• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко прибрав з біографії «Партію регіонів»

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко вирішив почати жити по-новому

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко вирішив почати жити по-новому. Взяв і Зробив підчистив з біографії на своєму офіційному сайті інформацію про перебування в одіозної «Партії регіонів».

Вчора журдеп Сергій Лещенко вкинув в інформаційний простір повідомлення про те, що БПП вибрав деяких кандидатів на посади міністрів в разі переформатування Кабміну, зокрема він готував Олексія Гончаренка в глави Міністерства охорони здоров'я.

І хоч заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко спростував цю інформацію, сказавши, що це було всього-то обговорення, Гончаренко вже підготувався: і програму накатав, і біографію від ганебних плям почистив.

Зокрема на своєму офіційному сайті він прибрав інформацію про «Партії регіонів», проросійської партії «Союз», яку раніше очолював його батько, екс-мер Одеси Олексій Костусєв. А також згадка про те, що домігся змін в регламенті Одеської міськради, завдяки яким російська мова отримала рівні права з українським.

А також згадка про те, що домігся змін в регламенті Одеської міськради, завдяки яким російська мова отримала рівні права з українським

А ось розповіді про те, що «Одеса створювалася як центр Новоросії», а російська мова повинна бути другою державною, так як сама Україна «досить штучно зшита» з давнього інтерв'ю «Українській правді» почистити буде не так-то просто. та й відео і фоточки в інтернеті не переудаляешь. Складно це, коли перевзуватися доводиться відразу і по всіх фронтах.

Складно це, коли перевзуватися доводиться відразу і по всіх фронтах

Коментуючи цю ситуацію «Українській правді», Гончаренко заявив, що не бачить в ній нічого, вартого уваги. За його словами, він зараз змінює свій сайт і актуалізує інформацію на ньому.

«Життя йде, все змінюється. Ця інформація вже не така цікава. Я не бачу в цьому нічого особливого », - заявив він. Влада змінюється, ага.

Новости