• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Делла вантажоперевезення - переваги і недоліки сервісу

  1. ДЕЛЛА вантажоперевезення - історія розвитку сервісу перевезень
  2. Зовнішній вигляд сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення
  3. Як працює портал ДЕЛЛА вантажоперевезення
  4. Мінуси порталу ДЕЛЛА вантажоперевезення
  5. Інші недоліки сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення
  6. Висновок, чи варто працювати з транспортним порталом ДЕЛЛА вантажоперевезення

Продовжуємо огляд сервісів для вантажоперевізників, раніше ми описували можливості сайту АТІ.СУ , В даній статті розглянемо сервіс Делла вантажоперевезення. приступимо:

Сучасні інформаційні технології дуже вплинули на якісне функціонування ринку вантажоперевезень. Вони змогли внести чималі зміни в методи і технологію організації транспортних перевезень. Значиму роль в цьому зіграли транспортні інтернет-сайти, які можна назвати своєрідними інформаційними майданчиками для членів транспортного ринку.

Одним з таких сайтів є популярний український транспортний портал - ДЕЛЛА вантажоперевезення який доступний для всіх країн СНД включаючи Росію.

ДЕЛЛА вантажоперевезення - історія розвитку сервісу перевезень

Цей транспортний портал відкрився в 1995 році. На початку своєї історії він виглядав як звичайна веб-форма, яку замовники і перевізники використовували для введення відомостей про наявність транспорту і вантажів. Після певної обробки інформація про вільні продукти і транспорті розсилалась на електронну пошту користувачів. Минулий час внесло безліч важливих і значних змін у зовнішнє оформлення і роботу порталу DELLA вантажоперевезення.

Зовнішній вигляд сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення

Перше враження від порталу залишає тільки приємне. Транспортний сайт може похвалитися відсутністю перевантаженості сторінок, вільним дизайном в мінімалістичному стилі, приємним оформленням, виконаним в «пастельних» тонах, і наявністю транспортних таблиць спрощують пошук необхідної інформації. Крім того, на головній сторінці відсутні набридлива реклама та посилання, яких буває занадто багато на інших подібних інтернет - ресурсах. Розробникам сайту вдалося вдало поєднати простоту інтерфейсу і потужну функціональність. Будь-який користувач може отримати необхідну інформацію практично одним натисненням на комп'ютерну мишку.

Нова людина, вперше потрапив на сайт ДЕЛЛА вантажоперевезення, зможе без праці розібратися в його інтерфейсі і швидко розмістити в ньому інформацію про свій вантаж і автомобілі Нова людина, вперше потрапив на сайт ДЕЛЛА вантажоперевезення, зможе без праці розібратися в його інтерфейсі і швидко розмістити в ньому інформацію про свій вантаж і автомобілі. Зручним відмінністю порталу є те, що пошук і розміщення необхідних відомостей можна виконувати тут не тільки на українському, а й російською та англійською мовами. Подібна простота, з одного боку, і багатофункціональність, з іншого, дозволило порталу заслужити найвищих оцінок і відгуків з боку користувачів.

Як працює портал ДЕЛЛА вантажоперевезення

До переліку функцій порталу входить кілька основних рубрик, що цікавлять транспортників. До них відносяться: Делла розрахунок відстаней - розрахунок маршруту вантажоперевезення проводиться за допомогою програми Google Maps. Делла пошук вантажів - пошук інформації про доступні вантажах або її розміщення на майданчику сайту, режим управління своїми матеріалами і т.д При цьому, практично кожна функція відрізняється будь-якої особливістю, якої не існує на інших ресурсах на подобу сервісу Ati.su. Прикладом може стати, розширена майданчик для пошуку транспорту або вантажу. З її допомогою можна запитувати відомості про наявність необхідної продукції для перевезення або самого транспортного засобу, відразу в декількох областях одночасно. Он-лайн перегляд. Для перегляду свіжої інформації за заявками не потрібно постійно перезавантажувати сторінку, вона з'являється перед очима користувача автоматичним способом. Автоматичне визначення відстані. Після того, як інформація про вантаж потрапляє в систему, відбувається автоматичний розрахунок відстані. Крім того, введення населеного пункту на сайті ДЕЛЛА вантажоперевезення супроводжується автоматичним визначенням регіону або держави. Інформація про завантаження також має кілька додаткових опцій, які вказують час розміщення та останнього оновлення заявки, а також всі зміни вартості за період її перебування на сайті. Ще однією важливою особливістю порталу ДЕЛЛА є те, що після закриття заявки вона не зникає з порталу в той же момент, а ще деякий час «висить» на ньому в «закресленому» вигляді.

Необхідно сказати, що інтернет-портал Della.ru в міру своїх сил бореться з піратством фірм-посередників. При бажанні, прямі замовники можуть позначити свій статус зірочкою, після чого у всіх бажаючих з'являється можливість звернення безпосередньо до «першоджерела» заявки обходячи диспетчерів вантажоперевезень «нечистих на руку».

Крім всіх перерахованих, сайт пропонує ще кілька, додаткових опцій, які мають не надто важливе практичне значення, але і не заважають в якості додаткового сервісу. Наприклад, це значок, який зображає вид розміщеного транспортного засобу, можливість розрахунку вартості пропонованої завантаження або можливість ознайомитися з характеристикою компанії.

Переваги порталу ДЕЛЛА вантажоперевезення Переваги порталу ДЕЛЛА вантажоперевезення

Інформаційний сайт ДЕЛЛА вантажоперевезення є одним з лідерів серед вітчизняних порталів, що надають подібні послуги. За своїми якостями він практично не поступається відомим міжнародним транспортним порталам. Одним з основних його переваг є те, що розміщення інформації про вантаж і транспорті тут безкоштовне. Замовники платять певну суму за надання необхідних відомостей. Сума абонентської плати не надто завищена. Саме тому, користувачами порталу є тільки по-справжньому зацікавлені люди. При цьому, абонент має право підписатися не на всю інформацію, а тільки на потрібну йому частину (наприклад, тільки до 10 тонн або тільки на території певного населеного пункту). Абонентська плата може вноситися не кожен місяць, а, наприклад, раз на рік. Адміністратори сайту звертають особливу увагу на легітимність відомостей. У разі зміни контактної інформації, вона проходить певну перевірку, причому, іноді, представники компанії запитують у клієнта підтвердження нових даних. Крім того, на сайті працює професійна і доступна служба підтримки. Робота порталу практично не дає збоїв, для неї не важлива вид інтернету, програмного забезпечення або браузера комп'ютера. Для роботи з сайтом не потрібне знання будь-яких особливих комп'ютерних секретів. Будь-який бажаючий може сам переконатися, що ДЕЛЛА вантажоперевезення - це унікальний інформаційний портал, який вкладає чималі кошти в поліпшення якості власної роботи і програмне розвиток сайту.

Мінуси порталу ДЕЛЛА вантажоперевезення

Як би організатори порталу не прагнули створити бездоганний комерційний продукт, деякі недоліки є і у нього. Треба сказати, що ці недоліки є скоріше суб'єктивним поглядом деякої частини користувачів, тому, не всі абоненти сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення можуть бути з ними згодні.

Деякі ставлять під сумнів корисність певних додаткових функцій. Наприклад, розділ «Ціна на перевезення» пропонує підрахунок вартості транспортування 1 тонни продукції на автотранспорті, що має різну вантажопідйомність, а також вартість доставки вантажу за 1 км. за різними напрямками. Результатом подібних розрахунків можна скористатися лише для порівняння розміщених на сайті пропозицій. Це пов'язано з тим, що існує окрема малотоннажна продукція (масою до 2 т), а також вантажі, чия маса не відповідає їх обсягу (наприклад, метал або пінопласт). Зустрічаються на сайті і інші, «нестандартні» пропозиції. Так що, цими даними можуть скористатися тільки, наприклад, студенти при написанні будь-яких своїх робіт, а реального клієнта дані відомості не принесуть ніякої практичної користі. Крім того, розділи «розрахувати вартість перевезення» і «отримати пропозиції з доставки» пропонують все ту ж форму розміщення інформації на порталі. Тому, якщо клієнт не в силах самостійно розрахувати вартість перевезення, то заповнення цих розділів йому навряд чи допоможе.

Після оновлення сторінки повернення на попередню стає неможливим: користувача буде «викидати» на ту сторінку, де він міняв умови пошуку. У зв'язку з цим, виникає ймовірність втрати даних «на замітку». Навіть, якщо вони не є надто важливими для користувачів, їх зникнення викликає певний дискомфорт. Обмежений алгоритм форми для розміщення інформації не дозволяє вільно висловлювати додаткові умови, вимагаючи вибору з доданого списку. Наприклад, напрямок з Харкова до Донецька не передбачає заїзд в інші міста.

Крім того, не дивлячись на те, що портал має величезний списком населених пунктів, усі міста або села в ньому не враховані. Тому, якщо в переліку відсутня необхідна місце доставки, то користувачеві доведеться вибирати з довколишніх населених пунктів або заявка придбає некоректну форму, незрозумілу для інших клієнтів.

Інші недоліки сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення

Робота порталу орієнтована на великі транспортні компанії, менеджери яких розсилають партнерам фірми пакет пропозицій або сповіщають своїх співробітників про недобросовісних клієнтів. Але сайт не передбачає обмін подібними відомостями з іншими перевізниками. Саме тому, транспортники можуть зіткнутися на сайті з недбайливими замовниками, які користуються відсутністю рейтингової системи.

На порталі ДЕЛЛА вантажоперевезення відсутні форум, «чорний список» і перелік учасників. Звичайно, це додає сайту деяку вузькоспрямованість, а й позбавляє сумлінних перевізників можливості попередити своїх колег про ймовірні проблемних клієнтів.

До сих пір існує чимало користувачів, які разом з інформацією про замовлення залишають на сайті і свій номер телефону. Дані користувачі вважають, що пошуком транспортного засобу під їх замовлення займається якийсь конкретний чоловік, який є працівником сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення. Цією наївністю користуються дрібні шахраї, які телефонують по щойно викладеному замовлення і представляються диспетчером сайту ДЕЛЛА, нібито вони вже підібрали машину і можуть дати відомості про номер автомобіля, дані на шофера і т.д. Користувачі-вантажовласники укладають договір перевезення, але в наслідок самозванці починають посилатися на пробки або інші перешкоди, а в цей момент вони самі шукають транспорт під дане замовлення, але вже від власного імені, знижуючи кінцеву ставку для вантажоперевізника, залишаючи різницю собі. Якщо замовник не запідозрить обману, то йому просто повідомляють про заміну машини на інший автомобіль що в кінцевому підсумку нібито і призвело до затримки подачі вантажного транспортного засобу до місця завантаження товару .. Ну, а якщо власник вантажу щось і запідозрить, то довести провину шахраїв буде практично неможливо. Саме тому, користувачі повинні бути дуже обережні при укладанні угоди на перевезення вантажу і пам'ятати, що викладена ними інформація просто розташована на сторінці сайту ДЕЛЛА вантажоперевезення, і ніякі співробітники даного порталу не займаються для них підбором транспорту.

Крім того, користувачі повинні розуміти, що сайт ДЕЛЛА вантажоперевезення не несе ніякої відповідальності за виникнення будь-яких спеціальних або непрямих збитків, що виникли в результаті втрати даних, недбалості або інших чинників, що з'явилися в процесі використання даного сервісу. Всі негативні наслідки лягають тільки на плечі клієнтів, яким доведеться діяти, спираючись на свій досвід і інтуїцію.

Висновок, чи варто працювати з транспортним порталом ДЕЛЛА вантажоперевезення

Спираючись на всі позитивні і негативні сторони використання порталу DELLA вантажоперевезення, можна зробити цілком об'єктивним висновок, що даний сайт займає передові позиції серед всіх вітчизняних ресурсів, спрямованих на пошук вантажу або транспорту. Його користувачі можуть своєчасно скористатися актуальними відомостями про нові замовлення. Портал займається постійним удосконаленням власних можливостей і розширенням клієнтської бази. Крім того, постійні користувачі даного інтернет - ресурсу можуть скористатися різними знижками або тарифними пакетами. Розвиток порталу ДЕЛЛА вантажоперевезення супроводжується з постійним використанням нових технологій.

Але, як би хороший не був даний сайт в інших аспектах, його користувачі повинні пам'ятати, що портал небажано використовувати в якості надійного джерела інформації про вартість транспортування вантажу. Іншими словами, клієнт не зможе точно підрахувати, у скільки йому обійдеться конкретна операція з вантажоперевезення продукції. Тому, для того, щоб дізнатися оптимальну вартість перевезення товару, необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця, який володіє всіма необхідними знаннями з даного сегменту ринку.

На останок відео: Маз мчить з гори без гальм

Новости