• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Україна Санкції Росія Крим: В Києві приготували для Росії нові нові санкції - 18.12.2018

Керівництво країни ініціювало додаткове посилення санкцій впливу щодо Російської Федерації, її громадян і окремих суб'єктів.

Як стало відомо, українські політики пропонують ввести санкції проти 23 громадян Російської Федерації, залучених до нібито "незаконним археологічним пошукових робіт на об'єктах культурної спадщини" та які брали участь в так званій "легітимації окупації півострова Крим і Севастополя", передає "Російський Діалог" з посиланням на ТАСС .

За отриманою інформацією, уряд України планує ввести обмежувальні заходи економічного і фінансового впливу в тому числі і на компанії, які забезпечували роботу "Титанових інвестицій" в місті Армянську, розташованому на території Кримського півострова.

За отриманою інформацією, уряд України планує ввести обмежувальні заходи економічного і фінансового впливу в тому числі і на компанії, які забезпечували роботу Титанових інвестицій в місті Армянську, розташованому на території Кримського півострова

Слід зазначити, що під тиск українських санкцій також потраплять і 14 російських юридичних осіб, що беруть участь в поставках будівельних матеріалів і обладнання, а також наданні послуг для кримських заводів, що спеціалізуються на оборонно-промисловому комплексі та організації, "причетні" до роботи поромної переправи в Крим і зведення моста через Керченську протоку.

Слід звернути увагу на те, що відповідний документ, в якому міститься повний перелік фізичних осіб і підприємств, вже внесений на розгляд РНБО України.

Нагадаємо, раніше "Російський Діалог" повідомляв читачам про заяву українського глави держави Петра Порошенка, який пригрозив Російської Федерації "Серйозними заходами" .

Новости