• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Яким буде літо в Казахстані, розповіли синоптики

Ілюстративне фото з сайту pexels.com

Прогноз погоди на перше півріччя 2018 року представили фахівці РГП "Казгидромет", передає кореспондент Tengrinews.kz.
Раніше синоптики попередили, що погода в квітні поточного року очікується оманливою. Високі температури, за їхніми даними, неодноразово змінюватимуться поверненнями холодів.
За інформацією директора гідрометцентру РГП "Казгидромет" Марини Шмідт, травень в Казахстані очікується теплим і осадовим, лише на південному заході, півдні і в центрі республіки опадів випаде менше норми.
Перші два місяці літа, за її словами, очікуються прохолодними, переважно дощовими.
"Виняток складе західна половина республіки, де температура повітря очікується нижче кліматичної норми", - зазначила Марина Шмідт.
У серпні в більшості областей країни синоптики прогнозують нормальну температуру, виняток становитиме лише західна частина країни, де температура повітря очікується вище норми на 1-2 градуси.
"У перші осінні місяці, за довгостроковим прогнозом, очікується комфортна погода, іменована в календарі" бабине літо ", - сказала синоптик.
Марина Шмідт попередила, що консультативний довгостроковий прогноз має високу похибку.
"Це обумовлено хаотичною природою атмосфери. У всьому світі успішність довгострокових прогнозів залишається скромною, недостатньою. Тому сезонний прогноз слід вважати консультативним, який в подальшому регулярно уточнюється", - пояснила вона.

Новости