• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як створити вірусну рекламу | Кращі приклади вірусного маркетингу в інтернеті

 1. Переваги вірусної реклами
 2. Етапи розробки вірусної реклами в інтернеті
 3. Сім порад щодо створення вірусної реклами
 4. Приклади крутий вірусної реклами для натхнення

Звичайна реклама в Мережі не забезпечує потрібної конверсії? Це не дивно. Інтернет-користувачі настільки втомилися від докучливих рекламних повідомлень, роликів, банерів і іншого, що на підсвідомому рівні намагаються їх уникати. Що ж робити в такому випадку? Відмовитися від реклами? Звичайно, ні! Рекламувати товар і / або компанію можна і потрібно, просто робити це необхідно більш грамотно, ненав'язливо, цікаво, оригінально. Подавати контент потрібно таким чином, щоб користувачі самі захотіли не тільки сприймати, а й поширювати інформацію. Мова, як Ви зрозуміли, йде про вірусну рекламу.

Мова, як Ви зрозуміли, йде про вірусну рекламу

Вірусна реклама отримала таку назву, тому що вона буквально «заражає» своєю ідеєю аудиторію і поширюється подібно справжньому вірусу. Завдяки своїй неординарності вона добре запам'ятовується і швидко передається від користувача до користувача. Але такий успіх можливий за умови, що реклама буде сприяти вирішенню проблем споживачів і зможе охопити максимальну аудиторію. Найлегше вірусна реклама поширюється за допомогою соціальних мереж, форумів, електронної пошти, т. Е. У вигляді можливостей інтернету.

Переваги вірусної реклами

 • Вигода. Створення та поширення «вірусу» значно дешевше запуску традиційної рекламної кампанії, так як в цьому випадку Ви витрачаєтеся тільки на створення ролика, а поширення його обходиться абсолютно безкоштовно, в той час як за кожен показ традиційної реклами треба платити.
 • Масштаб. За умови успішності вірусної реклами охоплення цільової аудиторії буде просто величезний і вартість 1 контакту зі споживачем буде мінімальною.
 • Свобода від цензури. Звичайно, все повинно бути адекватно. Проте, вірусна реклама не підвладна закону про рекламу.

Отже, ми підійшли до найголовніших питань. Як створити вірусну рекламу? Які існують методи вірусного маркетингу? Змушені Вас розчарувати: універсального алгоритму дій і єдиних рекомендацій немає. Кожна компанія, кожен продукт має свої індивідуальні особливості, свою цільову аудиторію, тому вірусна реклама повинна бути різною, унікальною, націленої саме на інтереси і потреби потенційних клієнтів. Проте, виділимо ключові моменти, які використовуються при створенні будь-якої вірусної реклами.

Етапи розробки вірусної реклами в інтернеті

ідея
Гарна ідея - це 90% успіху вірусної реклами. Задумка повинна бути не тільки оригінальною, а й актуальною. Слідкуйте за трендами в соціальних мережах, на YouTube, моніторьте, що зараз цікаво людям, що вони дивляться, читають, репоста. Щоб придумати щось дійсно «чіпляють» для цільової аудиторії, потрібно виходити з її інтересів, цінностей і установок, запропонувати неординарне рішення проблеми. Найкраще закласти емоційний фундамент, адже для того щоб Ваше повідомлення транслювалося, потрібно споживача розсмішити, зворушити, здивувати, змусити задуматися. І не забудьте про рекламне посилання, інакше це буде просто класне відео, графічний або текстовий контент.

Реалізація
Не варто економити на втіленні ідеї в життя, інакше навіть найкрутіша задумка померкне через дешевого виконання. На даний момент в Росії не так багато прикладів дійсно крутий вірусної реклами, і цим треба користуватися. Який би формат реклами Ви не вибрали, це повинно бути зроблено якісно. Відео повинне супроводжуватися якісним зображенням, хорошим звуком, відмінною грою акторів, текст повинен бути написаний грамотно, фото повинні бути зроблені професіоналами і на професійну апаратуру, а не на «мильницю» або телефон, і т. Д.

впровадження
Прийнято вважати, що хороша вірусна реклама сама себе просуне, але це не так! Головне - правильно визначити цільову аудиторію і канали поширення. Навіть найкраща кампанія провалиться, якщо з самого початку зробити ставку не на той канал поширення. Наприклад, якщо Ви працюєте для цільової аудиторії «кому за 40» і «заллєте» відео в Instagram, погодьтеся, що не отримаєте належного відгуку, яким би крутим не був посил. Тому, щоб реклама самостійно почала набирати обертів, потрібно в першу чергу правильно вибрати агентів, які потім поширять це відео далі по різних каналах комунікації в Мережі.

Контекстна реклама в Яндекс.Директ і Google Adwords: створимо продають оголошення, знайдемо гарячу аудиторію, збільшимо продажу!

Отримати комерційну пропозицію

Сім порад щодо створення вірусної реклами

 1. Ненав'язливість. Реклама не повинна бути нав'язливою, ключове повідомлення повинно простежуватися, але не «кричати» глядачеві: «Купи мене!».
 2. Гумор. Зверніть увагу, що найпопулярніші вірусні ролики зазвичай гумористично. Хоча це і не панацея. Ваша задумка може не поєднуватися зі сміхом і викликати зовсім інші емоції.
 3. Актуальність. Важливо, щоб Ваша ідея відповідала поточним подіям в світі, настроям людей, злободенних проблем суспільства.
 4. Позитивні емоції . Ми говорили про те, що вірусна реклама повинна викликати емоції. Огида, гнів, презирство - це теж емоції, але не варто викликати у людей негативні почуття, інакше вони будуть асоціюватися з Вашим продуктом / послугою та компанією в цілому.
 5. Новизна. Ідея повинна бути унікальною, такою, яку ще ніхто не використовував.
 6. Дискусії. Ваша реклама повинна провокувати людей на обговорення, висловлення своєї думки. Тільки тоді вони почнуть транслювати це на своїх сторінках в соцмережах і на форумах.
 7. Рекламне посилання. У гонитві за оригінальністю і креативністю не забудьте про повідомлення, яке Ви хочете донести до своєї цільової аудиторії.

Важливо! Якщо вірусна реклама не набрала популярність за 3 дні, можна вважати, що вона не вдалася.

Компанія Unruly Media опублікувала дослідження життєвого циклу вірусних відео. Графік наочно показує залежність числа поділилися вірусною рекламою за весь час від числа поділилися в перші три дні з моменту «посіву».

Графік наочно показує залежність числа поділилися вірусною рекламою за весь час від числа поділилися в перші три дні з моменту «посіву»

Таким чином, в перші 3 дні після запуску вірусної рекламної кампанії можна відразу визначити її успіх в подальшому.

Приклади крутий вірусної реклами для натхнення

Відео Disney Characters Surprise Shoppers - поділилися 3 757 909 раз.

Відео Love Has No Labels - поділилися 2 741 138 разів.

Відео Budweiser USA: #BestBuds - поділилися 2 511 546 разів.

Відео «Перший день твого нового життя» - 1 919 525 переглядів.

Відео «Вам є чим пишатися» - 8 235 902 переглядів.

Анімаційний ролик «Дурні способи померти» - набрав понад 30 мільйонів переглядів.

Анімаційний ролик «Дурні способи померти» - набрав понад 30 мільйонів переглядів

Відео «Кінець світу під час співбесіди».

Дивіться ці приклади вірусного маркетингу і надихайтеся! А також стежте за оновленнями наших статей і дізнавайтеся нову корисну інформацію для розвитку Вашого бізнесу і для збільшення Ваших продажів.

Що ж робити в такому випадку?
Відмовитися від реклами?
Як створити вірусну рекламу?
Які існують методи вірусного маркетингу?
Новости