• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9.

Фото: getty images

Новий флагманський смартфон Samsung Galaxy S9 Plus, вартість якого становить близько 33 тисяч гривень, перевірили на ремонтопридатність. У підсумку експерти iFixit назвали цей гаджет одним з найбільш витратних для ремонту. Складнощі починаються вже з спроби зняти задню панель гаджета, передає " Новий час ".

Так як Galaxy S9 Plus спереду і ззаду прикритий склом, то розбирання починається з прогріву смартфона феном, щоб послабити дію клею. Крім того, заміна екрану також вимагає зняття скляній задній панелі і розбирання всього смартфона. При цьому треба постійно боротися з клеєм.

При цьому всі внутрішні компоненти надійно захищені спеціальною пластиною, яка прикручена на 16 гвинтів. Так що навіть якщо задня кришка розіб'ється, інші компоненти будуть в безпеці.

Акумулятор ємністю 3500 мА "не хоче рухатися", хоча поміняти його теоретично можливо. Однак, для цього ремонтникові також буде потрібно пристрій для видалення клею. Акумулятор настільки добре приклеєний, що, за оцінками iFixit, для його заміни потрібно "багато тепла, інструмент для збору пилу, вогнегасник, відро з піском і нерви".

У підсумку Samsung Galaxy S9 Plus отримав за ремонтопридатність 4 бали з 10. До плюсів гаджета віднесли модульність більшості його компонентів, а до мінусів - складності заміни батареї і екрану.

раніше Samsung запатентувала літаючий дисплей . Як відзначають в компанії, дисплей займає значну частину запатентованого квадракоптера. В описі говориться, що пристрій може бути оснащено різними датчиками, в тому числі акселерометром, GPS, системою позиціонування на основі Wi-Fi, гіроскопом, датчиком руху. Технологія розпізнавання голосу дозволить йому реагувати на команди.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости