• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Штори на куліске в інтер'єрі (фото)

  1. Особливість штор на куліске
  2. Штори на куліске в інтер'єрі приміщень

Штори на куліске: універсальність і лаконічність

травня 24/14

Вперше люди почали оформляти віконні прорізи шторами і гардинами ще за часів Середньовіччя. Однак в ту пору штори використовувалися переважно для утеплення кімнат і для захисту від проникнення комах. У первинному варіанті вони представляли собою грубу необроблену матерію, яка кріпилася до стелі. А вже пізніше люди помітили, що крім функціонального призначення, штори можна використовувати як декоративний елемент і можливість продемонструвати своє багатство.

Протягом XVII століття цей звичний для нас елемент декору кілька разів кардинально змінювався в залежності від віянь моди. Саме тоді з'явилися вишукані портьєри, гардини, легкі тюлі та штори, які прикрашають наші будинки і по сьогоднішній день. Однак, незважаючи на різноманітність дизайнерських вишукувань, сучасні інтер'єри часом тяжіють до чого-небудь простому, легкому і лаконічному. У цьому випадку кращим оформленням для вікон будь-якої форми стануть штори на куліске. У цьому огляді «Будинок Мрії» покаже, що такі штори, завдяки своїй універсальності, гармонійно вписуються в будь-який стиль інтер'єру.

У цьому огляді «Будинок Мрії» покаже, що такі штори, завдяки своїй універсальності, гармонійно вписуються в будь-який стиль інтер'єру

Штори на куліске

Особливість штор на куліске

Штори на куліске є найпростішим і універсальним способом оформлення віконного отвору. Такі штори кріпляться до стандартного карнизу або круглої штанзі, виконаної з будь-якого матеріалу, за допомогою спеціально прошитої кулиски-кишені. Оскільки штори такого плану надягають на карниз або штангу без використання гачків, вони вважаються найбільш зручними в монтажі і в подальшому догляді. Як правило, ширина штори трохи перевищує ширину кріплення, через що на портьєрі створюються м'які вертикальні складки, які надають оформлення невагомість і легкість.

Довжина штор на куліске підбирається в залежності від особливостей інтер'єру, форми і розмірів віконного отвору. Наприклад, при оформленні невеликих вікон і вікон нестандартних форм найчастіше використовуються штори завдовжки до підвіконня. Якщо ж необхідно оформити високе або стандартне вікно, прийнято використовувати штори завдовжки до підлоги.

Що стосується матеріалів для створення штор на куліске, то тут все залежить від стильових особливостей інтер'єру та функціонального призначення штор. Якщо вони виконують тільки лише декоративну функцію, можна сміливо зупинити свій вибір на легких газових або тюлевих виробах. В цьому випадку штори придбають ідеальну форму з м'якими і рівними складками. Однак якщо штори також повинні бути надійним заслоном від сонячних променів або ширмою від сторонніх очей, краще вибрати вироби з більш щільних матеріалів - шовку, сатину, оксамиту і т.д.

д

Красиві штори на куліске фото

Красиві штори на куліске фото

Красиві штори на куліске фото

Красиві штори на куліске фото

Різновид штор на куліске

Різновид штор на куліске

Різновид штор на куліске з кільцями

Крім того, штори на куліске відрізняються найрізноманітнішими дизайнерськими рішеннями. У класичному варіанті вони можуть являти собою рівну однотонну матерію з обробленими краями, без наявності додаткових вишукувань. Однак дуже часто дизайнери оформляють верхню частину портьєр так званим «гребінцем», який приховує кулиску-кишеньку. Ця ненав'язлива деталь відмінно завершує стиль штор і доповнює його нотками романтичності. Також декоративним елементом може бути прикрашений і нижній край виробу. Як правило, в якості прикраси в цьому випадку використовуються рюші, мереживо, оформлення у вигляді вишивки і т.д.

При необхідності штори на куліске можна комбінувати з іншими текстильними виробами - гардинами, фіранками, щільними портьєрами, ламбрекенами і т.д.

д

Розкішні штори на куліске в інтер'єрі

Розкішні штори на куліске в інтер'єрі

Штори з квітковим принтом на куліске

Штори з квітковим принтом на куліске

Ніжні штори біло-зелені на куліске

Штори на куліске в інтер'єрі приміщень

Штори з даними способом кріплення гармонійно виглядають абсолютно в будь-яких приміщеннях. Наприклад, в спальні і вітальні можна використовувати довгі штори, які, завдяки своїй лаконічності, ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Якщо є необхідність візуально збільшити висоту кімнати, тоді рекомендується вішати карниз , На який буде прикріплена штора, як можна ближче до стелі. Якщо ж ви хочете наповнити приміщення атмосферою домашнього затишку, вибирайте широкі штори з легкої матерії, які створять густу і рівну драпірування.

На кухні, лоджії або в дитячій кімнаті більш доречно будуть виглядати штори короткі на куліске, довжина яких сягає нижнього краю вікна. Найбільш гармонійно особливість цих приміщень доповнять штори з картатими, квітковими або будь-якими іншими яскравими принтами.

Штори для спальні на куліске

Штори для спальні на куліске

Картаті штори для кухні на куліске

Картаті штори для кухні на куліске

Красиві штори для кухні на куліске

Красиві штори для кухні на куліске

Штори в дитячу на куліске

Крім того, дизайнери часто використовують штору на куліске для зонування простору . Наприклад, вона може виконувати функцію ширми , Коли є необхідність виділити частину приміщення для вбиральні , Місця відпочинку, занять спортом, ігрової зони і т.д.

Штори на куліске для зонування простору

Незалежно від кольору, довжини і стилю, штори на куліске є універсальним варіантом оформлення віконного отвору. Вони не перевантажують інтер'єр і не стають занадто яскравим акцентом, однак прекрасно завершують будь-який стиль, наповнюючи його затишком і легкістю.


Новости