• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гончаренко назвав одне з головних переваг підвищення "мінімалки"

Олексій Гончаренко. Фото: goncharenko.od.ua

Гончаренко назвав одне з головних переваг підвищення "мінімалки" https://cdn.segodnya.ua/img/article/7668/15_main.1478249579.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7668/15_tn.1478249579 .jpg 2016-11-04T10: 51: 59 + 02: 00 Політика Нардеп також висловив надію на подальшу детінізацію і легалізацію заробітних плат

Підвищення мінімальної зарплати дозволить наповнити Пенсійний фонд за допомогою податків на збільшений дохід громадян, що знизить навантаження на державний бюджет . Про це розповів в ефірі телеканалу "112 Україна" народний депутат від БПП Олексій Гончаренко.

За його словами, податки зі збільшеною мінімальної зарплати підуть на дотування Пенсійного фонду.

"Державний бюджет - це система. Тобто 38 млрд грн потрібно додати, щоб виплатити людям заробітну плату. Але коли ми це додаємо, у нас з'являються податки на заробітну плату, і вони також ростуть. З цих податків на заробітну плату і всі соціальні відрахування дають можливість нам наповнити Пенсійний фонд. Сьогодні Пенсійний фонд є глибоко дотаційними. з тих зборів, які йдуть з заробітної плати неможливо платити пенсії нашим пенсіонерам. Тому державний бюджет дотує Пенсійний фонд. Завтра ця потреба в отаціі буде істотно знижена за рахунок підвищення зарплати ", - зазначив політик.

Нардеп також висловив надію на подальшу детінізацію і легалізацію заробітних плат.

"Ми всі сподіваємося на деяку легалізацію і детінізацію заробітних плат. Сьогодні з підвищенням ставки станеться деяка легалізація та детінізація. Ніхто не зможе сьогодні назвати цифри, але вона точно відбудеться. Це означає, що це також буде додатковий ресурс в державному бюджеті. Після того, як ми всі це прорахуємо, виявиться, що насправді там не такі великі гроші потрібні для цього. Я сподіваюся, що уряд все розрахував перед тим, як нам це запропонувати. Сам підхід є абсолютно правильним ", - розповів Гончаренко.

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що підвищення мінімальної зарплати в Україні позитивно вплине на пенсійну реформу . Президент вважає, що ключовими напрямами повинні стати боротьба з бідністю і захист працюючої людини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости