• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Інновація від RegenLab - молодість у вас в крові

Однією з найбільш ефективних антивікових процедур в світовій естетичній медицині сьогодні вважається PRP-плазмоліфтінг (Platelet Rich Plasma). Ризький медичний центр естетичної косметології "Art of Beauty" пропонує цей метод в унікальній розробці швейцарської лабораторії RegenLab.

Що таке RegenLab?
Це науково обгрунтований метод "аутологічної регенеративної медицини", який полягає в використанні виділеної плазми, збагаченої живими тромбоцитами з власної крові пацієнта з подальшим її внутрішньошкірне введення для омолодження.

Система RegenLab була створена для отримання живої плазми, яка у багато разів ефективніше отриманої звичайним способом.

Цілих 20 років знадобилося фахівцям швейцарської лабораторії RegenLab, щоб навчитися зберігати активність живих тромбоцитів. Саме висока концентрація активних тромбоцитів в плазмі, дозволяє швидше зупинити процес старіння і запустити процес омолодження.

Одноразові набори RegenLab
В арсеналі RegenLab наявні кілька профілів для проведення процедури клітинного омолодження (RegenACR Classic, RegenACR Extra і RegenACR PLUS). Кожен кіт включає в себе все необхідне для безпечного забору і підготовки крові пацієнта, упакований в подвійну вакуумну упаковку і є одноразовим.

Особливості пробірок RegenLab
Пробірки в одноразових наборах RegenACR особливі. Вони оброблені спеціальним складом і містять фільтр, який ще на етапі забору відокремлює еритроцити від плазми крові.

Для звичайної плазмотерапіі часто використовуються недорогі пробірки з нанесеним на внутрішні стінки гепарином. Гепарин - речовина, яка блокує згортання крові і допомагає виділенню плазми. Але мало хто знає, що гепарин знищує здатність тромбоцитів до виділення факторів росту. Звичайно, навіть при введенні "гепариновой" плазми ви отримаєте ефект зволоження. Але очікувати довгострокового ефекту омолодження не має сенсу: компоненти такої плазми вже не містять активних живих клітин.

Але очікувати довгострокового ефекту омолодження не має сенсу: компоненти такої плазми вже не містять активних живих клітин

пробірки RegenLab
Існують три види пробірок RegenLab для отримання плазми, які відрізняються за змістом і діляться на синю, червону і жовту (за кольором захисної кришки).

"Синя" пробірка Regen PRP, призначена для отримання збагаченої тромбоцитами плазми.
"Червона" пробірка Regen ATS, призначені для отримання фибринового гелю з плазми. Використовується для відновлення об'єму і заповнення зморшок.
"Жовта" пробірка CellularMatrix - інноваційна запатентована методика застосування гіалуронової кислоти і збагаченої тромбоцитами плазми.

Ці два потужних компонента не просто діють одночасно, вони взаємно підсилюють один одного. Завдяки цьому після внутрішньошкірних ін'єкцій CellularMatrix активно відновлює структуру шкіри на клітинному рівні.

Але важливо знати, що в умовах звичайного медичного кабінету з'єднувати гіалуруновую кислоту і плазму, збагачену тромбацітамі, в один флакон, і потім ін'єкційно вводити пацієнту - не рекомендується. При попаданні тромбоцитів в кисле середовище гіалуронової кислоти вони знищуються, що призводить до неефективності самої процедури.

Фахівці лабораторії RegenLab домоглися того, що в пробірці CellularMatrix рівень кислотності гіалуруновой кислоти має показник PH7, при попадання тромбоцитів в цю середу вони не руйнуються, а навпаки - для них створюється оптимальна "середовище проживання" і ефект від процедури тільки посилюється.

В результаті тромбоцити довше і ефективніше працюють в тканинах, сприяючи посиленою регенерації шкіри, підвищенню вироблення молодого колагену III і IV типів, пролонгованої гідратації (зволоження), ангіогенезу (утворення нових кровоносних судин).

Ефективність PRP терапії RegenLab при алопеції / випаданні волосся

Дана процедура сприяє відновленню нормального росту волосся, стимулює регенерацію тканин, роботу волосяних фолікул і активізує сплячі волосяні цибулини.

В результаті процедури - Ваше волосся стає густішим і сильними: підвищується, еластичність і густота, значно зменшується перетин.

Ефект після процедури PRP- плазмоліфтінг RegenLab
Позитивний ефект настає практично миттєво, а з часом він лише посилюється, активізуючи внутрішні процеси і посилюючи природний синтез колагену. Останній фактор і відповідає за омолодження шкіри.

Протипоказання до процедури PRP - плазмоліфтінг RegenLab
На жаль, PRP -плазмоліфтінг підходить далеко не всім. Він протівовопоказан пацієнтам, що страждають від захворювань крові, вагітним жінкам, особам в період загострення будь-яких хронічних захворювань.

Перед проведенням процедури обов'язково призначається лікарська консультація, мета якої - виявити наявність можливих протипоказань.

Хто може проводити процедуру PRP - плазмоліфтінг RegenLab
Процедуру PRP - плазмоліфтінг можуть проводити тільки сертифіковані доктора, в медичних установах, які пройшли спеціальне навчання з використання сертифікованого обладнання.

Безпека від RegenLab
Лабораторія RegenLab розробила унікальні ефективні і з високим профілем безпеки продукти для роботи з плазмою, вкладаючи великі кошти в технології та клінічні випробування. Продукція RegenLab офіційно дозволена в станах Європи і США.

Наша пропозиція
Ми пропонуємо своїм клієнтам процедуру PRP - плазмотерапія від лабораторії RegenLab за унікальною технологією введення плазми збагаченої тромбоцитами, в глибокі шари дерми з мінімальною кількістю ін'єкцій, що робить дану процедуру безболісною, але чутливої ​​до уколу.

А, запатентована технологія RegenLab для створення філлера з вашої власної плазми відновить втрачений об'єм, заповнить зморшки і забезпечить виражений ліфтинг ефект.

Вибираючи процедуру PRP - плазмоліфтінг RegenLab, ми гарантуємо пацієнту абсолютну безпеку, комфортність процедури, найголовніше, видимий і швидкий ефект від процедури.

Ми бажаємо Вам здоров'я і довголіття та бути красивими в будь-якому віці!

Щиро Ваш "Art of Beauty"


сайт: www.artbeauty.lv
Пошта: [email protected]
Адреса: вул. Антоніяс 12, г.Рига, Латвія.
Телефони: + 37128668338; +37167807777;

Що таке RegenLab?
Новости