Але диспетчеру, якщо звичайно він працює один, потрібно знати основи юриспруденції, мікроекономіки, логістики та психології. І це далеко не всі корисні для диспетчера сфери науки, список може бути куди більше!

Ostrovitjanin

А це все навіщо диспетчеру вантажоперевезень потрібно?

Qwer

Відповідаю по пунктах:

Юріспріденціі - щоб не зіткнутися з «кидаловом» і не нарватися на неприємності при перевезенні вантажу, який, наприклад, заборонений до обігу в РФ. Водієві, що перевозить вантаж, відкрутитися буде простіше, ніж диспетчеру, прецеденти були!

Мікроекономіки - щоб зрозуміти механізм ціноутворення перевезень, простіше кажучи, своєї вигоди в цьому процесі. Погодьтеся, прикро, заробляти рубль, там де людина готова заплатити вам три!

Логістика - без коментарів. Знаючи закономірності руху вантажів в конкретному регіоні країни, легше їх оптимізувати.

Ну, а знання психології полегшує спілкування з клієнтом та укладання вигідних договорів!

Ostrovitjanin

Не думаю що робота диспетчера дуже вигідна - як правило після першого разу замовник і виконавець працюють безпосередньо, або транспортна компанія бере в штат (або за сумісництвом) диспетчера, та й ціни в кінцевому підсумку будуть узгоджуватися і змінюватися. Багато тут не заробиш.

AlexUkr

Високого прибутку тут немає, а відповідальність дуже висока. На вас можуть звали провину навіть за несвоєчасну поставку вантажу, може водій сам не вийти на зв'язок. У вас можуть виникнути технічні проблеми і що тоді будете робити, Ідея погана, диспетчером на дому можна працювати на продажах і консультаціях, але ні на перевезеннях вантажів.

Тетяна

Тетяна

Можу сказати, що в будь-якій справі розмір заробітної плати залежить від професіоналізму працівника. Не думаю, що звичайний диспетчер можна заробляти близько 200 тисяч, а то і більше. Особисто я б не стала працювати диспетчером саме з вантажоперевезень, так як це занадто велика відповідальність.

irka1161

irka1161, рядовий диспетчер, звичайно, не запрацює і 100000 рублів, а ось організатор диспетчерів в дружну і злагоджену команду може заробляти на місяць набагато більше 100 тисяч рублів. Ходив пару років назад на тренінг до одного московського підприємцю-логісту, який розповідав, що він керує командою з 50 (!) Диспетчерів вантажоперевезень, заробляючи на місяць не менше 120 тисяч рублів!

Ostrovitjanin

Робота диспетчера - це цілодобова робота де потрібно враховувати багато речей наприклад, скільки тонн тієї чи іншої продукції можна перевезти на рефрежератор, в яке місце потрібно розвантажити товар або куди його доставити, який температурний режим підтримується в машині, і якщо диспетчер не володіє цією інформацією він Навр чи знайде клієнтів.

Анжеліка

Диспетчерська робота завжди затребувана, тому що вона дуже нервова, важка і відповідальна. У приватному таксі і фірмах, що займаються вантажоперевезеннями, завжди є диспетчери, і вся зв'язок із замовниками здійснюється через них. Решта людей зайняті зовсім іншою справою - доставкою вантажів замовникам і від замовників.

tat

Диспетчер, - це робота відповідальна, і нею потрібно володіти досконало, щоб мати можливість відповісти на будь-яке питання клієнта, а таке прийнятно тільки в транспортній компанії на випадок, якщо диспетчер щось не знає, щоб у нього була можливість запитати, а прибуток, безпосередньо залежить від кількості прийнятих та виконаних заявок, і порахувати приблизну суму практично не можливо.

Анжеліка

Анжеліка, цілком з Вами согласен.Работа диспетчера дійсно дуже відповідальна, тому що він повинен вміти стикувати інтереси вантажовідправника, вантажоодержувача і автоперевізника так що-б кожна із сторін була задоволена. А найголовніше, користуючись послугами диспетчера відбувається грандіозна економія часу. Правда організація таких послуг справа не проста, але при грамотному і зваженому підході може дуже швидко окупитися і стабільно приносити прибуток.

falkov

Ви маєте рацію, щодо окупності, якщо грамотно все організувати, то прибуток буде максимальної лише тому, що зараз великий попит на вантажоперевезення з одного регіону в інший, і якщо водії - далекобійники зацікавлені в стабільній оплаті праці, і є команда фахівців, то цей бізнес на сьогоднішній день найперспективніший.

Анжеліка

Анжеліка, в тому-то і проблема, що далекобійники з великовантажними фурами воліють працювати або на велику солідну компанію, минаючи «дрібних сошок», або на себе і шукати замовлення самостійно. Тут працювати доведеться з шоферами на не дуже великих авто і, переважно, з тими, хто не може з якихось причин самостійно знайти замовника. Контингент не найкращий, м'яко кажучи. Але якщо мати хоча б мінімальні логістичні знання, і з цього «матеріалу» можна зліпити цілком прибуткову ланцюжок «замовник - перевізник - товар»!

Ostrovitjanin

Саме. Тому що коли диспетчер намагається звалити на себе роботу якісного логіста, то ця каша призводить до втрати часу в мінімальному ризику. У великих компаніях не диспетчер повинен і робить розрахунок за обсягом рефрижераторів та іншу логістичну складову.

alyans

Ostrovitjanin, в кожної транспортної компанії не залежно від того велика вона чи дрібна, скрізь працюють люди, а далекобійники працюють з тими людьми, хто є «господарем свого слова», і якщо диспетчер вантажоперевезень може взяти на себе вирішення виниклої в дорозі проблеми, то це великий плюс в його роботі лише тому, що йому довіряють роботу всієї команди.

Анжеліка

Анжеліка

Анжеліка, дрібна компанія, нехай там і працюють прекрасні професіонали і чесні люди, не зможе впоратися з великим обсягом робіт і забезпечити безпеку сторін, в плані невиконання кимось умов договору. Міжмісто тут не піде, тільки перевезення по області, і то відносно невеликий сегмент буде захоплений!

Ostrovitjanin

Вантажоперевезення всередині регіону теж мають великі обсяги робіт тільки через те, що постійно потрібно перевозити ті чи інші продукти харчування, техніку, побутові речі тощо з однієї точки країни в іншу, тому робота диспетчера полягає не в тому, щоб взяти заявку і відправити водія за вказаним маршрутом, але і в тому, щоб бути на зв'язку між водієм і клієнтом і забезпечити своєчасне виконання замовлення.

Анжеліка

Працювала я як то диспетчером по доставці в великому магазині побутової техніки, назва не скажу, щоб не рекламувати. Так ось з особистого досвіду хочу сказати, що це дуже не проста робота. Відповідальність, уважність, знову ж ввічливість, вміння згладжувати проблемні кути, стресостійкість, вміння знаходити спільну мову з будь-якою категорією людей - ось лише мала частина вимог, якими треба володіти для такої роботи. Можливо на дому трохи простіше, але не думаю, що така робота багатьох підійде.

Катерина В

Я погано собі уявляю, роботу диспетчера з вантажоперевезень на дому, тому, що диспетчер без досвіду роботи не впорається з покладеними на нього обов'язками тільки лише тому, що він повинен володіти всією необхідною інформацією, знати кількість водіїв на маршруті, технічну характеристику рефрижераторів, зуміти відповісти на будь-яке питання клієнта, а для цього потрібно знаходиться не вдома, а в транспортній компанії, щоб безпосередньо зв'язатися з директором для вирішення того чи іншого питання.

Анжеліка

А емоції будуть захльостувати - "Скільки мені заплатять?
Як все влаштувати, щоб угода не зірвалася?
Новости