• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стів Джобс вмирав з листом Білла Гейтса в руках

Дружина творця Apple Стіва Джобса розповіла журналістам, що незадовго до смерті її чоловік отримав лист від Білла Гейтса, де засновник Майкрософт просить вибачення у Джобса і захоплюється його роботою Дружина творця Apple Стіва Джобса розповіла журналістам, що незадовго до смерті її чоловік отримав лист від Білла Гейтса, де засновник Майкрософт просить вибачення у Джобса і захоплюється його роботою. Джобс перечитував ці рядки перед смертю, пише "МК" .

За словами Лорен, цей лист вона знайшла після смерті чоловіка на його ліжку поряд з подушкою. Певне, комп'ютерний геній перечитував цей лист прямо перед смертю.

«Я зателефонувала Біллу відразу після смерті Стіва. Він розповів мені, що вирішив відправити прощального листа моєму чоловікові, коли зрозумів, що Стів приречений »- наводить портал 8tv.ru слова Лорен.

Як повідомляє Vesti.kz, Білл Гейтс заявив, що це послання не було "листом-примирення", так як "вони зі Стівом не перебували в стані війни". Просто засновник Microsoft порахував, що в останньому листі повинен, нарешті, сказати Стіву, що той може пишатися своїм внеском у розвиток комп'ютерних технологій і тим, що йому вдалося створити таку компанію, як Apple.

"Стів був неймовірний геній, який зробив величезний внесок в області, в якій був і я",

- сказав Гейтс, зазначивши в якості найбільш значущих досягнень Джобса смартфон iPhone і планшетний комп'ютер iPad. Він також писав про те, що був щасливий познайомитися з дружиною і дітьми Джобса.

Нагадаємо, творець IPhone помер у власному будинку в Каліфорнії 5 жовтня 2011 року після довгої і важкої хвороби. Кілька років тому лікарі поставили Джобсу діагноз «рак». Останні півроку засновник Apple працював, не виходячи з дому, а в серпні заявив, що покидає компанію.

Новости