• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

У чому відмінність нової GoPro HERO 7. Характеристики і можливості екшн-камери

 1. Що нового?
 2. Вибір є: відмінності моделей Silver і White
 3. Ціна питання
 4. Але найцікавіше попереду

Всі любителі екшн-камер вже зачекалися релізу GoPro HERO 7 і, нарешті, сьогодні це сталося. У той час як новий айфон зміг здивувати користувачів хіба що можливостями камери, GoPro начинили модель режимами стрімінга, таймлапсом і вбудованим стабілізатором - і це справжній прорив! Ми вже протестували всі можливості новинки, і, зізнатися чесно, вони вражають. Ділимося з вами найяскравішими характеристиками і нашими враженнями.

Що нового?

 • Головна функція нової флагманської моделі GoPro HERO 7 Black - HyperSmooth. Фішка для тих, хто постійно в русі. Це супер плавна стабілізація, завдяки якій відеоролики виходять практично професійної якості. Кажуть, що це найкраще вбудоване регулювання зображення відео за всю історію існування камер. Можна забути про стедікама.
 • Крім того, виробники додали режим TimeWarp - прискорений таймлапс зі стабілізацією. Такі відео можна багаторазово прискорювати і отримувати ефект «як при польоті на килимі-літаку». Контент в вашому «Інстаграме» стане ще крутіше.
 • З'явився режим прямої трансляції - LifeStreaming. Функція трансляції буде працювати в Facebook, YouTube, Vimeo і Twitch. Ми дуже сподіваємося на додавання трансляції в Instagram, але поки коментарів про цю опції немає.
 • Нова функція Суперфото дозволяє розпізнавати сцени для створення якісних знімків, автоматично застосовує HDR, а Портретний режим може робити вертикальні знімки для публікації в Stories.
 • Природно, звук теж став краще. Мікрофон оснащений новою мембраною, яка знижує небажані вібрації при зйомці з кріплення.
Всі любителі екшн-камер вже зачекалися релізу GoPro HERO 7 і, нарешті, сьогодні це сталося

Фото: Валерія Шугуріна, «Чемпіонат»

Вибір є: відмінності моделей Silver і White

Цього разу GoPro пропонує не одну камеру. Ви зможете вибрати собі HERO на свій смак: лінійку доповнюють HERO 7 Silver і HERO 7 White. Ці моделі попроще, тому підійдуть навіть для новачків.

 • GoPro Hero 7 Silver теж вміє знімати 4K відео, але при 30 кадрах в секунду. У неї додали дисплей, модуль GPS, запис коротких зациклених відео до 30 секунд, зйомки за таймером і голосове управління.
 • Модель GoPro Hero 7 White зможе записувати відео в 1440р при 60 кадрах в секунду. Новинку забезпечать екраном на задній панелі, голосовим управлінням і двухосной стабілізацією картинки.

Ціна питання

HERO 7 Black за 34990р., HERO 7 Silver за 26990р., І HERO 7 White за 17990р. вже доступні для оформлення попереднього замовлення на сайтах магазинів-рітейлерів. Камери почнуть продаватися в магазинах по всьому світу з 27 вересня. У Росії старт продажів запланований на 5 жовтня.

Але найцікавіше попереду

Ще GoPro запускають конкурс на створення користувацького контенту для створення промо-ролика камери GoPro HERO7 Black. Переможці розділять між собою 1 000 000 доларів в середині грудня. Детальніше про умови ви можете прочитати на офіційному сайті.

Що нового?
Що нового?
Новости